TranceAddict Forums

TranceAddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Holland
-- klonen/kloneren
Pages (2): « 1 [2]


Posted by Switch on Jan-04-2003 15:02:

aan de ene kant vind ik klonen niet erg, want het is ideaal voor mensen die door een ongeluk een been of arm zijn kwijtgeraakt.

aan de andere kant, de aarde raakt daardoor voller en voller, want de zwakken gaan niet meer dood zoals normaal. en op dit moment zijn er al meer mensen dan dat er voedsel voorradig is. het is per slot wel de natuur, en in de natuur is de allesheersende wet van de sterkste. op het einde zal het dus toch gebeuren dat de mensen met het meeste geld het langst leven.


Posted by Kakao on Jan-04-2003 15:55:

Er wordt toch wel genoeg geproduceerd om de wereld te voeden? Mensen lijden honger omdat er onverantwoordelijk mee wordt omgesprongen.

En bart de graaf had niet het lichaam van een kind, hij groeide alleen niet meer. Een groot verschil.


Posted by DjSuez on Jan-06-2003 06:59:

quote:
Het klonen van een Hitler-type wil niet zeggen dat er daardoor allemaal (dezelfde) ellende komt. De omgevingssituatie etc., of hoe je t ook noemt, heeft r zeeer veel mee te maken. Als je Hitler nu zou klonen zou dr echt geen WO3 komen of zo. Wrschnlk zou het gewoon opgroeien tot een normaal ventje (denk ik).


ff late reactie, maar hoe wou je Hitler gaan klonen? zijn lichaam bestaat niet meer...


en ik ben van mening dat we geen dieren mogen klonen, mensen valt nog over te denken, dan kun je mensen klonen voor organen enzo..hoef je daar geen andere diersoorten mee lastig te vallen. maar dit is zo onethisch dat ik hoop dat het nooit gebeurd..


Pages (2): « 1 [2]

Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2021, Jelsoft Enterprises Ltd.