Kings is nog wel open, denk ik. En als ze goesting hebben, trekken die nog door tot 's middags. Creamm is nog open, maar alleen 's nachts. Outline, Insane, Le Dimanche,... geen idee. La Rocca trekt ook altijd door, maar voor dat volk moet ge een beetje zijn, uiteraard.
Ik trek de laatste maanden meer naar de iets clandestienere evenementen: een discobar met een tentje aan een verlaten rond punt van de haven waar opeens 300 man staat, een verlaten gebouw vlak naast de Schelde waar ge voor een euro een halve liter Cara-pils kunt zuipen met zicht op de Katoennatie... . Als de flikken er niet achter komen, duren die dingen ook tot een gat in de middag.
De merde is wel dat de locatie maar een paar uur op voorhand wordt vrijgegeven. En soms durft te veranderen terwijl ge al op weg bent. Muziek is doorgaans een stevige streep acid.
___________________

No Rules, Great Old
|