TranceAddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Holland
-- wat voor tafels en mixer gebruiken jullie?
Pages (4): [1] 2 3 4 »
wat voor tafels en mixer gebruiken jullie?
viel een beetje teverwachten na mijn eerdere topic over de platen, nougoed wat voor tafels en mixer gebruiken jullie? nieuw of 2e hands?
en waar zijn jullie mee begonnen? gelijk met top equipment of met goedkope (rot)zooi? en was dit achteraf gezien wel zo verstandig (gaat enkel op in het laatste geval denk ik)
dank u
robin
mixer> Numark DM2002X (gelijk goed gedaan, niks mis mee)
draaitafels> Numark TT1700's (niet echt je van het; maar goed genoeg voor mij)
ook maar ff replyen 
ben begonnen (en heb ze nog steeds) met 2 Monacor DJP-120, heb ze goedkoop gekocht omdat ik toen nog niet wist of ik t wel wat vond. Inmiddels kan ik zeggen dat ik t erg leuk vind nog en nu ook voor technics aan t sparen ben (al schiet t niet op).
T zijn beltdrives, dat merk je wel goed.
Verder heb ik een Behringer DX 500 mixer, voldoet aan alle eisen.
Ik heb dus geen superdure set staan maar om lekker mee te beginnen en aan te kloten is het zeker wel goed.
Ik ben iets minder dan 1,5 jaar geleden begonnen met twee goedkope tweedehands belt-drive tafels en een nieuwe Behringer DX500 mixer.
Achteraf heb ik er geen spijt van. Wel merk ik nu dat ik toe ben aan het echte werk en heb bijna genoeg geld voor twee technics tafels. Om te beginnen waren mijn tafels prima, maar om technisch echt verder te komen moet ik betere tafels hebben. De mijne draaien gewoon fundamenteel instabiel en dat merk je bij het mixen. Vooral de afgelopen week bij het opnemen van m'n laatste set begon het me ernstig te irriteren dat ik (te) veel tijd kwijt ben met het corrigeren van m'n tafels 
Ik heb een Gemini PT-2400 draaitafel met een Tonar Banana element, en daar ben ik zeeeeeer tevreden mee! Lekker sterke motor.
Verder heb k sinds kort een Gemini UMX-7 mixer. Ook een heel leuk dingetje, hoewel ik weinig verstand van mixers heb...
Moet nog een 2e draaitafel hebben en eventueel een koptelefoon, maar die komen als k mn belasting terug krijg
. kweet alleen nie wat voor TT kmoet nemen.. kzou op zich wel weer een PT-2400 willen, maar die worden die meer geproduceerd
.
Ik ben nu eh, jaartje of 4 5 met platen bezig, weet het niet eens mij. Heb 2 Technics 1200's met Ortofon Concorde Pro elementen. Daarnaast een Vestax PCV 275 als mixer, Pioneer CDJ 800 als extra CD speler en een Sony MDRV 700DJ hoofdtelefoon. Al is die laatste aardig aan vervanging toe, die gaat nu 3 jaar mee en barsten beginnen in het leer te ontstaan 
Ben trouwens begonnen met een Numark DM 2002X en een dubbele Numark CD speler (CDN 22). Later een Stanton STR 8-60 platenspeler erbij, en toen de hele handel verkocht en langzaam maar zeker het bovenstaande aangeschaft.
2x Technics SL1210 M3D met
2x Ortofon Concorde Pro
1x Dateq XTC
1x Pioneer SE-450
Ben begonnen met 2 belt-drive soundlabjes... Volgens mij op zich wel goed voor je ontwikkeling... Had hiervoor een Numark DM1002EX mixer, welke overigens nog in de aanbieding is 
2x Technics SL1210 nieuw
2x Ortofon Concorde Pro elementen
1x Dateq XTC 3 kanaals mixer
1x een geleende MDR-V500 koptelefoon
In de planing staat nog een Philips EFX-500 effecten doos dingetje en een eigen koptelefoon 
Ik heb trouwens ook alles nieuw gekocht
M.u.v. die soundlabjes toen...
Ik ben begonnen met:
2x Technics SL1210-M3D
2x Ortofon banaantjes 
1x Numark 3001x
1x Sony MDR-V700
En ik doe het er nog steeds mee
Ik heb er bewust voor gekozen om met technics te beginnen omdat ik anders toch later op technics zou gaan overstappen. En bovendien ga ik ervan uit dat deze tafels nog heeeel wat jaartjes meegaan.
Achteraf gezien zou ik misschien een andere mixer gekocht hebben. Het geluid vind ik niet helemaal geweldig en de crossfader is een echte scratch-dj crossfader. Maar op zich red ik het ook wel zonder crossfader 
GreetZ, DC
2x Technics SL 1200 MKII
1x Vestax PMC 170a
1x Technics RPDJ 1200 Koptelefoon
Ben nu aan het sparen voor een Dateq XTC, maar dat kan nog wel even duren (alsk mn vakantiegeld gestort krijg)
Ben begonnen met 2 Pioneer CDJ 100s cd spelers + Pioneer DJM 300s mixer (december 2001), geen spijt van gehad, want daar heb ik goed op kunnen oefenen, na ruim een half jaar overgestapt op platen,dat doe ik nu vanaf september, en afgelopen vrijdag voor het eerst ergens voor publiek gedraait
ben 2 jaar geleden begonnen met 2 zeer oude beltdrive tafeltjes die een draai knopje hadden om de pitch te regelen.
dat was verstandig om daarmee te beginnen,want van te voren weet je niet of het allemaal gaat lukken zoals je wilt.Plus het extratje dat als je het op die dingen kan kan je het in principe op elke tafel..
Heb een half jaar daarna nieuwe Technics sl1210's gekocht.
2 x technics sl1210
1 x dateq XTC
1 x pioneer cdj100s
1 x technics rpdj1210 (koptelefoon)
2x soundlab direct drive
1x xxl sound mixer
1x sennheiser hd-200
prut, maar t werkt voor mij
2x - Omnitronics BD1550
leukle beld drive tafeltjes, goed om het te leren.
1x ETP 2 kanaals mixertje.
Ook leuk ding om mee te starten.
Eind Mei krijg ik mijn eerste sl1210 en dan hard sparen voor de 2de 
laturzzz
2x Gemini PT-2400 met Ortofon OM Pro, heerlijke tafeltjes (he Tim
)
1x Gemini PS-626i mixer (niet top, maar wel fijn om mee te beginnen, en niet duur)
Alles begin oktober nieuw gekocht (ik wilde zeker weten wat ik had, en niet per ongeluk afgeragde zooi kopen)..
Zo'n 1.5 jaar geleden hiermee begonnen:
2x Technics SL-1210M3D
2x Ortofon Concorde Nightclub
1x Pioneer DJM-600
1x Sony MDR-V700 headphones
en sinds een 0.5 jaar:
1x Pioneer CDJ-1000
Ik ben ruim een half jaar geleden begonnen met:
2x Numark TT1650 direct drive
Numark DM3001X mixer
Prodjuser 127 koptelefoon
Die mixer zat bij de draaitafels, op zich wel een handig ding, maar jammer dat je alleen de high en low- kunt aanpassen. Mid zit er niet op, en das toch wel een nadeel. De draaitafels zijn voorlopig goed genoeg voor mij, misschien ooit nog wel technics...
De koptelefoon is qua geluid erg goed, maar hij is wel erg groot en zwaar.
Ik ben begonnen anderhalf jaartje geleden met 2 Soundlabs belt-drives en een Behringer DX500, die meuk heb ik nog steeds. Wordt toch maar eens tijd voor een paar Technics, want echt perfect beatmatchen kan ik niet met deze dingen (of ik kan het gewoon niet
) ohja en ik heb een Sony MDR-700 als koptelefoon, die is prima...
de draaitafels heb ik overgekocht van freejack
wil iemand bieden?? 
2 x Gemini XL 500 II met Stanton-elementen
1 x Dateq XTC
Sennheiser HD 433 koptelefoon
Na de zomer wordt de set uitgebreid met CD-spelers (Pioneer, welke weet ik nog niet) en er komt een nieuw mengpaneel (Vestax PVC 275 of de Behringer DJX 700 Pro die op de Pioneer DJM600 lijkt).
En we gaan het allemaal netjes inbouwen.

| quote: |
| Originally posted by -=Freezel=- 2 x Gemini XL 500 II met Stanton-elementen 1 x Dateq XTC Sennheiser HD 433 koptelefoon Na de zomer wordt de set uitgebreid met CD-spelers (Pioneer, welke weet ik nog niet) en er komt een nieuw mengpaneel (Vestax PVC 275 of de Behringer DJX 700 Pro die op de Pioneer DJM600 lijkt). En we gaan het allemaal netjes inbouwen. |
Maar goed als jij er verder tevreden mee bent..
| quote: |
| Originally posted by basd Mij lijkt het meer voor de hand liggen om eerder je draaitafels te upgraden dan je mixer Maar goed als jij er verder tevreden mee bent.. |

Mijn setje:
2x technics sl1200
Reloop mixer (weet ff niet welk type) <--deze begint al aardig afgekaaid te raken, maar wat wil je ook na 3 jaar 
2x stanton AL 500 II elementen
Pioneer koptelefoon (niet de HDJ-1000 jammer genoeg
)
greetz
numark 3002x
2x american dj tt25000
gemini cdj20
en nog een of andere gare oude koptelefoon. niet echt superdesuper setje maar ik kan er heerlijk mee uit de voeten en ik ben er tevreden mee.
- 2 x SL1200 MKII
- P&Q PMX-300 Mixer <-- Link
- Gemini EM-300 hoofdtelefoon
- Tonar Banana Elementen = Ortofon concorde Pro alleen dan geel ipv zilver
De technics 1200 MKII heb ik begin Januari 2e hands gekocht. Omdat ik deze voor een goede prijs kon krijgen heb ik dus 2e handse genomen.
Anders had ik goedkopere nieuwe gekocht omdat ik de technics te duur vond om te kopen terwijl ik niet wist of het DJ-en mij wel lag.
Nu blijkt dat het mij ligt heb ik ook absoluut geen spijt van de 2e handse SL1200's omdat ik nu wat meer platen heb kunnen kopen ipv van nieuwe TT's.
De mixer heb ik 2 jaar geleden al gekocht voor bij mijn PC icm 2 geluidskaarten en een mixproggie.
Leuke mixer voor het geld dat ik er voor betaald had (fl 200,-) denk ik.
hehehe, leuke thread dit, maja ik weer ff patsen
-3 Technics sl1200
-2 Pioneer CDJ1000
-Pioneer DJM 500
-Pioneer EFX-500
ik ben verwend, me broer heeft bedrijf in beeld-licht en geluid enzo
Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2021, Jelsoft Enterprises Ltd.