TranceAddict Forums

TranceAddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Holland
-- Wat hebben we dit weekend gedaan??
Pages (16): « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 »


Posted by TranceFool on Sep-10-2001 14:28:

quote:
Originally posted by Blik


ehh bedankt, denk ik (verknaakte kutfoto)

Valt toch wel mee, misschien wel ik ben geen verknaaky kenner.

Binnenkort komt er waarschijnlijk en errug verknaakte foto van mij. Heb geen scanner, maar iemand anders wel en die heeft de vakantiefoto's duzzz.....zie je mijn bezatte kop


Posted by Henkie_henk on Sep-23-2001 11:23:

whehehe ja M5.. k help deejze thread maares omhoog

Bas en Ram ware zekers wel okay.. vaak wel redelijk hard

Op de een of andere rare manier had k pijn aan me knie(gewrichten) aant eind.. weet nie hoet komt Natuurlijk vrijdag ookal lopen stampen (in me remie) Krijg je rare blikke als je in zon apres ski hut staat te stampen

Wel jammer.. dat die muziek zo lekker was.. heb je zo weinig tijd voor de vrouwtjes.. en waar ik tijd voor maakte.. die ging wel geil voor me staan zodat we eve hebbe gedanst en getalkt (toch wel bijna 3 hele zinnen) maar dan ging die hoerenvriendin weg.. Wat was dat vrouwtje knap zeg.. Waren trouwens heel veel mooie vrouwtjes! en nieteens allemaal in hollywood..<--nu ik aan der terugdenk was ze wel geil zeg.. kanonne.. en knap

Ik had trouwens nog wel meisje voor je kunnen regelen.. "Miss enschede".. haha wat had ze een rotkop zeg.. zon vriendin van de vriendin van die vriend van mij.. man man.. freak-face..Volgens mij hoorde ze dat ik dat zei over haar.. (haha) die andre was wel heeel knap maarja.. praten en dansen mag ook wel..<--kijke of we daar doorheenkunne prikken

Minpuntje aan de avond vonk dat het zo allejezus druk was..
Pluspuntje dat paar buitenlanders zijn geklapt..

Bijna vergeten.. toen we thuiskwamen om half 4.. toen hebbe we nog ff "costa" gekeken.. lol..

ps: ligt t aan mij.. of zijn al die vrouwen op die blokkies naast de dj's dik? helemaal die danseressen


Posted by M5 on Sep-23-2001 16:07:

hehe je hebt je dus ook wel vermaakt

maare druk vond ik het niet..toen JEAN er was, toen was het pas druk!!
redelijk wat ruimte op de dansvloer...


Posted by Bellie on Sep-23-2001 19:51:

Ik ben vrijdag weer es naar de Melkweg geweest.Dit keer was er Chesterfield Labelland.3verschillende stylen op 1 feest.Ik ben uiteraard alleen gekomen voor de techno.Was weer een heel vet feest.Sfeer was weer es top (zoals altijd op tehcnofeesten).Zaterdag had ik een verjaardag van een vriend van me en ben daar tot 2:30 gebleven.Daarna effe nog in het centrum gekeken.Was echt helemaal niks.Alleen maar kleuters van 13 a 14 jaar zie je voorbij lopen.Dat is dus ook de reden dat ik al meer dan 9 maanden daar niet meer kom.Dus hebben we in de auto nog een half uurtje gezeten,stickie gerookt en naar huis gegaan.Gelukkig dat we vrijdag wel hadden gefeest.

GREETZ!!


Posted by Dj Lex on Sep-23-2001 20:28:

Ik ben dit hele weekend weg geweest. Ben zaterdag morgen weggegaan en zondagavond pas thuis gekomen. We hadden een lustrumkamp van de tennisvereniging. Was best leuk. Helemaal klem gezopen daarzo. Beetje van die stomme spelletjes als zeskamp enzo gedaan en volleybal.


Posted by Dj Alpha on Sep-23-2001 21:37:

Afscheidsfeestje van me zogenaamde zusje die gat verhuizen naar Dronte. Nou leuk he? Was wel kicke avond.


Posted by M_Peror on Sep-23-2001 22:23:

Bij cafe Hof van Holland hingen ze met de benen buiten dus maar meteen doorgegaan naar de Kings... geen spijt van gehad. DJ Henk was weer op dreef!


Posted by Mysteric on Sep-24-2001 13:16:

Bas & Ram waren idd lekker aant knallen in de *light!
Op een gegeven moment ff de drukte ontvlucht en bij Bird in LeClub geweest. Hij was ongelovelijk Obscura aan het verknallen, maar verder was Bert goed bezig.
Toen ik weer terug ging naar de grote zaal waren Ras en Bam alweer vertrokken en knalde Moreno met Felix, Prosac en meer lekkere nummers. Ik heb me weer prima vermaakt.
Henkie had je die allochtonen gezien die uit de glamourzaal verwijderd werden. Pfoeh, die ene kale uitsmijter met die dikke nek had 'm goed te pakken... Dat zal ze leren!


Posted by Raymond on Sep-25-2001 16:53:

Smiley DJ

Weet je wanneer je naar Hollywood toe moet??
Op donderdagavond En niet als die huppelkutjes er zijn op vrijdag of zaterdagavond........
Mij niet gezien, de enige stapavond is donderdags..........

Vrijdag naar de bios geweest en Zaterdag gewoon om half 1 in slaap gevallen op de bank.....
Jaja 6 dagen werken in de week is toch niet zo goed voor je HeHe


Posted by Henkie_henk on Oct-07-2001 14:47:

LoL nunspeet --> the joy?? lolll..

Nou ik was zaterdag op aanraden naar hengelo "new york" geweest...

Wat een vuile vieze tievusdiscotheek...

Je staat eerst in de rij.. tussen de lelijkste boeren die er bestaan..
"ja kben euk veurige weuk na du new jork cheweejst" Wordt je vriendelijk verwelkomd door de uitsmijters.. moet je maar beetje zoeken waar je je jas kwijt kan..
Je hebt iets van 4 plekken waar je je jas kan dumpen.. 1tje op 1e vloer (denk ik) 1tje op 2e.. nog een erges anders enzovoort.. heeeel goed geregeld..

De trappen.. zijn allejezus hoerig glad.. helemaal omdat al die debielen hun bier niet vast kunnen houden...

Dan heb je de apres ski zaal.. nix.. rnb zaal.. nou daar zit een balkon boven.. van een andere zaal.. en dan vinden die tering de neuk boeren het leuk om kauwgom of bier naarbeneden te gooien! Man man.. doe es volwassen..

Uiteraard heb je tijdens het verplaatsen van zaal naar zaal idiote boeren die een stoot voor hun harses willen omdat niemand aan de kant gaat.. al die homos lopen xpres met hun schouders tegenelkaar aan.. Niemand doet ff stapje terug.. als je achterlangs iemand loopt gaan ze xpres naarachter.. Vies verneukt aggresief kut-sfeertje

Dan denk je nou .. trance zaal.. gehoord over lasers n shit.. nou nou.. investeer in een dj en glazenhales ipv die nerd-lasers man.. UIteraard was ook de dansvloer allejezus glad.. er lagen glazen en flesjes op de vloer.. en heel veel bier.. Het is daar leuk om met breezer flesjes over te schoppen? Dat is lachen ofzow.. Iedereen danst daar ook hetzelfde.. Kome wij aan met onze dance-moves enzow.. stonden mensen te kijke van wtf doen die... Ik kende er wel nog een paar.. van het bloembollenpellen van vorig jaar..

Alle vrouwen zijn daar lelijk en niet te verstaan.. de jongens zijn het t-shirt-bier-op-me-shirt-ik-krijg-graag-klappen volk.. De dj was eg droevig.. Volgens mij had hij 1 vinyl met een harde bass/beat en dan gooide hij maar elke x een ander plaatje erin.. triest.. je hoorde elke keer wanneer er een andre plaat kwam.. nix sloot op elkaar aan en amper iets was dansbaar.. 30 seconden stampen en dan komt zeg maar milk inc..

Ze hadden wel nog een mooi video scherm met stilstaande beelden gejat van het internet.. er stond godverdomme zelfs nog de url van de site waar ze die wallpaper vandaanhadde!

Al met al was het een kut-avond.. de rest van hengelo zuigt ook zwaar trouwens.. vieze aggressiefe kutlui.. veule neuktentjes die in elke normale stad nieteens zouden overleven.. bah..

maar filmpje gekeken daarna.. en ff langs iemand geweest...

7-days.. leuk filmpje.. een van de weinige goeie beslissingen van dit weekend

GreetZzz ik voel me weer lekker

/me is out


Posted by Dj Lex on Oct-07-2001 18:11:

Heb het dit weekend rustig aangedaan, want vorige wek aar belgie geweest, dus gewoon op zaterdag een bioscoopje gepakt met een leuk meisje, was trouwens niet het enige wat ik gepakt heb


Posted by Flipper01 on Oct-07-2001 19:07:

Red face Party-weekend!

Zooo, het is al weer bijna 21:00 uur, mooie tijd om weer een dutje te gaan doen, maar eerst ff een replytje geven..
Mijn weekend begon donderdag rond een uurtje of 5 met een borrel op m'n stageadres!! ff lekker ouwehoeren met gratis bier erbij..I-DE-AAL
Donderdagavond ben ik lekker wezen stappen met een groot deel van onze klas! We hadden vrijdag namelijk stage terugkomdag, wat om 13:00 uur begon, dus wij mooi stappen op die donderdag!! Was zekers wel gezellig!! Vooral het terugfietsen was lachuh, we hebben er onderweg een sport van gemaakt om zo hard mogelijk een heg in te rijden

En dan kan ik een keertje uitslapen wordt ik al weer om 7 uur wakker, heeel kut zo'n biologische klok die geen rekening houd met je weekend

Vrijdag ben ik samen met een klasgenoot op aandringen van een leuke collega :P naar de <> geweest. Een paar vrienden van haar gaven namelijk een feest en wij 'moesten' ook komen! We zijn pas rond 1 uur gegaan, aangezien die andere gast nog moest oppassen..
Het feest was op zich erg goed georganiseerd, strakke website, flyers enz. Ze hadden danseressen en zelfs planten gehuurd om de <> te verfraaien! Zag er allemaal errug goed uit!! Enige nadeel was de muziek..en da's toch wel 't belangrijkste. Mark van Dale draaide en die gasten die t organiseerden ook. Het was alleen niet echt mijn style, een beetje te eentonig en te rustig. Geef mij maar een stevige beat zodat ik een lekker rond kan stuiteren!! Maar ja dat was er dus niet
Uiteindelijk was 't 4:30 uur voor ik weer thuus was.. Zaterdag kon ik weer lekker om 8:30 uur op om te werken!

Om het feest maar compleet te maken ben ik zaterdag weer gaan stappen!! Lekker biertjes drinken en een beetje dansen, goeie zaak!!

Nu maar ff een beetje uitrusten want vrijdag moet ik weer helder zijn voor m'n sollicitatiegesprek. Als dat nl. goed gaat kan ik vanaf maart stage lopen in Cura�au!!!

Cu @ TE


Posted by Remy D on Oct-08-2001 16:41:

Vrijdag ben ik naar Earth geweest in de Melkweg waar oa Sister Bliss draaide. En ze draaide errug strak vond ik. Kwam er heel toevallig nog ff tegen op de gang dus kon ik heel ff met er praten maar ze had best wel haast. Maarja het is wel een aardige en mooie vrouw.
Verder vond ik er echt geen ene moer aan in die Melkweg waar ik mij normaal gesproken toch prima kan vermaken. Maar omdat ervoor een ander feest was die ook met de 30jarige viering van OOR te maken had konden die mensen allemaal blijven. Maar wat een stelletje achtelijken bij elkaar zeg. De meeste waren ook nog is erg oud. Maarja volgende x weer beter.

Zaterdag ben ik voor de 2e x naar de Time-Out geweest en het was nog vetter dan de 1e x. Ik vindt het echt een supertent en ga er over 3 weken weer heen. En wat een een vrouwen daar. Verder niet veel meer te zeggen alleen dat de DJ's in de trancezaal echt goed aan het draaien waren.

Zondag ben ik ff naar A.I. geweest en vondt dat een goeie film.


Laterss


Posted by michiel on Oct-08-2001 18:25:

quote:
Originally posted by Remy D
Vrijdag ben ik naar Earth geweest in de Melkweg waar oa Sister Bliss draaide. En ze draaide errug strak vond ik.


aaaaaaaaaaa ik ben zoooooooo jaloers!! sister bliss ruled echt zwaar!!!!! jammer dat het zo'n eind uit de buurt ligt en dat ze niet in de o was ofzow!!!shit!!
blij te horen dat haar muziek je aansprak

later

michiel


Posted by Flipper01 on Oct-09-2001 18:17:

Drunk Re: Wat hebben we dit weekend gedaan??

quote:
Originally posted by esoterist
Dat willen jullie niet weten,ik ben naar de locale discotheek geweest hier in nunspeet(de joy)en was
binnen 1 uur weer vertrokken


LOL!!!
Ik d8 dat ik de enige TA was die ooit in de Joy was geweest!!
Ik had een paar weekjes terug (21 sept) een familieweekend ergens in Vierhouten en toen het bier bijna op was zijn we op zoek gegaan naar een leuke kroeg om de rest van de avond door te brengen.. Uiteindelijke hebben we de taxi naar Nunspeet genomen!! Nooit geweten dat ze daar een discotheek hadden!
Was op zich wel lachuhh, stond ik daar met m'n neefjes en nichtjes te partyen in The Joy!
Mzzls


Posted by rellivisit on Oct-11-2001 08:38:

quote:
Originally posted by Dj Lex
Heb het dit weekend rustig aangedaan, want vorige wek aar belgie geweest, dus gewoon op zaterdag een bioscoopje gepakt met een leuk meisje, was trouwens niet het enige wat ik gepakt heb


Ook nog een pilsje zeker


Posted by Akira on Nov-20-2001 13:59:

KarateKid

NA een lange tijd afwezig te zijn geweest op het lekker oude TA forum kom ik nu toch weer es terug..


NOu dit weekend was weer eens ouderwets gezellig en ook nog es leuk..Vorige week in de hemkade op de www.wastelandland.nl party was het op zich ook wel leuk maar ja moest er werken en het publiek is toch een tikkeltje anders dan ik..

Vrijdag zoals standaard weer de kroeg in en zaterdag lekker bij ome johan gielen lopen springen met M5 in STARLight. Ja het einde was wat minder doordat de damens/heren een beetje jaloers werden haha...maar ja al met al een gaaf weekend


Posted by -=WVG=- on Nov-20-2001 14:16:

Oh ja Akira ik heb je hoofd nog op zo'n foto zien staan

Zelf heb ik nixz gedaan...Nou ja, FC Den Bosch zien verliezen en een beetje half-ziek thuisgezeten...

Volgend weekend beter


Posted by kolkiewolkie on Nov-20-2001 14:34:

Ik heb een weeken h-e-l-e-m-a-a-l NIETS gedaan, en das ook wel es lekker, wat zeg ik, das heerlijk als je totaal gesloopt van de week ervoor bent.
Het enigste wat nog een beetje onzinvol was was het dwnhillen zaterdag (50+ km/h van een berg (knobbeltje in het landschap dus) afgestuiterd.

Greetz kolkiewolkie

mega oude thread dit trouwens...


Posted by Akira on Dec-24-2001 11:27:

Talking

Dit weekend was op zich weer es goed lachen...vrijdag dit keer nier eens in een kroeg gezeten maar lekker bij iemand op een verjaardag gezeten wat natuurlijk weer lekker helemaal nergens op sloeg....hehe Volle bak aan het gek doen...

Zaterdag wat mensen opgetrommeld om naar Starlight te gaan en het was zeker geslaagd!!!(hehehe henkie)MArco V draaide echt een super vette set met als ik het goed heb begrepen 2x god en als afsluiter simulated was echt zwaar goed Voor de rest was het niet zo druk dus dat was ook wel es beter had je tenminste de ruimpte voor jezelf...
De meisjes waren verder ook niet verkeerd hehe


Posted by Bellie on Dec-24-2001 14:02:

Vrijdag naar Club Fusion geweest (Marcanti) was wel relaxed.Lekker set van Yves Deruyter.Zaterdag naar Club Item geweest waar Dj Scot Project zou komen.Helaas werdt ie gecancelled en kwamen de Warp Brothers hem vervangen.Bagger!!!!! pas toen bas & ram gingen draaien werdt het weer lekker.Zondag uitgerust voor vandaag,want vanavond ga ik lekker techno-en in de Nighttown met o.a. Laidback Luke & dj Jerome.

GREETZ!!


Posted by Dj Lex on Dec-24-2001 15:01:

Zaterdag vakantie voor deze zomer besproken voor de zomer. Biertjes vielen niet helemaal lekker, was het ook nog is volop druk in die kut disco dus was alweer half 4 thuis


Posted by M5 on Dec-24-2001 15:19:

quote:
Originally posted by Akira
Dit weekend was op zich weer es goed lachen...vrijdag dit keer nier eens in een kroeg gezeten maar lekker bij iemand op een verjaardag gezeten wat natuurlijk weer lekker helemaal nergens op sloeg....hehe Volle bak aan het gek doen...

Zaterdag wat mensen opgetrommeld om naar Starlight te gaan en het was zeker geslaagd!!!(hehehe henkie)MArco V draaide echt een super vette set met als ik het goed heb begrepen 2x god en als afsluiter simulated was echt zwaar goed Voor de rest was het niet zo druk dus dat was ook wel es beter had je tenminste de ruimpte voor jezelf...
De meisjes waren verder ook niet verkeerd hehe


Zoals Akira al zei was het een uitermate geslaagd avondje..


De held van de avond



ikke had het ook naar me zin.. enne owja... op innercity doe ik hetzelfde aan...dus spreeek me aan!


Posted by The Groove on Dec-24-2001 19:18:

Was dit weekend in The Groove! Daar hebben we een nieuwe DJ en die kerel draait gooooooeeed! Geen idee hoe hij heet, maar ik heb House of God, Flight 643, Tolerance, Recovered, Direct Disko, Twisted, Resurection en nog veel meer voorbij horen komen!


Posted by aphex on Dec-24-2001 19:34:

quote:
Originally posted by The Groove
Was dit weekend in The Groove! Daar hebben we een nieuwe DJ en die kerel draait gooooooeeed! Geen idee hoe hij heet, maar ik heb House of God, Flight 643, Tolerance, Recovered, Direct Disko, Twisted, Resurection en nog veel meer voorbij horen komen!


Precies de playlist van de huis djs van de palace..


Pages (16): « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 »

Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2021, Jelsoft Enterprises Ltd.