tranceaddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Belgium
-- Lolo appreciation thread
Pages (8): [1] 2 3 4 5 6 7 8 »
Lolo appreciation thread
Zijn Progrez-show van vorige week deed me beseffen dat we echt wel zo'n thread nodig hebben. Nu de andere Belgen wat in het slop zitten, kan onze aandacht niet anders dan uitgaan naar Laurent, die op dit moment een sterk project heeft en dat ook op een sublieme wijze naar de buitenwereld toe brengt. Zijn sets vormen een ideale combinatie van zweverige melodieën en stevige baslijen, met heel veel variatie en onverwachte wendingen. Hij is één van de weinige trancedj's - zoniet de enige - die me momenteel hetzelfde enthousiasme bezorgt als ik beleef op een Extreme Reunion. Ik verwacht dan ook dat de Bonzai-tent op Tommorowland volledig op zijn kop gaat, en ik mag hopen dat Laurent stilaan de plaats van M.I.K.E. zal innemen als ambassadeur van België in het buitenland.
Wist je dat Laurent ook op TA zit? 
O, maar hij kent mijn appreciatie ten opzichte van zijn werk.
Ik wil die nu gewoon publiekelijk maken en jullie de kans geven om eveneens een mening te formuleren.
Ik kan niet anders dan uw appreciatie te beamen. Ik was M.I.K.E. fan van het eerste uur tot ergens eind 2005, maar sinds diens stijlverandering en Lolo's gebruik van steeds meer en meer verfijnde sounds heb ik de switch gemaakt qua favoriete producer én DJ. Sunspot 2006 bijvoorbeeld doet het helemaal voor mij.
Ik ben geen frequent luisteraar van radioshows, en ook zn Progrez-show heb ik nog niet gehoord, maar dat zal niet te lang meer duren.
Area 99
Ik haat slijmen, zeker wanneer ze het kunnen lezen, maar het is nu eenmaal een onwaarschijnlijk sterke producer.
Hij is inderdaad goed bezig. Het verbazendste is dat hij nieuwe melodieën en formules blijft vinden; en niet erg veel teruggrijpt naar oude sounds.
Toch zou ik het erg fijn vinden moest hij bvb nog eens een Planisphere uitbrengen met van die geweldige strings in; of een uplifting track zoals Escape From Nowhere 
Zeker en vast een van de grootste producers ooit.
| quote: |
| Originally posted by Progrez Area 99 |

| quote: |
| Originally posted by Real Meridian - Area 99 Bedoel je dit? Even een sample van zoeken. ![]() edit: hier voor de geďnteresseerden/onwetenden (zoals ik) |
Beiden zeer sterke platen... Wist niet dat ze al op audiojelly stonden. Nice 
Bonzai is al even bezig met de backcatalogue op dd-sites te zetten 
Lolo is voor mij dé tranceproducer van het moment overigens, een moment van zo'n 8 jaar of zo intussen 
Heerlijk om te mixen ook, wat ook niet onbelangrijk is 
Ik apprecieer Lolo ook.
Hij heeft wel een hoge apprecieerbaarheidsfactor ja
*appreciation*
zijn Progrez show is zeker de moeite waard, deze maand vond ik vooral het eerste uur geweldig
. Kvind wel dat ie der niet zo bescheiden over moet zijn en der wat reclame voor mag maken (zeker gezien de kwaliteit). Tot voor kort wist ik zelf ook niet dat hij nog een show had. Heb het niet op zn site teruggevonden, dat is iets wat hij er zeker op zou mogen vermelden want ik veronderstel dat er naast mij nog wel zullen zijn die er niets van weten
en voor degene die nog niet geluisterd hebben: shame on you
(en nu luisteren, link is in het TL forum te vinden
)
p.s.: als producer is ie natuurlijk ook goed bezig 
Hij is altijd sterk bezig geweest, en een van de weinige producers die de verwachtingen altijd inlost als hij met iets nieuws afkomt.
*appreciate*
Geen slechte producer, maar wat hij nu maakt is niet echt de stijl die mij kan bekoren.
Wat ik best vond van hem is Kings of Club - Revelation (Airwave remix), lijkt heel sterk op Airwave - Save me, de melodie komt eigenlijk van daar. Dat nummer vind ik dan weer minder goed.
Ik zou graag eens terug eens iets horen in 't genre van die remix van Kings of Club. Heeft hij nog zo'n producties?
| quote: |
| Originally posted by DJ Zetski Wat ik best vond van hem is Kings of Club - Revelation (Airwave remix), |
| quote: |
| Originally posted by DJ Zetski Heeft hij nog zo'n producties? |
| quote: |
| Originally posted by Pumaz Bonzai is al even bezig met de backcatalogue op dd-sites te zetten ![]() |
j/k
| quote: |
| Originally posted by Icone TOR(Kevin): Welke Belgen zitten er in het slop eigenlijk? |
| quote: |
| Originally posted by TOR The usual suspects (M.I.K.E., Fred Baker, Jonas Steur) hebben de laatste tijd toch niet veel noemenswaardigs uitgebracht. Jonas heeft zich natuurlijk wel schuil gehouden voor de productie van zijn album en Mike focust zich voornamelijk op zijn donkere projecten. Toch worden ze momenteel overschaduwd door Laurent, die aan sneltempo kwalitatieve releases uitbrengt. |
Kvind da elke producer zijn eigen ding moet doen. Wa ist nut als ge naar ander mensen begint te kijken.
Er zullen er ALTIJD zijn die het goed of slecht vinden. That's life 
De Wijze raad van Kante Taat
| quote: |
| Originally posted by Lolo Maar ik voel mij zo goed met hetgeen dat ik recentelijk heb gedaan, |

| quote: |
| Originally posted by TOR Mike focust zich voornamelijk op zijn donkere projecten. |
Eentje van hem die bij mij altijd voor het kippevel gevoel zorgt is tochwel:
Capetown - Pitstop
Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2012, Jelsoft Enterprises Ltd.