nieuwe update
2007
SEPTEMBER
Saturday 01/09 > 19 Years La Rocca @ La Rocca, Lier - Axwell
Saturday 01/09 > Simon Dunmore @ Versuz, Hasselt
Saturday 01/09 > Fred Nasen & Jens Holmes @ CC Nova, Wetteren
Saturday 01/09 > Laundry Day
Saturday 01/09 > Loco dice & Martin Buttrich (Live) @ FUSE, Brussel - Room1: Deg, Loco Dice, Martin Buttrich(Live), Pierre, Rick Robin (VJ) - Room 2: TBC
Saturday 01/09 > Laundry Night @ "Secret Location" - Sharam Jey, Tim Deluxe, Grammy, Alec & Tofke (B2B)
Thursday 06/09 > VIP Opening NOXX (Invitation Only) @ NOXX, Antwerp - Main Room: Barbara Tucker (Live), Peter Luts, Tom De Neef, Dominico - Salle Noit: CéCéM, Brian V - Other: Senor Funk, Archimad
Friday 07/09 > Carl Cox & Friends @ Le Cap'tain Warcoing - Carl Cox, Marco Bailey, Q'Hey, End-Jy, Redhead, Jacky Core, Sly, LB
Friday 07/09 > Real Retro House Party @ Stadsfeestzaal, Aarschot - Regi & Wout
Saturday 08/09 > Official Opening NOXX @ NOXX, Antwerp - Main Room: Kurd Maverick, Tom De Neef, Peter Luts - Salle Noit: Guy Ohm, Miquell Santos, Massimo Girardi - Other: Sven Van Hees, Senor Funk
Saturday 08/09 > Legendz @ Kinepolis, Luik - David Guetta, Cosy Mozzy, Mr Magnetik, DJ Dan, Surfing Leons
Saturday 08/09 > DJ Delicious @ Tropicana
Saturday 08/09 > Q-Base @ Airport Weeze (D)
Saturday 08/09 > Cityparade Opening Party @ Bergen (La Machine à Eau: Bld Dolez et Bld Albert Elisabeth)
Saturday 08/09 > Cityparade @ Bergen (Parcours van 3 km: Bld Bolez, Bld Albert Elisabeth, Sainctelette, Avenue De Jemappes, Chemin de l’Inquietude, Avenue Des, Bassins, Avenue Abel Dubois).
Saturday 08/09 > Cityparade Closing Event @ Bergen - Main stage: Magnus, Sharam Jay, Monika Kruse, Green Velvet, Claude Young, Technasia - Power Marquee: Ronald-V, Chicago Zone, Greg C, Q-ic, Binum, Furax, D-Feat, DJ Ghost, DJ Dess
Saturday 08/09 > Trish Van Eynde @ Fuse, Brussel - Electric room: B12, JokJok (vj), Sam Ostyn, Trish Van Eynde
Saturday 08/09 > Legendz @ Kinepolis Liege - David Guetta
Sunday 09/09 > 19 Years La Rocca @ La Rocca, Lier - Eric Prydz
Thursday 13/09 > Opening Thursdayz @ NOXX, Antwerp - Dominico, Dimiz, Guy Ohm + Guests (Free Entrance + Shuttle Service)
Friday 14/09 > Opening NOXX On Friday @ NOXX, Antwerp - Main Room: Basto!, Yves V, Dominico - Salle Noir: Guy'Do, El Carlito - Other: Senor Funk, Mr. Crochet
Friday 14/09 > Illusion XXL @ Sportpaleis Antwerpen, Antwerpen - Joop, Jonas Steur ... (CANCELLED)
Friday 14/09 > Eelke Kleijn @ Decadance, Gent
Saturday 15/09 > NOXX On Saturday @ NOXX, Antwerp - Main Room: Peter Luts, Mr. Grammy, Yves V - Salle Noir: Tofke, Alec, TC Brain - Other: Senor Funk, Archimad
Saturday 15/09 > T. Raumschmiere @ Petrol, Antwerpen
Saturday 15/09 > Seb Fontaine @ Versuz, Hasselt
Saterday 15/09 > 20th Anniversary Illusion, Pré-celebration @ Illusion, Lier - Kurt (K-Records), Kevin Jee (balmoral), Tofke, Alec, Frank Struyff (Zolex), Jan, Jean, Franky Kloeck, Wout, Regi, Nico, Kane, Seelen, Lins, David, Christophe, A-Tom-X, ...
Saterday 15/09 > Forbidden Fruit #4 @ Silo, Leuven - Guy Gerber, Chris Tietjen, Tom Dazing (LIVE), Massimo Girardi, Kia
Saturday 15/09 > Roger Sanchez @ Louise Gallery, Brussel - Roger Sanchez, Angel, D.J.F.K.
Saturday 15/09 > Miss kittin & Lessizmore @ Fuse, Brussel - Room 1: Deg, Miss Kittin - Room 2: Lee Curtis, Pierre, Ryan crosson, Seth troxler
Saturday 15/09 > 19 Years La Rocca @ La Rocca, Lier - Jason Bye
Wednesday 19/09 > Faithless @ Sportpaleis, Antwerp
Thursday 20/09 > Thursdayz @ NOXX, Antwerp - Dominico, Dimiz, Guy Ohm + Guests (Free Entrance + Shuttle Service)
Friday 21/09 > NOXX invites Ministry Of Sound @ NOXX, Antwerp - Alex Gaudino, Olivier Gosseries, Smos & Baby Bee, Dimiz, Fred Hush, Merdan Taplak, Prinz, Sven van Hees, Trish, Serom, 2Winz, Timaxx, Louke, Dominico, Kenneth Cop, Pirrès, Zohm, Koenie, Laston&Geo, Jrd, Funcky Frenic, Bongo Allen, Vasithy,...
Saturday 22/09 > NOXX On Saturday @ NOXX, Antwerp - Main Room: Peter Luts, Tom De Neef, Guy'Do - Salle Noir: Cosy Mozzy, Miquell Santos, Yves V - Other: Sven Van Hees, Senor Funk
Saturday 22/09 > Jack De Marseille @ Café d'Anvers
Saturday 22/09 > Oliver Huntemann @ Petrol, Antwerp
Saturday 22/09 > EARGASM Open Air (Near Louvain) - Progressive Sunset: Pole Folder (LIVE), DJ Caspar, Dynamic Brothers, Dezz Terquez - Psychedelic Madness: ORION (LIVE), Whicked Hayo (LIVE) (with full band!), Kairon, R'Deem, Yannick Thiry vs. Psyvader, Tohm & Mary Jane (B2B), Firaga, Anoebis, Iz Ambra, Don Cabron
Saturday 22/09 > Dave clarke & Alan Simms @ Fuse, Brussel - Room 1: Alan Simms, Dave Clarke, Deg, JokJok(vj) - Room 2: Dilo, Gurtz (Live),
Pierre
Sunday 23/09 > 19 Years La Rocca @ La Rocca, Lier - Tom Novy
Tuesday 25/09 > Bob Sinclar @ Brussel
Thursday 27/09 > Thursdayz @ NOXX, Antwerp - Dominico, Dimiz, Guy Ohm + Guests (Free Entrance + Shuttle Service)
Friday 28/09 > NOXX On Friday @ NOXX, Antwerp - Main Room: Sweet Coffee (Live), Brian V, Dominico - Salle Noir: Lexy & K-Paul, Yves V, CéCéM
Friday 28/09 > Awakenings "Awakenings Detroit Weekend" @ Gashouder - Shinedoe, Quince (LIVE), Counterpart (LIVE), Jeff Mills, Robert Hood, DJ Bone
Friday 28/09 > The Groove Collection @ TWSTD, Amsterdam (NL) - 16 Bit Lolita's, Bart van Wissen, Fine Taste, Medway, C-Jay, Jerry, Tekhead, Jay Anderson, Fountain
Saturday 29/09 > NOXX On Saturday @ NOXX, Antwerp - Main Room: Peter Luts, Mr. Grammy, Guy'Do - Salle Noir: Tofke, Alec, TC Brain, Mr. Crochet - Other: Archimad, Senor Funk
Saturday 29/09 > Awakenings "Awakenings Detroit Weekend" @ Gashouder - Aron Friedman, Stacey Pullen, Kenny Larkin, Derrick May, Scan 7 (LIVE), Steve Rachmad
Saturday 29/9 > X-qlusive Zany @ Brabanthal, Leuven - Zany, ... (LINK)
Saturday 29/09 > Jeff Mills & Shinedoe @ Fuse, Brussel - Room 1: Deg, Jeff Mills, Rick Robin (vj) - Room 2: Pierre, Shinedoe
Saturday 29/09 > 19 Years La Rocca @ La Rocca, Lier - Joyce Mercedes
Saturday 29/09 > Samim @ Petrol, Antwerpen
Saturday 29/09 > Nikki Beach On Tour @ Antwerp - Miss Luna
OCTOBER
Friday 05/10 > Legendary Clubs & Outline present The Legend @ Outline (FREE ENTRANCE) - Sven Larsson, Bouq, Gino D, Alain, Thaman, Matthias, Jean, ...
Saturday 06/10 > Acid Wars @ Silo, Leuven - Rob Acid (Live), Sorgenkint (Live), Man At Arms, Roland Casper, Dennis Siemion
Saturday 06/10 > Luciano @ Fuse, Brussel - Room 1: Deg, Luciano, Pierre - Room 2: TBC
Saturday 06/10 > 12 Years Kozzmozz @ Vooruit, Gent - Kozzmozz Room: Kr!z, T-Quest, Quince (LIVE), Joey Beltram - Ultra Room: Spacid, Psytox, Bern added, YTC DJ
Saturday 06/10 > Eddie Thoneick @ Versuz, Hasselt
Friday 12/10 > Retro House Party @ Fuse, Brussel - Eric Beysens, PhiPhi, Tofke, Dave Lambert, Yves E Zone, Philip
Saturday 13/10 > We Are Punks @ Fuse, Brussel - Anthony Rother, Dave Aju, Deg, Frank Kusserow, Mathias Kaden, Nôze, Xenia Beliayeva
Saturday 13/10 > Club X - The Reunion @ Outland Rotterdam - Area 1: Yves, Kristof, Rob & MC Joe, Darkraver, Paul Elstak, Marshall Masters feat. The Ultimate MC (LIVE) - Area 2: Lady-X, Fire, Precision, Psyckodj
Saturday 13/10 > Retro Classics @ Barcode, West-Malle (FREE ENTRANCE) - Progrez & Fomas
Saturday 13/10 > Statik Dancing @ Recyclart Brussel - Chaim, Dan Berkson & James What live (Pokerflat), Darko
Saturday 13/10 > Trancefusion @ Brielpoort, Deinze - Tubes, Michael Forzza, M.I.K.E., FredNova, AC Oliver, Free vs. Koezie ...
Saturday 13/10 > Soulwax Movie Release @ Gent - Zombie Nation (LIVE)
Sunday 14/10 > Chaim @ La Rocca
Wednesday 17/10 > Groove Armada @ AB
Thu18 - Fri19 - Sat20/10 > Amsterdam Dance Event - Adultnapper, Alpha Omega (LIVE), Alter Ego (LIVE), Andy Norman, Andy Stott, Benjamin Bates, Dave Clarke, Dave Vega, David Gilmour Girls (LIVE), David Guetta, Dennis Ferrer, Digital Mystikz, Dirt Crew, DJ Andy Daniels, DJ Joyce Muniz, DJ Marcelle, DJ Sun-E, & Dexon, Ebola (LIVE), Erick Morillo, Fedde Le Grand, GusGus, Gregor Tresher (LIVE), Ingy, Jean, Judge Jules, Justin Harris (LIVE), Laidback Luke, Marco V, Martin Eyerer, Martinez, Mason (LIVE), Mattafix, DJ Metope (LIVE), Menno de Jong, DJ Matthew Dekay, Michel de Hey, Miss Kittin & The Hacker (LIVE), Moonbootica, Mr. Oizo, Neil Landstrumm (LIVE), Nocturnalists, Oliver Huntemann, Olivier Klein, Paul van Dyk, Pink Skull (LIVE), Peyton/Hed Kandi, Pilooski, Ramses, Raymundo, Rino Cerrone, Receptor (LIVE), Robert Babicz, Ron Carroll, Ryan Marciano & Sunnery James, Speedy J, Stonebridge, Swedish House Mafia, Terry Toner (nl), Tiesto, Todd Bodine (LIVE), Tomcraft, Vitalic ... (LINK)
Thursday 18/10 > Amsterdam Dance Event: Intuition Party @ Escape Studio, Amsterdam (NL) - Cosmic Gate, Wippenberg, Orkidea, Leon Bolier, Menno De Jong, M.I.K.E., John 00 Fleming, Sean Tyas, Richard Durand, Gavyn Mytchell (LINK)
Thursday 18/10 > Amsterdam Dance Event: Judgement Sunday Night @ The Mansion, Amsterdam (NL) - Judge Jules, ...
Friday 19/10 > Amsterdam Dance Event: Armada Night @ Melkweg, Amsterdam (NL) - Markus Schulz, Blake Jarell, Matthew Dekay, Mischa Daniels
Friday 19/10 > Amsterdam Dance Event: In Between Tour @ Powerzone, Amsterdam (NL) - Paul van Dyk, Alex M.O.R.P.H., Steve Porter, ...
Saturday 20/10 > Amsterdam Dance Event: Cocoon freakshow, Cocoon goes Amsterdam @ The Sand, Amsterdam (NL) - Main Room: Sven Väth, Dominik Eulberg, Extrawelt (LIVE), Pig & Dan - Second Room: Ille Bitch & De Man Zonder Schaduw, K.Cee, Ranz und Tanz, Dimzen vs Be My Son
Saturday 20/10 > Fuse & Out Soon proudly present "15 Years Outsoon" @ Fuse, Brussel - Room 1 (Border Community Label Night): James Holden, Fairmont (Live), Pierre, Deg - Room 2: Old school house & techno from the beginning of Out Soon magazine (line up TBC) - Room 3 (Out Soon contributors): Fader, Surfing Leons, Playmoboy, Koen, Fred Jarry, Dim
Saturday 20/10 > Retro-Acid @ Vooruit, Gent - Paul Mac, Brixton (Live), Deg, Arkanoid, Black Francis
Saturday 20/10 > MN2S presents Todd Terry & Liquid People @ Industria
Friday 26/10 > Hush Clubbing @ Café d'Anvers, Antwerpen - Miss Nine, Pole Folder, X-ian
Friday 26/10 > Seamus Haji @ Stereo Sushi
Friday 26/10 > Create @ Speakers, Delft (NL) - Misja Helsloot, Sied van Riel, Jazper, Aly & Fila
Saturday 27/10 > DJ T (Get Physical) @ Café d'Anvers, Antwerpen
Saturday 27/10 > Ferry Corsten @ Ahoy, Rotterdam (NL) - "FULL on FERRY - masquerade"
Saturday 27/10 > Monika Kruse @ Fuse, Brussel
Saturday 27/10 > Grand Opening "The Building" (ex-Cherry Moon)
Sunday > 28/10 > Timo Maas @ La Rocca, Lier
Wednesday 31/10 > Statik Dancing: SUPPLEMENT FACTS LABEL NIGHT GUY GERBER LIVE (cocoon - supplement facts) RESHUFFLE (supplement facts) DARKO (statik dancin’) @ Brussels
Wednesday 31/10 > Retro Party @ Pulse Factory - DJ George's, Fred Baker, CP, Michael Forzza, Stephan Polland, Laurent Top, Viktor
Wednesday 31/10 > Illusion Experience with Johan Gielen & Re:Locate @ Illusion, Lier
Wednesday 31/10 > Rave @ ICC Gent - 2 Many DJ's, Justice
Wednesday 31/10 > Beats of Love: 10 Years Of Tiefschwarz Tour @ Vooruit, Gent - Tiefschwarz, DJ Prinz, Spacid, The Subs
Wednesday 31/10 > Miss Nine @ Café d'Anvers, Antwerpen
Wednesday 31/10 > Cherry Moon Retro Halloween @ Cherry Moon, Lokeren - Youri, Yves de Ruyter, Franky kloeck, Fire, D-Feat, Furax, Phiphi, Kevin Jee, Tofke, Firenzo
Wednesday 31/10 > Sarah Main, Jason Bye, Reche @ La Rocca, Lier
NOVEMBER
Friday 02/11 > Body Shots @ Dienstencentrum, Schoolstraat, Schilde - The Youngsters (Live), Freak Cabinet (Live), Akira, Arne
Friday 02/11 > Turbo @ Café d'Anvers, Antwerp > Siskid (Blackstrobe) & Jona (Get Physical)
Friday 02/11 > Mason @ Noxx, Antwerpen
Friday 02/11 > Retro Classix @ Illusion, Lier
Friday 02/11 > Guy J & Fred Nasen @ Decadance
Saturday 03/11 > Guy J @ Breakdown party in MOD Club, Hasselt
Saturday 03/11 > In Search of Sunrise Special Event @ Heineken Music Hall, Amsterdam (NL)
Saturday 03/11 > Wighnomy Brothers @ Fuse, Brussel
Friday 09/11 > Home of La Troya @ Noxx, Antwerpen
Saturday 10/11 > The Hype @ Illusion > Fred Nova
Saturday 10/11 > Josh Wink @ Café d'Anvers, Antwerpen
Saturday 10/11 > I Love Techno @ Flanders Expo, Gent - Underworld, Trentemoller, Felix da housecat, Justice, Marco Remus, Boys Noize, Klaxons, Sven Wittekind, Marco Bailey, Stephan Bodzin, Gui Boratto (Live), DJ Rush, Technasia (DJ Set), Miss Kittin & The Hacker (LIVE), Ellen Allien, Matthew Johnson (LIVE), Erol Alkan, British Murderboys, DJ Ghost Rolling Eyes, Redshape (LIVE), Electronmike vs Bernd Isaac ...
Sunday 11/11 > Yves Deruyter Invites @ NOXX, Antwerp - Benjamin Bates, Lemon8, Elektrokid, Bart Maes, Lins
Wednesday 14/11 > DJ Delicious @ Versuz, Hasselt
Friday 16/11 > Barbara Tucker @ Noxx, Antwerpen
Saturday 17/11 > 5 Years of Kairoo @ Skate Planet, Antwerp - COSMOSIS, LANI, BiTkiT, La Mila, Fraktophon, Mary Jane vs Kairon, Tohm, yAB YUM, Pahazur, Phobium, DJ Natan, Makkura, Baby Woodrose, Lepton Light, DIMENSION5, GOASIA, Anoebis, Go-Wax, Super G, SYMPHONIX, TRUE LIES, EELKE KLEijn, Beauty and the Beat, R' Deem, Whizz, Ishtar vs Sanaki, ... (LINK)
Saturday 17/11 > D'Julz & Fred Nasen @ Decadance
Saturday 17/11 > Ultra @ Minus 1, Gent - Heartthrob (M-nus)
Saturday 17/11 > Sheer @ Silo - Troy Pierce, Chris Tietjen, Darko, Fader
Saterday 17/11 > Eelke Kleijn, Miss Ka-Rine @ La Rocca, Lier
Saterday 17/11 > Dennis Ferrer @ Louise Gallery, Brussel
Sunday 18/11 > Sander Kleinenberg @ La Rocca, Lier
Thursday 22/11 > STRP Festival Eindhoven NL: The Chemical Brothers (UK), STRP Festival opening concert
Friday 23/11 > STRP Festival Eindhoven NL: Róisín Murphy (ex Moloko) (UK) + Radio Soulwax presents 2 Many DJ's, Soulwax Niteversions, Mr. Oizo, Goose (DJ-set), Sebastian, Modeselektor (Live), Joost van Bellen, Does it offend you, yeah?, Guns N Bombs, The Longmen
Friday 23/11 > Sub-scape @ Café Capital, Antwerpen - Mark August, Chymera, Will O’Brien
Friday 23/11 > Chemical Brothers @ Lotto Arena, Antwerpen
Friday 23/11 > Bass Events presents Hard State @ Noxx, Antwerpen
Friday 23/11 > Awakenings @ Gashouder - Alexander Koning, Michel de Hey, Adam Beyer, Hertz (live), Ben Sims, Murphy
Saturday 24/11 > Awakenings @ Gashouder - Sandrien & Carlos Valdes, Marco Carola, The Advent (live), Ortin Cam, Dualtek (live), Go Hiyama & Takaaki Itoh, Ryuji Takeuchi
Saterday 24/11 > Groove City @ Brussels Kart Expo, Groot-Bijgaarden - House: Mason, Junior Jack & Kid Creme, Martin Solveig, Fedde LeGrand, David Vendetta ft violinist Micah - Techno: Darko, Magda, Gaiser (Live), Richie Hawtin, Marco Carola - DnB: System-D & DJ Baz, High Contrast, Grooverider, The Qemists - Electro: ELECTRONATION with Pablo Lamberti, Electronation allstars back 2 back, Tron, Marcus (Live), Dax & Cloclwork, Mason (Live), Terry Toner
Saturday 24/11 > STRP Festival Eindhoven NL: Dave Clarke, Trentemøller (Live In Concert), Monolake (Live), Apparat & Band, Speedy J, Daniel Bell, 5MM (Akufen & VJ Coutu-Dumont), District One, Bart Skils & Anton Pieete (Live), Aufgang, Various Production, Loefah, 2000 and One, 303 Allstars, Lady Aïda, YOTR, Robob
Sunday 25/11 > STRP Festival Eindhoven NL: The relaxed sounds of Broke: Ari Daily & Damn Tasty DJ's
Friday 30/11 > Mr. Sam & Tiësto @ Noxx, Antwerpen
DECEMBER
Saterday 01/12 > Jonathan Ulysses @ La Rocca, Lier
Saturday 01/12 > Fabulous @ Brabanthallen, Den Bosch (NL) - Armin van Buuren, Cor Fijneman, Sander Kleinenberg, Marco V, DJ Hell, Housequake: Erick E vs Roog feat. Mc Gee, Timo Maas, Collabs Session feat. Chris Liebing & Speedy J, Boy Born, Sandy Riviera, Ron Carrol, Todd Terry, Marcel Woods, Dr Lectroluv, Ronald Van Gelderen, Gregor Salto, René Amesz, Kraak & Smaak, Wicked Jazz Sounds, Richard Bartz, Real El Canario, Benny Rodrigues, Don Diablo, Ricky Rivaro, Sidney Samson, Marnix, Juan Sanchez, Jordi Lishious, Dazzle, Johan Bogers, John Star vs. Milan Bonger On Sax, Sjors & Sjimmie, Yves Deruyter, Randy Katana
Saturday 01/12 > Qlimax Belgium @ Ethias Arena, Hasselt
Saturday 01/12 > Deadmau5 @ CherryMoon, Lokeren
Saturday 01/12 > 15 Years Thunderdome @ Jaarbeurs Utrecht, Utrecht (NL)
Sunday 02/12 > Little Louis Vega @ La Rocca, Lier
Friday 07/12 > Kevin Saunderson @ Noxx, Antwerpen
Saturday 08/12 > Joris Voorn @ Fuse, Brussel
Friday 14/12 > Create @ Poppodium Speakers, Delft (NL) - Misja Helsloot, Sean Tyas, Sied van Riel, Signum
Friday 14/12 > Tocadisco, Sander Kleinenberg @ Noxx, Antwerpen
Friday 14/12 > Sub-scape @ Café Capital, Antwerpen - Carl Craig, Fabrice Lig, Will O’Brien
Saturday 15/12 > 15 Years Thunderdome @ Rai, Amsterdam (NL)
Sunday 16/12 > 16 Bit Lolitas @ La Rocca, Lier
Friday 21/12 Shameboy @ Noxx, Antwerpen
Saturday 22/12 > Steve Bug & Aril Brikha @ Fuse, Brussel
Saturday 22/12 > Intuition Winter Event @ Panama, Amsterdam (NL) - Intuition Friends: Giuseppe Ottaviani, Stoneface & Terminal, Progression, DJ Shah, Menno de Jong - House&Progressive: Fine Taste, Marcus Schossow
Tuesday 25/12 > Carat Reunion @ Illusion - Frank Zolex, Yves Deruyter, Jan, Cosmo, Wout, Stefan, Marko, Jean, Tofke, Georges, Koen
Friday 28/12 Trentemöller @ Noxx, Antwerpen
Saturday 29/12 > Tiga @ Dirty Dancing
Monday 31/12 > Boa Presents: HAPPY @ Skate Planet, Antwerp - 5 rooms: Dr. Lektroluv, Grooverider, Marco Bailey, MFG/Passanger (Live), Aphrodite, Tegma (Live), Buscemi, Bungle, Trish Van Eynde, Murdock, Civalizee, Sigi, Yves Bash, Fraktophone, Pete Howl vs. R'Deem, Mary Jane, Tito & Echo Virus, Konnekt (Pioneer Pro dj winner), ...
Monday 31/12 > Sensation Germany - Tocadisco, Mousse T, Sensation Silvester Show, Erick Morillo, Megamix, Axwell, Monika Kruse, Turntable Rockers
2008
FEBRUARY
Saturday 23/02 > Club ELite Night @ Illusion, Lier - Andrew Bennett, ...
Saturday 23/02 > Trance Energy 2008 (15th Edition) @ Jaarbeurs Utrecht, Utrecht (NL) - Alex M.O.R.P.H., More DJs tba ...
MARCH
Friday 21/03 > Rebuilding @ Factory, Aalst
APRIL
Saturday 05/04 > Time Warp 2008 @ Mannheim - Sven Väth, Richie Hawtin, Laurent Garnier, DJ Rush, Chris Liebing, Ricardo Villalobos, The Disco Boys, Moonbootica, Loco Dice, Luciano, Karotte, Marco, Carola, Magda, Pet Duo, DJ Murphy, Raresh, Manon, Alter Ego (Live), Brian Sanhaji ((Live)
Friday 09/04 > Rebuilding @ Factory, Aalst
Saturday 19/04 > Armin Only @ Jaarbeurs Utrecht, Utrecht (NL)
Last edited by FCB_Fanatic on Nov-11-2007 at 00:14
|