TranceAddict Forums

TranceAddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Holland
-- Bepaal de line-up voor Trance Energy 2004
Pages (7): [1] 2 3 4 5 6 7 »


Posted by Chicane on Oct-26-2003 09:27:

Bepaal de line-up voor Trance Energy 2004

Goed, het is al zo vaak tersprake gekomen dat line-ups zogenaamd bout/ruk/kut/suf/vul_hier_uw_eigen_krachtterm_in waren. Komt daar ineens ID&T (Flame onderwerp nummer #1 hier mag ik wel stellen) met het volgende idee:

quote:
Wie moet op Trance Energy komen draaien? Stem zelf!

Vooruitlopend op de Dutch DJ Award zijn wij enorm benieuwd naar jullie voorkeursprogrammering op de mainstage van Trance Energy begin volgend jaar! De vraag is daarom ook een lijst van 5 namen samen te stellen met de artiesten waarvan jij verwacht dat ze gaan optreden tijdens het Trance Energy 2004.

De Mainstage is overigens niet het enige stage dat je kunt verwachten. De inmiddels welbekende hardstage en het door Lexion gehoste clubstage zijn tevens onderdeel van dit specaculaire evenement.

TranceEnergy bezoekers kunnen meedenken over de line-up van de mainstage! Mail je top 5 en je reacties naar [email protected]. Er worden 10 kaarten verloot onder de inzendingen die 4 van de 5 namen goed hebben. Vermeld daarom in ieder geval je adresgegevens in de email.


Bron: http://www.id-t.com/news-subpage.php?newsid=1503

---

Als dit nu niet rekening houden met de wensen van het publiek houden is weet ik het ook niet meer hoor

Ik ga zeker geen kans maken op die kaarten omdat ik geen Jean, Gielen, Joop, Cosmic Gate in me lijssie heb maar ik heb dus het volgende gestuurd naar ID&T:

Dit zou een enorme dijk van een line-up worden zeker omdat Airwave nog lang niet de faam in Nederland heeft als DJ-zijnde als bij onze Zuiderburen. Push heeft al eens eerder de eer gehad om op Trance Energy te mogen draaien, dat was een daverend succes. Verder heeft Astrid alle kwaliteiten van een Trance Energy DJ (weer eens wat anders dan ieder jaar Johan Gielen). Tiesto speelde de sterren van de hemel tijdens Energy 2000 + beide keren Innercity + Tiesto in Concert en Marco V draaide tijdens zijn set op Trance Energy zo'n machtig mooie set dat verdiend gewoon een plaats binnen deze line-up. Eigenlijk hoort Ferry Corsten hier ook tussen ook vanwege zijn vette set. Trance Energy was echt een ontzettend mooi feest in de begin tijd, pas later werd het steeds minder leuk en steeds meer gefocused op harde trance.

1) Airwave
2) Push
3) Astrid
4) Tiesto
5) Marco V
(6) Ferry Corsten

Groeten,
K. Plop & Cornuiten..


Posted by SnuggLe on Oct-26-2003 10:28:

Op zich een goed idee van ID&T, dat dacht ik toen ik het even globaal las, alleen dit is jammer:

Er worden 10 kaarten verloot onder de inzendingen die 4 van de 5 namen goed hebben.

Dat lijkt dus al alsof de namen al bekend zijn. Beetje erg jammer allemaal dit... Dacht dat ze echt naar het publiek gingen luisteren, maar het is dus: raad de lineup, ipv beinvloed de line up. Althans, zo komt het wel op MIJ over.


Wat we kunnen doen, is een signaal afgeven met heel TA etc, dus een goede trancelineup maken waar veel mensen zich in kunnen vinden, en die dan 3000000x naar hen toe mailen!

Greetz,
SnuggLe


Posted by Menno on Oct-26-2003 10:33:

Ben het met je eens dat Airwave en Push wat vaker in NL mogen komen.
Mijn line-up ziet er dan ook zo uit:

1)Dj Precision
2)Airwave
3)Misja Helsloot
4)Push
5)Armin van Buuren
6)Shokk & Flutlicht

Toelichting:

Ik vind zeker dat Precision en Misja Helsloot een plaatsje verdienen daar. Naar mijn mening zijn ze allebei erg ondergewaardeerd.
Ik heb Misja enkele malen in een locale disco (Scanners...woei )gehoord en zijn platenkeuze vind ik erg goed.
Precision precies hetzelfde, ook deze meneer draait superplaatjes de laatste tijd.

Ik wil Shokk en Flutlicht als afsluiter want die waren gewoon geweldig in Ahoy vorige week. Producties zijn ook altijd goed


Posted by Chicane on Oct-26-2003 10:33:

eh.. wat heeft die tickets winnen nou te maken met de line-up? Als jij toevallig 4 namen in je lijstje hebt zitten die uiteindelijk op Trance Energy komen draaien heb je die tickets op zak.. snap nu effe je point niet? Je bent nogsteeds vrij in je keuze, er is geen van te voren opgestelde lijst namen waar je verplicht uit moet kiezen, dus als jij Kareltje Koks op TE wil zien dan mail je dat


Posted by SnuggLe on Oct-26-2003 10:40:

quote:
Originally posted by Chicane
eh.. wat heeft die tickets winnen nou te maken met de line-up? Als jij toevallig 4 namen in je lijstje hebt zitten die uiteindelijk op Trance Energy komen draaien heb je die tickets op zak.. snap nu effe je point niet? Je bent nogsteeds vrij in je keuze, er is geen van te voren opgestelde lijst namen waar je verplicht uit moet kiezen, dus als jij Kareltje Koks op TE wil zien dan mail je dat


Nee, dat bedoel ik niet, laat maar je snapt me even niet.
Het gaat me niet om de tickets.
Het gaat erom dat je geen invloed hebt op de namen die er komen. Dacht als eerste dat dat wel zo was.
Het is gewoon van "raad de lineup".

En ik mail toch niet dat Karel moet komen (ten eerste WIL ik dat helemaal niet) want die komt toch nie


Posted by DJ Bazz on Oct-26-2003 10:57:

ben het met jullie beiden gedeeltelijk eens. ik denk dat ze een lijstje van ongeveer 8 a 10 namen hebben die ze op TE willen laten draaien. nu gaan ze, denk ik, kijken wie de populairste zijn van dat lijstje. dat vermoed ik.

en nee, ik heb geen zin om een lijst in te gaan sturen...


Posted by Flipper01 on Oct-26-2003 11:23:

Ik hoop echt dat ze rekening houden met de namen die ingestuurd worden! Ik ga er nog even over nadenken, zit momenteel te denken aan Tiesto, Armin, G&D, push...


Posted by Chicane on Oct-26-2003 11:50:

ipv alleen maar te emmeren over de wel of niet goede bedoeling van ID&T zou het leuk zijn indien men daar interesse in heeft, zijn of haar dj-wish-list opstelde zoals de bedoeling was van dit topic


Posted by New Wave on Oct-26-2003 12:02:

Ik wil niet vervelend zijn ofzo
Maar denk je nou echt dat vele TMF leute dezelfde namen invullen als de TAers hier? NOPE!
Het woren Tiesto, Armin, Johan Gielen, Marco V en Jean.
Die kent iedereen dus die gaat iedereen invullen.


Posted by magrec on Oct-26-2003 12:04:

Ik ga niet maar heb wel gevote

1. Jos�
2. Jean
3. Gielen
4. Tomcraft
5. Boozywoozy

Zometeen nog wat meer mail adressen aanmaken


Posted by Opti on Oct-26-2003 12:23:

wat ik heb gestuurd:

Johan Gielen
Scott Bond
Astrid
Spider
Misja Helsloot


En no comment op het gezeur weer in de thread.


Posted by Bailey on Oct-26-2003 12:38:

Puur om te winnen heb ik gestuurd:

Tiesto
Armin
Marco V
Dana
Cosmic Gate


Posted by Cosmic on Oct-26-2003 12:41:

Van mij mogen:

Rank 1
Armin
Judge Jules
SHOKK
en als Aflsuiter toch Cosmic Gate


Posted by Biohazard on Oct-26-2003 15:09:

1. Jon O Bir
2. Matt Hardwick
3. Solar Stone
4. Tiesto
5. Misja Helsloot


Posted by SnuggLe on Oct-26-2003 16:15:

quote:
Originally posted by FunkySimon
hey snuggle dit dacht ik ook meteen toen ik het las, maar toen dacht ik er nog is over na, en ik denk ze het volgende doen.
- inzendingen uitzoeken, en daaruit een (haalbare) selectie maken.
- van deze haalbare (sommige dj's kunnen mischien niet) lijst van de mailers, wordt de line up gemaakt
- nogmaals worden de e-mails bekeken, wie dus een voorkeurlijst had die overeenkomt met de definitieve kiesers line up, wint de tickets

ik denk dat ze het op deze manier bedoelen en het is dus wel beinvloedbaar door ons, het enige wat kan gebeuren is dat bijvoorbeeld tiesto als keuze nummer 1 staat, maar tiesto zelf gewoon geen zin heeft om te komen...


Als dat wel zo is, juich ik het alleen maar toe, als je het kan beinvloeden.
Chinees dit is geen gezeur, dus zeur niet. Als je een keer echt gewoon iets raar is en je het aan de kaak stelt zeik je volgens velen hier alleen. Als dit bij iets anders was geweest had ik het ook gezegd.

Als ik 5 namen zou mogen kiezen zouden het worden:
1) G&D
2) Dazzle
3) Stigma
4) Misjah Helsloot
5) Dave Pearce


Posted by Biohazard on Oct-26-2003 16:25:

Dave Pearce dat meen je niet? Die is nog cheesier dan Gielen


Posted by Opti on Oct-26-2003 16:28:

quote:
Originally posted by Biohazard
Dave Pearce dat meen je niet? Die is nog cheesier dan Gielen


ja, maar omdat ie uit het heilige UK komt, is ie niet cheesy nu


Posted by kolkiewolkie on Oct-26-2003 21:27:

wel leuk idee dit

eens even zien.. hard is in ... beetje gokken en doen... beetje eigen favorieten invullen... levert in willeukeurige volgorde het volgende op:

scott bond
judge jules
cosmic gate
shokk vs. flutlicht
paul van dyk


zou best 'n smakelijk feestje worden
(en nee, ik ben ferry en armin nie vergeten)


Posted by SnuggLe on Oct-27-2003 08:53:

quote:
Originally posted by Optimus
ja, maar omdat ie uit het heilige UK komt, is ie niet cheesy nu


Sjongje jonge, hou je bek man!
We mogen van jou helemaal niets meer zeggen, en Tim en iedereen die zit maar te zeiken volgens jou etc etc en die begin je af te zeiken, en nu denk je al te weten wat ik denk en waarom ik iets neerzet? Ga weg man met je 'ik denk te weten wat SnuggLe dadelijk af gaat zeiken'-posts.
Krijg wat...

En waarom hij daar staat: d'r schoot me totaal geen nr 5 binnen, en die naam kwam als eerste op mijn lippen. En idd, hij IS cheesy, maarja, dat past bij TE, plus hij is er nog nooit geweest. So shut the fuck up.


Posted by Fkwebeman on Oct-27-2003 09:00:

mijn lijstje.. in willekeurige volgorde.

Astrid --> met als bijvoeging--> na Jean en Gielen is het tijd voor een nieuwe 'resident'
DOn Diablo --> verrastte me positief op lovefields, graag nog eens horen
Jon O Bir --> tijd om op een groter feest te zetten
Robert Gitelman --> lijkt me erg gaaf
Darren Tate --> lijkt me een goede afsluiter..

Had er graag nog Cosmic Gate bij gezet, die gasten weten altijd de laatste energie eruit te persen..
Maar heb maar een afweging moeten maken.. Joop had ik er ook wel bij gewild..


Posted by Dj Lex on Oct-27-2003 12:01:

quote:
Originally posted by SnuggLe
Sjongje jonge, hou je bek man!
We mogen van jou helemaal niets meer zeggen, en Tim en iedereen die zit maar te zeiken volgens jou etc etc en die begin je af te zeiken, en nu denk je al te weten wat ik denk en waarom ik iets neerzet? Ga weg man met je 'ik denk te weten wat SnuggLe dadelijk af gaat zeiken'-posts.
Krijg wat...

En waarom hij daar staat: d'r schoot me totaal geen nr 5 binnen, en die naam kwam als eerste op mijn lippen. En idd, hij IS cheesy, maarja, dat past bij TE, plus hij is er nog nooit geweest. So shut the fuck up.


Jij levert steeds kritiek op van alles en nog wat en als iemand anders daar dan wat van zegt dan kan dat niet

Beetje zwak Bram


Posted by Teknikol on Oct-27-2003 12:52:

quote:
Originally posted by Dj Lex
Jij levert steeds kritiek op van alles en nog wat en als iemand anders daar dan wat van zegt dan kan dat niet

Beetje zwak Bram



Snuggle is nou niet bepaald de eerste die er zo tegenin gaat hoor, tlijkt wel dat ie zo geflamed word puur omdat ie moderator is ofzo(?) Heb ik het complot tegen Snuggle gemist misschien? Zijn de pispalen op deze winter?


Posted by Opti on Oct-27-2003 12:56:

Zo laat 'ie zich wel weer kennen...


Posted by Teknikol on Oct-27-2003 13:14:

quote:
Originally posted by Optimus
Zo laat 'ie zich wel weer kennen...


zou jij niet knettergek worden van elke keer structureel gezeik over jezelf te moeten lezen..kijk het blijft internet maar echt jofel is het niet


Posted by BeeJay on Oct-27-2003 13:20:

MIKE
Pulser of Lange
VDM
Darren Tate
Paul van Dyk

deze DJs wil ik graag een keer zien!
tiesto, armin, ferry heb ik al gezien...


Pages (7): [1] 2 3 4 5 6 7 »

Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2021, Jelsoft Enterprises Ltd.