TranceAddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Holland
-- Dance Valley 2003
Pages (16): « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »
Why denk je uberhaupt dat Gielen bekend is?
Gielen afkraken is so simple,maar een goede set van hem waarderen komt vaak amper de strotten uit terwijl ie toch zeker wel dikke sets neer kan zetten.
Misschien wat minder kortzichtig zijn en minder klakkeloos overnemen van wat je leest en hem wat meer kansen geven je te entertainen?
Maarre,waren er nou nog tickets or not?
Anders moet er actie ondernomen gaan worden door moi
| quote: |
| Originally posted by Donna Why denk je uberhaupt dat Gielen bekend is? Gielen afkraken is so simple,maar een goede set van hem waarderen komt vaak amper de strotten uit terwijl ie toch zeker wel dikke sets neer kan zetten. Misschien wat minder kortzichtig zijn en minder klakkeloos overnemen van wat je leest en hem wat meer kansen geven je te entertainen? Maarre,waren er nou nog tickets or not? Anders moet er actie ondernomen gaan worden door moi |
Als je Gielen zo vaak live heb gezien kan je dus ook weten dat hij altijd het publiek na zijn hand krijgt, en daar staat hij dus voor. Hij staat daar echt wel rechtvaardig. Niemand verplicht je naar hem te luisteren.
Maar ik kan nu ook wel mijn kop kaal scheren en zeggen dat Tiesto een pootje is en dat hij niet kan draaien, want dat doen die stumpers allemaal. En jij hoort ook tot die garde alleen heb jij het over Gielen.
Kanslose n00b je bent nog te laag om geneukt te worden door Optimus.
he laat mij erbuiten
misschien is ie wel lekker om te neuken
Wie weten er eigenlijk al zeker dat ze gaan (en hebben al kaartje binnen)?
Ik zit ook nog steeds een beetje te twijfelen.. Maar het lijkt me zooo vet 
| quote: |
| Originally posted by Remy D Als je Gielen zo vaak live heb gezien kan je dus ook weten dat hij altijd het publiek na zijn hand krijgt, en daar staat hij dus voor. Hij staat daar echt wel rechtvaardig. Niemand verplicht je naar hem te luisteren. Maar ik kan nu ook wel mijn kop kaal scheren en zeggen dat Tiesto een pootje is en dat hij niet kan draaien, want dat doen die stumpers allemaal. En jij hoort ook tot die garde alleen heb jij het over Gielen. Kanslose n00b je bent nog te laag om geneukt te worden door Optimus. |
Mja ik heb al een kaartje 
ff over gielen:
Iedere dj kan het publiek mee krijgen zolang ze maar hitjes draaien en popiejopie doen voor/achter de draaitafels.
WTF doet DANA in de Hard dance Stage ?? 
| quote: |
| Originally posted by Biohazard WTF doet DANA in de Hard dance Stage ?? |
| quote: |
| Originally posted by basd Platen draaien, waarschijnlijk. |
| quote: |
| Originally posted by Biohazard Ja maar het is een UDC feest, DJs als dana hebben dacht ik toch een contract dat ze daar niet kunnen draaien (neem ik aan) Je ziet toch ook geen Yoji op Qlimax. |
| quote: |
| Originally posted by mahwang Ik heb gielen toch regelmatig op feesten gezien en op cd's gehoord. ik denk daarom dat k best in staat ben een oordeel over hem te geven. Afkraken is idd makkelijk maar dat zou ik niet doen omdat anderen dat vinden. Gielen is gewoon een matige dj tov Ti�sto, Sister Bliss, Junkie XL, Marco V, Armin van Buuren, Bad Boy Bill, Laidback Luke, Marcella, Sander Kleinenberg, Sasha & John Digweed en buiten dat om past hij qua stijl er ook helemaal niet tussen. veels te commercieel, das op zich prima maar dan verwacht ik hem op feesten als Trance Energy ed. |

| quote: |
| Originally posted by magrec ff over gielen: Iedere dj kan het publiek mee krijgen zolang ze maar hitjes draaien en popiejopie doen voor/achter de draaitafels. |
| quote: |
| Originally posted by basd Wie weten er eigenlijk al zeker dat ze gaan (en hebben al kaartje binnen)? |
Maar dat was al vrij duidelijk dacht ik zo
| quote: |
| Originally posted by Remy D Als het zo makkelijk gaat doe jij iets niet goed. Nou is het voor jou ook wel extra moeilijk om met zo'n kutkop te slagen in het leven maar dat terzijde. |
Dus een dj moet t met zn uiterlijk doen Magrec?
Ik snap echt niet waarom mensen zich af vragen wat een bepaalde Dj op Dancevalley doet,Dana vanwege een contract,Gielen omdat ie commercieel is blablabla.
Ik vind dat niet relevante posts,tis alleen maar dom gezwets om te showen hoeveel roddels je wel niet opgepikt hebt en ze ook nog hebt onthouden om interessant mee te lopen meuken,wat verwachten jullie nou,dat we hier omdat jullie bijdehand lopen meelullen met de roddelclan van mening zijn dat je verstand van feesten hebt??
Zolang ik nog nerds meet die op een feest staan te kijken met een blik van,"is hier ook een handleiding voor?" gaat die vlieger nie echt op enzo.
Luister gewoon s naar de sounds,vinjet nie lekker,zoek een andere toko waar t wel bevalt en zorg dat er s wat nuttigs uit je waffel komt dan de goedkope troep die je van andere sites afhebt.
Neuken Remy?
| quote: |
| Originally posted by Donna Dus een dj moet t met zn uiterlijk doen Magrec? ![]() |
| quote: |
| Originally posted by Donna Neuken Remy? |

Grinz,lekker compliment voor Remy ook 
Maarre neuhhh ben niet frusti.......

Ja gare huppel josti, voelde me haast geroepen maar nu hoeft het al niet meer. 
| quote: |
| Originally posted by Miss Proximus Hey jij ook frusti? ![]() (goeie post trouwens verder) Bram heb je Ed de Wit al gebeld? |
woehoe..
Bas heeft een kaartje, laat maar komen dat feestje !
| quote: |
| Originally posted by basd woehoe.. Bas heeft een kaartje, laat maar komen dat feestje ! |
Ik hou je niet tegen hoor
ik ben naar alle waarschijnlijkheid present
Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2021, Jelsoft Enterprises Ltd.