TranceAddict Forums

TranceAddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Holland
-- Verkiezingen 22 januari 2003
Pages (10): « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »


Posted by jp on Jan-08-2003 17:42:

De feestpartij van Johan Flemminx heeft een goed programma


Posted by SnuggLe on Jan-08-2003 17:45:

Wie heeft er op LPF gestemt maar heeft niet genoeg ballen dat hier toe te geven??? Dan ben je zeker van je zaak joh, als je je stem niet eens kenbaar durft te maken. Echt man!


Posted by ScuL on Jan-08-2003 18:04:

quote:
Originally posted by T.H.C.
ik ben nog steeds "zwevend"
Weet al wel wat ik niet ga stemmen, vvd niet...zalm is echt zo'n Harrie, in het debat vond ik hem ook vrij zwakjes.
pvda ook niet meer, eerder wel regelmatig voor gestemd maar is nu ook niet veel meer....
Ik weet het nog niet, ga nog wel een paar van die testjes doen op internet.



vooralsnog stem je niet direct op een lijsttrekker maar op een partij.

mensen lijken vandaag de dag niet verder te kijken dan hun neus lang is en alleen maar het kopstuk van een partij te zien?

ik ben altijd al rechts geweest en zal dan ook niet anders kiezen dan de VVD. de LPF en LN hebben te weinig gewicht om serieus wat te kunnen betekenen in de regering denk ik.

moet eten misschien type ik er zo nog wat bij..


Posted by raoel on Jan-08-2003 18:17:

quote:
Originally posted by ScuL
LPF en LN hebben te weinig gewicht om serieus wat te kunnen betekenen in de regering denk ik.


Hun lijsttrekkers hebben wel genoeg gewicht


Posted by Chicane on Jan-08-2003 18:37:

Ik heb besloten NIET te zullen stemmen dit jaar en wel om de volgende redenen:

- Politiek wordt niet meer serieus genomen, de meest idiote partijtjes schieten als paddestoelen uit de grond, de een nog idioter dan de ander
- Politiek is al sinds dat Leefbaar Nederland brak met Pim Fortuyn niet meer in staat om tot oplossingen te komen. Het enige wat ze kunnen is bekvechten, niemand is het eens met elkaar en er worden alleen maar beloftes gemaakt, maar niks komt tot uitvoer omdat ze in Den Haag geen beslissing kunnen maken
- Het is een compleet mediacircus geworden, de partijleiders weten geen drol van politiek, maar krijgen stemmen omdat ze goed op tv overkomen (beetje het Amerika politiek zegmaar, mede ook dankzij mensen als Ratelband, Hazes en ook Fortuyn die hier voor gezorgt hebben)
- Geen enkele partij heeft in mijn visie iets zinnigs, allemaal hebben ze wel een paar punten waar ik het niet eens mee ben
- De oude garde vertrekt, en het nieuwe grut kent er geen ruk van.. ga eerst maar eens praktijk ervaring opdoen en kom maar terug wanneer je weet wat een partijprogramma voorsteld

Nee, politiek is niet meer zoals het geweest was.. alles draait alleen maar om zieltjes winnen en met ideetjes komen aandragen wat wel leuk klinkt, maar geen kut voorstelt omdat het niks ingrijpends is...


Sorry, geen stem van mij dit jaar... niet dat het wat uitmaakt, ik ben er maar 1 van de 13 miljoen kiesgerechtigde ofzo


Posted by raoel on Jan-08-2003 18:40:

Debat is voorbij.

Kvon het geen geweldig debat.
Veel gekibbel en ja - nee oorlogjes.

Heb het laatste deel niet meer gevolgd.
In de eerste confrontatie (Bos - Balkenende) vond ik Balkenende wat sterker in het afzeiken van Bos dan andersom. De idee�n van Bos stonden trouwens wel weer meer aan.
Marijnissen - Herben, ging wel gelijk op. Kan me in veel dignen van beide vinden.
Halsema - Zalm, heb ik niet helemaal gezien. Kvon deze dame wel wat sterker. Ze kan echt heel goe praten en durft te zeggen wat ze denkt.


Halsema zette Balkenende weer lekker in de zeik
Doet ze steeds meer.


Posted by ScuL on Jan-08-2003 18:43:

waar ik me ook zo aan irriteer zijn die mensen die uit absolute non-interesse en hun achtergrond dan toch maar kiezen voor een partij waar ze (door familie of uit het verleden) de meeste banden mee hebben.

jongeren lijken over het algemeen heel actief qua denkbeeld en meningen en kunnen vrij duidelijk omschrijven waar ze het wel en niet mee eens zijn.

veel mensen, veelal in de buitenprovincies (no offence), blijven stug bij hun CDA of PvdA kliekje hangen omdat het "wel goed zal zijn", of omdat het "vroeger altijd de juiste was"..

misschien ontstaat dat ook wel een beetje uit desinteresse voor problemen die veelal in de randstad spelen hoor, files, immigranten, etc.

maar als die mensen nou eens wat inzet tonen, zich verdiepen in denkbeelden van partijen, en kiezen wat ze nou werkelijk z�lf willen dan denk ik dat er een veel gematigder en democratischer eindresultaat zou ontstaan.


Posted by Eye-Riz on Jan-08-2003 18:53:

en waar zijn nu al die LPF stemmers?????


Posted by Chicane on Jan-08-2003 18:58:

ow, ghehe.. nog een reden:

Ik ben 21 en heb nog nooit gestemd omdat ik teneerste die oproepen meteen bij het oud vuil mieter, ten tweede te fokking lui ben om in een rij te gaan staan om op een of andere nerd te stemmen en ten derde omdat mijn stem echt geen fuck uitmaakt op het totaal

En dan kunnen jullie wel bewaren dat het wel uitmaakt, nou mooi niet... 1 op weet ik veel hoeveel miljoen is nog altijd 0,0001% ofzo statistisch gezien... kan veel beter staatsloten kopen, schieten we tenminste wel mee op... jaja... Paul je bent een eikel, KOMMMMMM MAAR KOMMAAAR KOMMMAAAAR...

Jeugd van tegenwoordig ook

Sorry, politiek kan me nietzoveel rotte eigenlijk, ik vermaak me wel


Posted by Kakao on Jan-08-2003 19:01:

Je mening laten horen over dingen die je dagelijks beinvloeden is inderdaad helemaaaal niet belangerijk.


Posted by Chicane on Jan-08-2003 19:05:

Nee idd, er wordt geen ruk met je mening gedaan, want het is hun mening die telt... moet je eens horen hoe mensen klagen in nederland en waar er in de 2e kamer over gediscussieerd wordt... totaal verschillende dingen...

Als jullie allemaal zo slim zijn mag je mijn stem hebben.. ghehe

Ik ga ook een partij oprichten, de partij tegen wijsneusjes... en schop ik jullie allemaal naar Ameland, ga daar maar een eigen land maken.. whaha

Solly, zo is politiek toch wel humor


Posted by Eye-Riz on Jan-08-2003 19:06:

ben het met je eens Kakao. Bovendien, doe je het niet voor jezelf, dan toch wel voor anderen in je omgeving, of voor je toekomst.

Als dat ook geen beweegredenen zijn dan geldt het volgende: niet mekkeren als alles niet naar wens is. dan had je er maar wat aan moeten doen.


Posted by ScuL on Jan-08-2003 19:07:

quote:
Originally posted by Eye-Riz
en waar zijn nu al die LPF stemmers?????


ik ken er anders nog genoeg hoor. juist nu.
denk dat ze in de peilingen te laag worden geschat


Posted by franzelare on Jan-08-2003 19:20:

ik ben een echte linkse rakkar nou eigenlijk niet helemaal ik kan mij in veschillende dingen van verschillende partijen vinden maar als ik dan de voors en tegens op een rijtje zet ben ik een linkse rakker en ik ga dus voor groen links

ik heb vorige keer op de party voor de toekomst van johan flemmings gestemd, eigenlijk alleen maar voor de gein! ik was niet vanplan LPF te stemmen en de rest vond ik er een beetje slecht weerstand tegen geven! alleen johan flemmings was voor een verhoging van de stufie dus daar scoorde hij mij mee helaas heeft hij het niet gered de vorige keer en zal het dus deze keer weer niet redden dus daar verspeel ik mijn stem niet weer aan!

niet stemmen vind ik helemaal dom! dan stem je overal eigenlijk een beetje op ! dus ook waar je tegen ben en hoe kan je nu op iets stemmen waar je tegen ben!?!? das niet echt verstandig in mijn ogen


Posted by kolkiewolkie on Jan-08-2003 20:08:

quote:
Originally posted by ScuL
waar ik me ook zo aan irriteer zijn die mensen die uit absolute non-interesse en hun achtergrond dan toch maar kiezen voor een partij waar ze (door familie of uit het verleden) de meeste banden mee hebben.

veel mensen, veelal in de buitenprovincies (no offence), blijven stug bij hun CDA of PvdA kliekje hangen omdat het "wel goed zal zijn", of omdat het "vroeger altijd de juiste was"..

misschien ontstaat dat ook wel een beetje uit desinteresse voor problemen die veelal in de randstad spelen hoor, files, immigranten, etc.



met dat laatste heb je misschien wel een heel goed punt... ik kan me namelijk nog NET herinneren wanneer ik voor het laatst in de file stond... was volgens mij een keer begin april vorig jaar toen 1 of andere geinjasser zn vrachtwagen tegen het viaduct parkeerde toen ik een km of 20 achter hem reed... en rellen met allochtonen (etc.)... dorpie verderop hebben ze een jaar of 2 geleden zelfs een handtekeningenactie gehouden om asielzoekerscentrum te behouden en als dat volk wat ouder wordt trekken ze allemaal weg. Feitelijk wordt ik dus de hele tijd doodgegooit met allemaal meuk over integratie enzo terwijl ik er HELEMAAL NIETS mee te maken heb... en al dat gezeur en gedoe heeft momenteel een flink portie desinteresse in me kop gestampt.. ik ga er denk ik es een jaar of 4 voor nemen om dat er weer uit te krijgen. En veiligheid.. tsja, da's hier in de buurt ook gewoon heel ok, laatst was er zowaar weer een keer een inbraak gepleegd en ik dacht van: JOH, da's eigenlijk best wel f*cking lang geleden dat dat voor het laatst gebeurde hiero.. oja, aggressie in het verkeer enz. enz. slechte verdraagzaamheid.. in dat gat hiero rijden mensen al jaaaaaaren mega-aggressief en lomp, raak ik aan gewend en slechte verdraagzaamheid.. mja, mensen kijken je vaak genoeg raar aan, maar alst nodig is zijn ze d'r wel gewoon voor je dus da's allemaal ok....


EIGENLIJK is zo'n stukkie typen heel verfrissend!!! ik zit me hier al jaren op te vreten in dit dorpie maar zo slecht heb ik het nog nie hier

oja, back to topic, want volgens mij ben ik een beetje afgedwaald

/denkt even na

oja om dat stukkie van scul terug te komen van stemmen op wat je parents ook stemmen 'want dat is goed' heb ik met bovenstaande verklaard, want die lui hebben d'r voor gezorgd dat ik hier eigenlijk nog best relaxed leef


Posted by ScuL on Jan-08-2003 20:25:

quote:
Originally posted by kolkiewolkie
met dat laatste heb je misschien wel een heel goed punt... ik kan me namelijk nog NET herinneren wanneer ik voor het laatst in de file stond... was volgens mij een keer begin april vorig jaar toen 1 of andere geinjasser zn vrachtwagen tegen het viaduct parkeerde toen ik een km of 20 achter hem reed... en rellen met allochtonen (etc.)... dorpie verderop hebben ze een jaar of 2 geleden zelfs een handtekeningenactie gehouden om asielzoekerscentrum te behouden en als dat volk wat ouder wordt trekken ze allemaal weg. Feitelijk wordt ik dus de hele tijd doodgegooit met allemaal meuk over integratie enzo terwijl ik er HELEMAAL NIETS mee te maken heb... en al dat gezeur en gedoe heeft momenteel een flink portie desinteresse in me kop gestampt.. ik ga er denk ik es een jaar of 4 voor nemen om dat er weer uit te krijgen. En veiligheid.. tsja, da's hier in de buurt ook gewoon heel ok, laatst was er zowaar weer een keer een inbraak gepleegd en ik dacht van: JOH, da's eigenlijk best wel f*cking lang geleden dat dat voor het laatst gebeurde hiero.. oja, aggressie in het verkeer enz. enz. slechte verdraagzaamheid.. in dat gat hiero rijden mensen al jaaaaaaren mega-aggressief en lomp, raak ik aan gewend en slechte verdraagzaamheid.. mja, mensen kijken je vaak genoeg raar aan, maar alst nodig is zijn ze d'r wel gewoon voor je dus da's allemaal ok....


jep dat is ook wel zo. als je afgelopen maandag bekijkt bijvoorbeeld.. wel een extreem die dag, maar 515km file.

ik woon dan in een dorp met nog niet eens 10.000 inwoners maar ik stond gewoon al in de file voordat ik mijn wijk uit reed! (dat is toch absurd?

eergisteren liep ik met collega's tijdens de lunchpauze door het dorp heen, was er weer eens een juwelier op klaarlichte dag overvallen. om over de politie maar niet te spreken; we hebben hier 2 agenten in 1 auto voor 3 dorpen tezamen met circa 40.000 inwoners bij elkaar.

dat zijn echt van die kleine dingetjes maar als je dat afzet tegen het grote geheel is het toch behoorlijk van invloed.
als politiek dan teboven komt dan zijn dat juist de dingen om over te zeuren.. omdat het je nabij staat en je niet wilt dat het zich herhaalt..

en dan woon ik nog niet eens in een �cht grote stad

quote:

oja om dat stukkie van scul terug te komen van stemmen op wat je parents ook stemmen 'want dat is goed' heb ik met bovenstaande verklaard, want die lui hebben d'r voor gezorgd dat ik hier eigenlijk nog best relaxed leef


misschien.. maar dat is niet de enige factor die van invloed is hoor. de regering die er voor zorgde dat jouw dorpje zo is zoals het nu is is namelijk net zo democratisch gekozen als vandaag de dag het geval is; dus ook door mensen uit de randstad

heeft meer te maken met migratie, woongenot, werkgelegenheid en dat soort zaken. dat is aan ieder voor zich natuurlijk


Posted by blighty on Jan-08-2003 20:38:

Hi all,

Zojuist was hier een wijkje verder een grote schietpartij (Nijmegen) En juist dit soort onzin moet afgelopen zijn!!

Nou zijn er partij-en die claimen dat ze helemaal gaan voor de veiligheid (LPF) maar daar heb ik niet zoveel vertrouwen meer in (stemde eerste keer trouwens D'66 op Tommie, vond hem wel sympathiek).

Kijk aan de ene kant zou ik graag een wat rechtser kabinet willen zien. Het asielbeleid moet veel strenger, want ik krijg nu echt de zenuwen van al dat tuig dat hier terecht komt. maar aan de andere kant wil ik wel graag een groot sociaal vangnet voor de mensen die het niet zo breed hebben.

Oftewel, ik twijfel. Ik weet eigenlijk niet wat de beste keus is in dit geval. Wellicht dat ik voor onze toekomstige premier ga, oftewel de CDA. Ik moet me er (weer) een beetje in verdiepen

Greetings,
Blighty


Posted by SnuggLe on Jan-08-2003 21:46:

quote:
Originally posted by Chicane

Sorry, geen stem van mij dit jaar... niet dat het wat uitmaakt, ik ben er maar 1 van de 13 miljoen kiesgerechtigde ofzo


Dat is echt de stomste reden die je kan geven.
Dit is echt je reinste BULLSHIT. En dan kan je wel leuk zeggen van Kom maar kom maar kom maar. Je bent gewoon STOM dat je je stem niet laat horen, en dat weet je zelf ook! En dan later gaan zeiken dat er allemaal dingen niet goed zijn: de veiligheid is niet goed op straat, de buitenlanders hebben alles gedaan, je wil meer loon hebben, later krijg je te weinig AOW...etc etc.

Die mensen die niet stemmen zeuren dat de politiek niets voor hen is etc. Nou, dan breng je toch een PROTESTstem uit??? Dan stem je toch gewoon op iets dat tegen alles aanschopt???? Dit is verdomme je enige kans om iets aan de zooi in dit land te doen, en dan zeg je van "Neh, ik ben niet geinteresseert". Sorry hoor, maar aan dit soort ongeinteresseertheid kan ik me zoooooooooooo ergeren, niet normaal.


Posted by Chicane on Jan-08-2003 21:50:

quote:
Originally posted by SnuggLe
Dat is echt de stomste reden die je kan geven.


Corrigeer me dan als je het beter weet, maar zoals ik het zie, stel dat ik CDA stemt, dan hebben zij 134463 stemmen zegmaar ipv 134462, lekker spannend..

Ieder zn mening, ik stem niet.. punt


Posted by SnuggLe on Jan-08-2003 21:58:

quote:
Originally posted by Chicane
Corrigeer me dan als je het beter weet, maar zoals ik het zie, stel dat ik CDA stemt, dan hebben zij 134463 stemmen zegmaar ipv 134462, lekker spannend..

Ieder zn mening, ik stem niet.. punt


Tsja, en misschien is jou stem net diegene die zorgt voor een extra zetel, waardoor een extra iemand in het parlement zit, die wel een hele belangrijke wet doorvoert waardoor jij later een hoger AOW hebt. Zou zomaar kunnen......


Posted by Chicane on Jan-08-2003 22:02:

Ja, en morgen win ik 18,7 miljoen...


Posted by SnuggLe on Jan-08-2003 22:15:

quote:
Originally posted by Chicane
Ja, en morgen win ik 18,7 miljoen...


Cool, mag ik ook een deel mee?


Posted by Chicane on Jan-08-2003 22:21:

Tuurlijk, word je me allerbeste vriend, gaan we naar alle feesten, betaal ik het bier... FEEEESSSTUUUHHH!!!!! (Of we kunnen een eigen partij beginnen ter bevordering van de Dance scene )


Posted by tijs08 on Jan-08-2003 22:27:

moet je bij de stemwijzer eens alleen maar 'geen mening' of 'neutraal' antwoorden...

GROTE kans dat je dan uitkomt op D66



Trouwens zelf nog geeen idee wat ik ga stemmen.. vroeger altijd D66 gestemd.. maar vind ze nu echt veel te onzichtbaar.. CDA nooit en PvdA begint me meer te trekken...

komende week is ff alle partijprogrammaas doornemen.. die heb ik namelijk al thuis liggen..


Posted by Chicane on Jan-08-2003 22:41:

Dan vraag ik me af of die test wel heus zo objectief is als dat men doet geloven


Pages (10): « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2021, Jelsoft Enterprises Ltd.