Frontpage moet weer eens up to date gebracht worden, de agenda alweer wat aangevuld :
OCTOBER
Thursday 19/10 - This Is Yoshitoshi (Amsterdam Dance Event) @ Panama, Amsterdam: Deep Dish, Sanderkleinenberg,...
Friday 20/10 - Vonyc Session (Amsterdam Dance Event) @ Escape, Amsterdam: Paul Van Dyk, Markus Schulz
Saturday 21/10 - I Love Techno @ Flanders Expo, Gent: Kraftwerk, Dave Clarke, Technasia, 2 Many DJ's, Joris Voorn, Tiga, Laurent Garnier, James Holden, Tiefschwarz, Dr. Lektroluv, Deetron, Booka Shade, Shameboy, Rush & Bold
Saturday 21/10 - Armada Label Night (Amsterdam Dance Event) @ Ocean Diva Boat, Amsterdam: M.I.K.E., Markus Schulz, Perry O'Neil, Remy, Signum, Matthew Dekay, Harry Lemon, Leon Bolier, Mischa Daniels, Nick K
Saturday 21/10 - Magik Muzik Night @ Paradiso, Amsterdam SOLD OUT : Tiesto, Cosmic Gate, Progression, Ton TB, Phynn
Saturday 28/10 - Memories @ Illusion, Lier: Jan, Franky Kloeck, Wout, Jean, Nico & Kane
Saturday 28/10 - Evolution @ Sporthal, Oudegem (Dendermonde): Cor Fijneman, Elof, Q-ic, Massiv, W4cko, Gio, Freefall, Neon, Mario Le Blanc
Tuesday 31/10 - BeTA Party V4 @ Rector, Gent: Airwave, FredNova, TCX, Moisture & Garden, Luc Arianssens vs. Chris Riley
Tuesday 31/10 - Amnesia International World Tour @ Illusion, Lier: Marco V, Matthew Dekay, Brian Cross, Illusion residents: Jean & Nico
Tuesday 31/10 - Carrétro @ Carré, Willebroek: Elof
Tuesday 31/10 - Retro Pulse @ Pulse Factory, Gaurain-Ramecroix: Fred Baker, George'S, CP, Michael Forzza
Tuesday 31/10 - Hed Kandi @ Bonthuys, Antwerp: Tom De Neef, Rob Wilder
Tuesday 31/10 - Cherry Moon Reunion @ Koloso, Lokeren: Cherry Moon Trax, Yves Deruyter, Franky Jones, Ghost, Furax, D-Feat, Sandy, Starfighter
Tuesday 31/10 - Enterprise Records 5 Year Anniversary @ Silo, Leuven: Franky Jones, Criss Source, Marko, Tomaz, Bjorn Mandry, Marc O'Tool, Frank Zolex, Dave Lambert, Stijn
NOVEMBER
Wednesday 1/11 - I Love Space: 8 Year Anniversary @ Space, Antwerpen: Pole Folder, Yves Deruyter, Marko,...
Saturday 4/11 - Deep Dish @ Media Center, Oostende
Saturday 4/11 - Club Opening @ Montini, Sint-Truiden: Franky Jones, Yves de Ruyter, Zzino, Bart Maes, Stijn
Friday 10/11 - Retro House Party @ Fuse, Brussels: Yves Deruyter, Franky Jones, Marko, Cosy Mozzy, Olivier Gosseries
Friday 10/11 - Fred Baker's Birthday Party @ Pulse Factory, Gaurain-Ramecroix: Fred Baker, Simon Pitt, Colin Bowman, Greg Nash, Youri Parker, Marko
Saturday 11/11 - Armin Only @ Ahoy, Amsterdam: Armin Van Buuren + Guests
Saturday 11/11 - 19 Years Illusion Club Edition @ Illusion, Lier: Jonas Steur, Menno De Jong, Ron Van Den Beuken
Sunday 12/11 - 19 Years Illusion Club Edition ZED! @ Illusion, Lier: Tom Novy, Dr Kucho
Friday 17/11 - Blend @ Musicafé, Leuven: CP, Dynamic Bros, Dezz Terquez, Josi, Tino Vs Djonez, Ricardo, Jonni Gratts, Pierre De La Riviere
Friday 17/11 - Godskitchen @ Air, Birmingham: Tiesto, Jon O'Bir, Mark Eteson, Paul Thomas
Saturday 18/11 - Trancemission @ Ruiterijcomplex, Vilvoorde: Renaat, Kimmoz, Stijn, Nico, Manu
Friday 24/11 - Rewind The Retro Edition @ Belfunk, Avelgem: Michael Forzza, Sjoerd, Liquid T, AC Oliver
Friday 24/11 - Tiesto @ Asta, Den Haag, NL
Saturday 25/11 - Qlimax @ Gelredome, Arnhem SOLD OUT : Alpha Twins (alpha²), Dana, Headhunterz, Luna, Promo, Ruthless, Showtek, Tatanka, The Prophet, Yves Deruyter
DECEMBER
Friday 01/12 - Rotationz Expedition 1 @ Rector, Gent: The Mystic Force vs Tim Davis, Michael Forzza...
Saturday 02/12 - Thunderdome @ Jaarbeurs, Utrecht, NL: Promo, Outblast...
Saturday 02/12 - Re. 03 Trance '94-'99 @ Negasonic, Aalst: Josh Lasden, Vortex, DJ E vs. AC Oliver
Saturday 16/12 - Intuition Invites @ Asta, Den Haag, NL: Giuseppe Ottaviani, Menno De Jong, John O'Callaghan, Misja Helsloot, Cliff Coenraad, Sied Van Riel
Saturday 16/12 - Innercity @ RAI, Amsterdam: Felix Da Housecat, Joost Van Bellen, Benny Rodrigues, Technasia, Monika Kruse, Michel De Hey, Fedde Le Grand, Sebastian Ingrosso...
Saturday 23/12 - Godskitchen @ Air, Birmingham: Armin Van Buuren, Matt Hardwick
Sunday 24/12 - M.I.K.E. Music & Club Elite Night @ Illusion, Lier: M.I.K.E., Albert Vorne, Perry O'neil, D Ramirez, Jericho
Monday 25/12 - Carat Reunion @ Illusion, Lier: Kevin Jee, Tofke, Yves De Ruyter, Franky Jones, Frank Struyf, Franky Kloeck, Jan, Jean, Wout, Stefan, Cosmo
Sunday 31/12 - Heaven (ID&T) @ Hilton Hotel, Antwerp
Voila, is toch al wat meer up to date
___________________
15/10 - Tiesto @ La Rocca, Lier
11/11 - Armin Only @ Ahoy, Rotterdam
Last edited by Synthesia on Oct-27-2006 at 22:13
|