TranceAddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Holland
-- Vraagje....
Pages (2): « 1 [2]
| quote: |
| Originally posted by Gekhous wat ik me afvraag: hoe kun je hoofd/kont/tieten in die volgorde kijken?? rennen jullie dr achteraan om alsnog ff dr tieten te bekijken ofzo?? |
| quote: |
| Trancefool Valt me op dat tieten niet erg belangrijk worden gevonden (iig minder), misschien een geruststelling voor sommige dames |
Als het hoofd me niet aanstaat, kan ik altijd nog terugvallen op de kont, mocht deze ook niet zo bijzonder zijn, heb je altijd de tieten nog, want dat maakt niet uit of ze nou groot of klein zijn. 
in dat geval wil ik mening herzien 
kontje, maar onder voorwaarde dat koppie ook mooi is, en dan tietjes
hmm hoofd is toch wel et belangrijkste...maar et hangt er maar net vanaf in welke hoek je et meisje ziet..soms zie je alleen de achterkant en soms had je gewild dat je alleen de achterkant gezien had. ik heb maar op de 1e gestemt maar eigenlijk zonder reden =)
Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2021, Jelsoft Enterprises Ltd.