TranceAddict Forums

TranceAddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Holland
-- Ferry Corsten - Right of Way!!!
Pages (13): [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »


Posted by Remy D on Aug-22-2003 15:32:

Love Poundin' Sensation Ferry Corsten - Right of Way!!!

Ferry Corsten - Right of Way Solo

In samenwerking met evenementen organisatie Q-dance, ID&T Radio en Ferry Corsten's platenlabel Tsunami/Purple Eye Entertainment zal DJ & producer Ferry Corsten op 25 oktober aanstaande in de Heineken Music Hall in Amsterdam voor het eerst in Nederland solo gaan voor een groot publiek. Het concert begint om 22.00 uur en duurt tot 7.00 uur in de ochtend.

De internationale Top 10 superster DJ Ferry Corsten presenteert op deze nacht zijn nieuwe solo album "Right of Way" dat op 3 november 2003 in Nederland wordt uitgebracht. Als onderdeel van deze wereldpremi�re zal Ferry Corsten een aantal tracks van zijn nieuwe album live uitvoeren.

Dit album waaraan Ferry Corsten in de afgelopen 2 jaar in alle rust heeft gewerkt kan nu al beschouwd worden als een van de belangrijkste dance album releases van 2003. Tijdens het concert zal Ferry Corsten worden bijgestaan door een tal van genodigde artiesten die hebben bijgedragen aan het album. Deze zullen in een later stadium bekend worden gemaakt.

De nieuwe single van Ferry Corsten getiteld "Rock your body, rock" zal 29 september in de winkel liggen. De track is voorzien van een geweldige videoclip, geproduceerd door niemand minder dan Eboman.

"Bezoekers van dit concert zullen een exclusieve wereldprimeur krijgen van het "Right of Way" album. We zijn erg blij dat we dit in Nederland met deze kwalitatieve partners kunnen realiseren" aldus Brian Dessaur van Purple Eye Entertainment.



Ferry Corsten (29) heeft als enige Nederlandse artiest en producer in Engeland reeds 10 Top # 40 single charts hits op zijn naam staan en is momenteel een van de best verkopende dance artiesten in Japan. Naast de productie van zijn soloalbum heeft Ferry Corsten zich het afgelopen jaar met name toegelegd op zijn doorbraak in Amerika, waar zijn single "Punk" grote successen bereikte en Ferry thans verkozen is tot een van de artiesten uit de Top #5 populairste DJ's.

In dit najaar staat een grote Amerikaanse tour gepland i.s.m. Sony Playstation, gevolgd door de Amerikaanse release van het "Right of Way" album. Tevens zullen er twee bezoekers van het Heineken Music Hall concert middels een contest worden gekozen die met Ferry Corsten mee vliegen naar deze Amerikaanse tour om daar aanwezig te zijn bij een van zijn optredens.

Aangezien de capaciteit van de Heineken Music Hall beperkt is tot 5500 bezoekers, zal dit unieke evenement tevens worden uitgezonden op ID&T Radio. ID&T Radio is te beluisteren in de ether, voor de juiste frequentie bij u in de buurt kunt u terecht op de homepage www.id-t.com onder Media.

Datum: Zaterdag 25 oktober 2003
Locatie: Heineken Music Hall, Amsterdam
Tijd: 22.00 - 07.00 uur
Dj's / Acts: Ferry Corsten
Prijs: �38
Kaartverkoop: www.ticketbox.nl, Free Record Shop of te bestellen via 0900-9393 (45 eurocent per minuut)


Posted by Asperge on Aug-22-2003 15:34:

humz heeft ferry eerder zo lang gedraaid? geloof het niet he?


Posted by DjRV on Aug-22-2003 15:38:

ferry houdt eigenlijk helemaal niet van lange sets
maar wel errug vet dittuh!!!


Posted by Remy D on Aug-22-2003 15:40:

Ik weet ook niet zeker dat hij zo lang draait maar het lijkt me wel. Hij gaat niet voor 2 uur de HMH afhuren en er stond bij die advertentie ook niet dat er andere dj's komen.


Posted by HBtje on Aug-22-2003 15:44:



En hier ga ik dus 200% zeker bij zijn. Tering mijn nummer 3 DJ of the world helemaal solo..... waaaaaaaaaaaaaaah MAAK ME GEK FERRY


Posted by Siesta on Aug-22-2003 15:48:

OK!, es ff kijken


Posted by kolkiewolkie on Aug-22-2003 15:50:

Alleen een tentamen de week erna gaat me hier weghouden want dit wordt echt dik vet zwaar retevet!


Posted by TranceFool on Aug-22-2003 16:03:

rrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaa
hier wil ik heen


Posted by M@rc on Aug-22-2003 16:12:

VET!! Dit moet ik meemaken...!


Posted by Enrico on Aug-22-2003 16:30:

Woei, Morgen begint de kaart verkoop. Kaartjes zijn 38 euro. Ook nog VIP kaarten voor 48.


Posted by magrec on Aug-22-2003 16:46:

wtf?????? 38 euro??


Posted by moogwai on Aug-22-2003 17:02:

Zeker vel wet een Ferry Corsten solo !!

quote:
Originally posted by magrec
wtf?????? 38 euro??


idd.. wel prijzig ja... misschien inclusief z'n nieuwe cd


Posted by Remy D on Aug-22-2003 17:21:

quote:
Originally posted by moogwai

idd.. wel prijzig ja... misschien inclusief z'n nieuwe cd


Normale prijs voor de HMH!


Posted by Cosmic on Aug-22-2003 18:47:

Klinkt leuk, maar ik vind het echt TE prijzig hoor...

38 euro voor 1 DJ, als je t vergelijkt met Qontact had je voor 7 euro meer wel 7 dj's, waaronder ook Ferry...

Ander keertje


Posted by Three 'O Three on Aug-22-2003 20:27:

Nou lieve mensen, hier betaal ik graag 38 euro voor. Ga hier dus wel heen dacht ik.

Gaan de gebruikelijke debielen ook weer mee?


Posted by Biohazard on Aug-22-2003 20:34:

Ik zie een Q-dance logo op dat plaatje


Posted by Jappio on Aug-22-2003 20:44:

quote:
Originally posted by Three 'O Three
Nou lieve mensen, hier betaal ik graag 38 euro voor. Ga hier dus wel heen dacht ik.

Gaan de gebruikelijke debielen ook weer mee?


Als de tentamens deze herfst niet te vroeg vallen dan ga ik hier zeker heen.

De laatste solo die ik hoorde in de HMH was errug vet, en ik denk dat dit ook wel een topper gaat worden!


Posted by ambs on Aug-22-2003 20:51:

Als ik in Nederland was geweest was ik er ZEKER ZEKER bij geweest... maar helaas.... veel plezier!! en feest ook voor mij mensjes


Posted by Dj Lex on Aug-22-2003 22:40:

quote:
Originally posted by Three 'O Three
Nou lieve mensen, hier betaal ik graag 38 euro voor. Ga hier dus wel heen dacht ik.

Gaan de gebruikelijke debielen ook weer mee?


Ben ik debiel genoeg??? Want dan wil ik mee!!!


Posted by Donna on Aug-22-2003 23:50:

/me donderd daar ook wel gezellig ff door t gat van de deur naar binnen weet ik bijna for sure

38 euro voor 1 dj,mja why not,aangezien qontact met een bere-lineup niet eens dichtbij de sfeer van een solo komt van dit kaliber,hebbik dat er echt wel voor over heur.

Ik kijk meestal niet maar de kwantiteit,ik ga voor de kwaliteit,zoals met vele zaken des levens


Posted by MaGiK54 on Aug-23-2003 03:12:

Aangezien ik geen groot Ferry-fan ben ga ik zekers niet, maar ome Ferry krijgt de HMH niet (of moeilijk) vol. Ben benieuwd of het hem gaat lukken. Er zijn maar weinig dj's die de HMH vol krijgen (Tiesto en Dana).


Posted by Donna on Aug-23-2003 07:26:

ach dat zien we dan wel

tijs zou ook t gelredome niet volkrijgen en t werd een feest om nooit te vergeten,en degenen die er niet bijwaren baalden als een stekker...

Dus laat ferry ook s een gokkie wagen,hij heeft Ligaya on his side


Posted by SnuggLe on Aug-23-2003 09:55:

Ik vind Ferry echt een dik overschatte dj. Op Godskitchen GLobal Gathering hoorde ik um ook nog , en dat vond ik echt niets; niet alleen had hij een voorspelbare platenkeuze, maar ook maakte hij mixtechnisch best wel wat fouten. Ik vind um over zijn hoogtepunt heen, er is veel meer en veel beter trancetalent.
(...trouwens, die 'niet verrassende platenkeuze' zie je bij meer trance dj's tegenwoordig...maar oke, SMAKEN VERSCHILLEN, maar ik heb zoiets liever niet...flame me for it)


Posted by basvh on Aug-23-2003 10:33:

Klinkt wel vet, en tis ook nog op mijn verjaardag. Nou niet precies maar het grootste gedeelte van het feest wel: 26 okt. Enige 'probleem' is dat de 25 ook de hardhouse academy in london is. En JP draait als 1e nederlander daar dus daar ga ik liever heen mocht ik geen tentamen hebben


Posted by Donna on Aug-23-2003 10:56:

quote:
Originally posted by SnuggLe
Ik vind Ferry echt een dik overschatte dj. Op Godskitchen GLobal Gathering hoorde ik um ook nog , en dat vond ik echt niets; niet alleen had hij een voorspelbare platenkeuze, maar ook maakte hij mixtechnisch best wel wat fouten. Ik vind um over zijn hoogtepunt heen, er is veel meer en veel beter trancetalent.
(...trouwens, die 'niet verrassende platenkeuze' zie je bij meer trance dj's tegenwoordig...maar oke, SMAKEN VERSCHILLEN, maar ik heb zoiets liever niet...flame me for it)


Ik geef je hier gelijk in,ook in vind ferry niet "je van het"
En over zn hoogtepunt heen....misschien wassie al niet echt goed en is gewoon de kwaliteit van anderen over hem heengegaan waar hij bleef steken.

System F heeft wat vette dingen gedaan,en sja,hij kan mixen,maar hij mist het om energy over te brengen.

Een solo van hem lijkt me echter wel een feest waar ik naartoe wil omdat ie weel de styl draaid waarvan de meeste tranceliefhebbers houden.
Ennnnn misschien verdiend ie wel een 2e kans,zoals ook tiesto wel gekregen heeft.


Pages (13): [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2021, Jelsoft Enterprises Ltd.