UNDERWORLD live | DAVE CLARKE | JUSTICE | BOYS NOIZE | RICHIE HAWTIN | DIGITALISM | DJ RUSH | BOOKA SHADE live | HOT CHIP live | FELIX KRÖCHER | TOCADISCO | PET DUO live | DR.LEKTROLUV | MAGDA | SEBASTIAN | UMEK | CROOKERS | MARCO CAROLA | ROBERT HOOD | SURKIN | FRANK KVITTA | FEADZ | AUDION live | BRODINSKI | HEARTTHROB live | DUSTY KID live | UFFIE | DJ MURPHY | TROY PIERCE | BIRDY NAM NAM live | BLOODY BEETROOTS | GAISER live | MARCEL DETTMANN | DJ MEHDI | MARC HOULE live | BUSY P | KABALE UND LIEBE | ED REC ALLSTARS | MATTHEW HOAG | LA RIOTS | PIERRE
Sep-05-2008 18:16
Thib'
Vous vous sucez bien?
Registered: Jun 2004
Location: Chez DDL, montée de Choulans
For those who enjoyed Tommorowland this year :
And maybe Yahel to be added, according to his bookings :
___________________
***La bifle n'est pas humiliante, elle est ludique, c'est un peu comme un trampoline pour gland***
Sep-05-2008 18:50
MikeVee
THUNDERDOME
Registered: Mar 2004
Location: Leuven
December is traditiegetrouw de feestmaand bij uitstek. Vandaar dat Alda Events uitpakt met een nieuw concept! Op 6 december staat de Utrechtse Jaarbeurs in het teken van een nieuw en groots indoorevenement met de veelzeggende naam Essence.
In vijf hallen van de imposante Jaarbeurs maken de beste DJ's ter wereld hun opwachting op een feest met verschillende muzikale stromingen.
Ik ben benieuwd wat dit gaat worden.
En uiteraard een jaarlijks verplicht te bezoeken feest :
Thunderdome
20/12/2008
Jaarbeurs, Utrecht
___________________
www.wielerprono.be => Team BeTA code: 2d7c7d767d74c1
De minimal-progressive stage is overdekt wegens mogelijke regenbuiten zaterdag..Zondag weersverwachtingen heel goed!
Eargasm Open Air 2008 Line-up:
Psychedelic Madness:
17u00: Prehnita (Spain)
19u00: Mary Jane
21u00: Caspar (with fire-show to welcome the night!)
21u30: Kairon
23u30: Hux Flux (Sweden) live
01u00: Device after Earthdance-theme (with fire-show)
02u30: Psyvader
03u30: Yannick Thiry vs Psyvader
04u15: Scope live
05u00: Jharu
07u00: Firaga
09u00: La Mila live
10u30: Iz Ambra
12u30: Iz Ambra vs Anoebis
13u30: Anoebis
15u30: Psyborg
17u00: Crazy Closing by Don Cabron
Decoration by Omicron, massive fireshow by Kimo & co
Minimal Progressive:
17u00: The X'mple
18u30: Dezz Terquez
20u00: Dynamic Brothers
22u00: Redhead
00u00: Chris Tietjen (Germany)
03u00: Massimo Girardi
05u00: Caspar
07u00: Yoël
09u00: Steven
11u00: Ishtar
13u00: R'Deem
14u00: Loop Generation live
15u00: Rollin's vs Shaï
17u00: closed