TranceAddict Forums

TranceAddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Holland
-- De ideale party-organisator


Posted by ROFL on Feb-06-2004 09:32:

De ideale party-organisator

Naar aanleiding van de reacties op de Sensation-thread, waar mensen zich negatief uitlaten over ID&T, ben ik benieuwd,

- waarom mensen hier zo'n negatief beeld hebben van de grootste party-organisator van Nederland,

- of er ook mensen zijn die positief zijn over ID&T, en

- wat de mensen hier wel een perfecte (of tenminste een goede) organisator van feesten vinden.


Posted by Opti on Feb-06-2004 09:50:

1. omdat ID&T volgens die mensen een sell out is. Ik ben van mening dat ze als een grote organisatie en feesten organisaeren voor de massa het gewoon goed doet. Ja, ze zijn (voor velen) niet/amper innovatief maar moet dat als een organisatie die voor de massa is?

2. ik.


3. ID&T heeft volgens mij zo'n beetje de best georganiseerde feesten. Dancevalley 2003 waar om 23 uur het drinken zo'n beetje overal op was, onbegrijpelijk! Nu werd er niet eens zovee l aandacht aan besteed...

Als dat ID&T was geweest, werd het afgemaakt door de critici. MOnumetal waar op Awakenings na 2 uur ofzo geen eten meer kon worden gekocht. Dat is gewoon slecht (georganiseerd) als dat gebeurt. ID&T doet het beter met 3x zoveel man binnen

Voor de goede orde: ik ben helemaal niet zo pro-ID&T als men denkt. Ik denk dat ik gewoon verder kijk en reeler ben dan de " IK HAAT ID$T , ID$T IS KUT, ID$T MOET DIT EN DAT" mensen.

Let the flaming begin


Posted by SnuggLe on Feb-06-2004 10:14:

Re: De ideale party-organisator

quote:
Originally posted by ROFL
Naar aanleiding van de reacties op de Sensation-thread, waar mensen zich negatief uitlaten over ID&T, ben ik benieuwd,

- waarom mensen hier zo'n negatief beeld hebben van de grootste party-organisator van Nederland,

- of er ook mensen zijn die positief zijn over ID&T, en

- wat de mensen hier wel een perfecte (of tenminste een goede) organisator van feesten vinden.



1. Omdat ze geen visie hebben, niet tegen kritiek kunnen en geld hun grootste drijfveer is , waardoor ze geen ethiek hebben en zaken in het belang van de scene regelen.

2. Ja hoor, ik ben objectief. Ze hebben ook hun goede dingen, maar de negatieve zaken overheersen voor mij. Ze betekenen heel erg veel voor de housescene (en hebben veel betekend), maar ik stoor me aan hoe ze nu hun zaakjes regelen.

3. ID&T is een goede organisator, maar het kan op sommige punten gewoon beter. Ik vind Monumental een goede organisator. Goedkoop, no bullshit no nonsense. The music counts. Maar oke, smaken verschillen.


quote:
ID&T heeft volgens mij zo'n beetje de best georganiseerde feesten. Dancevalley 2003 waar om 23 uur het drinken zo'n beetje overal op was, onbegrijpelijk! Nu werd er niet eens zovee l aandacht aan besteed...

Als dat ID&T was geweest, werd het afgemaakt door de critici. MOnumetal waar op Awakenings na 2 uur ofzo geen eten meer kon worden gekocht. Dat is gewoon slecht (georganiseerd) als dat gebeurt. ID&T doet het beter met 3x zoveel man binnen



Dit is dikke bullshit allemaal Sjinees. Je hebt gelijk wat er gebeurt is, maar ik kan ook TIENTALLEN van dit soort dingen over ID&T opnoemen, wat ik niet zal doen overigens (behalve 1: het tekort aan water op Mysteryland 2002....!!!). Heb op genoeg ID&T feesten gewerkt om te zien wat voor een dingen ook DAAR misgaan.

Maar oke, mensen hebben altijd wat te zeiken :S
Plus ja kan NL niet vergelijken met het buitenland, dat zag je wel toen we naar GKGG gingen. Leuk festival, maar op delen na niet zo goed georganiseerd als ieder willekeurige organisatie in NL zou doen.


Posted by Chicane on Feb-06-2004 11:28:

Ik heb besloten om over dit onderwerp mijn mond maar te houden alhoewel mijn muispointer graag over 'Reply with quote' heen glijdt

Maar om deze reply dan toch niet op een +1 post te laten lijken het volgende:

ID&T is lang niet de beste, maar ook zeker niet de slechtste. Het schort nogal in het vooraf en achteraf zaken van een evenement. Tijdens een evenement is alles dik in orde. Wat een beetje heel erg triest en zielig van ID&T is, is dat hun het foto en reportage recht willen behouden, dus geen fotocamara's naar binnen en owee als je iets negatiefs durft te schrijven. ID&T heeft nog net geen Moscovic aangesteld voor PR-zaken, maar ik zie ze er voor aan Ook vind ik het belachelijk van ID&T dat ze niet op mail reageren, ik kan me voorstellen dat je tracklist aanvragen meteen de prullenbak in dirigeert, maar zaken als abbonement afhandelingen, klachten over hun diensten en dat soort zaken wordt ook al nooit op gereageerd. Leuke is wel dat ik na 5 maanden een reply van DJ Faro kreeg Ik heb denk ik al een beetje een naam binnen ID&T omdat ik vaak cd's opstuur met uitzendingen die ze niet hadden opgenomen (heb al een keer alle sets van Michel de Hey opgestuurd en van Cool Sessions, kreeg ik 2 gesigneerde slipmats van ID&T en een dankbrief voor terug )

Ik vind dat ID&T het over het algemeen best goed doet, maar verbeteringen kunnen her en der nog wel eens in overweging genomen worden.


Kut.. heb ik toch nog me bek opengetrokken tav. ID&T


Posted by SnuggLe on Feb-06-2004 11:38:

quote:
Originally posted by Chicane
Ik heb denk ik al een beetje een naam binnen ID&T omdat ik vaak cd's opstuur met uitzendingen die ze niet hadden opgenomen (heb al een keer alle sets van Michel de Hey opgestuurd en van Cool Sessions, kreeg ik 2 gesigneerde slipmats van ID&T en een dankbrief voor terug )

Ik vind dat ID&T het over het algemeen best goed doet, maar verbeteringen kunnen her en der nog wel eens in overweging genomen worden.


Hahahaha, lol dat eerste

En dat tweede, ze luisteren niet naar mensen, dat is het probleem. Ze leven op een wolk...


Posted by basd on Feb-06-2004 11:59:

Re: Re: De ideale party-organisator

quote:
Originally posted by SnuggLe
Ik vind Monumental een goede organisator. Goedkoop, no bullshit no nonsense. The music counts. Maar oke, smaken verschillen.

Ook over Monumental valt er genoeg negatiefs te vertellen. Slecht geluid in de NDSM, kutveerponten, geen innovatieve line-ups meer,..

Het kan tegenwoordig toch niet meer goed, omdat iedereen verwend is geraakt.. Er is altijd wel iets te zeiken.

Persoonlijk vind ik ook dat ID&T het goed doet, hun feesten zijn elke keer uitverkocht, ondanks de kritiek die heel veel mensen hier hebben.. Dan kan je wel gaan zeuren over idealisme en doelstellingen en zo, maar het blijft een bedrijf.. Als je het daar niet mee eens bent, dan ga je toch gewoon niet naar die feesten?


Posted by kolkiewolkie on Feb-06-2004 12:38:

Als ik het objectief bekijk doet ID&T het eigenlijk heel goed; men organiseert feesten die steevast enorm veel mensen weten te trekken en op die enkele feesten waar ik geweest ben was het gewoon altijd goed geregeld (bijna te goed, wat weer saai word). Maar men bekijkt een ding wat vooral emotie is (muziek, feest) zo idioot professioneel dat er een stukje charme wat de housescene zou moeten hebben er hier in NL helemaal af is. Maakt niet zo heel veel uit, maar tis gewoon jammer.

Ik zou nog meer willen vertellen maar ik heb nog 7 minuten om op college te komen. Zegt genoeg lijkt me.


Posted by kolkiewolkie on Feb-06-2004 16:40:

zo, thuis, we continue

Ik was dus aan het blaten dat ze het zo professioneel aangepakt hebben enzo...

anyways die professionaliteit is theoretisch natuurlijk harstikke fijn enzo, maar ze hebben de hele scene (bijna de hele scene dan) meegetrokken en daardoor is voor mij de lol van grote feesten hier in NL er een beetje af... misschien moet ik weer es gaan kijken om 1 en ander te laten bevestigen maar dit terzijde.
Anyways ik heb wel eens het gevoel dat al die professionaliteit IN COMBINATIE MET het nederlandse publiek heeft geleid tot voor mij persoonlijke onaantrekkelijke feesten. Misschien blaat ik nou poep, maar zo ervaar ik dat nou eenmaal. Als ik terugkijk op de feesten in Spanje en hoe enorm massaal en hoe onwaarschijnlijk LOS die lui kunnen gaan... heb ik hier nog nooit gezien in NL . En dat is dus wat ik mis... wil dus niet zeggen dat het alleen maar aan de organisaties ligt (my point).

my 2 cents

p.s. eigenlijk zou ik mezelf een ram aan de smoel moeten verkopen want lots en lots of mensen van over de hele aarde zouden er echt goud geld voor over hebben om in NL te wonen (en dan alleen om te feesten).


Posted by basvh on Feb-06-2004 17:48:

qua organisatorisch gebied dus de infrastructuur, de wachtrijen, enz enz daar zijn ze gewoon de beste van heel de wereld in. Verder weten ze wel altijd vette feesten neer te zetten en is het bijna altijd uitverkocht. Respect daarvoor.

Waar ik me wel altijd aan erger is dat hoog van de toren blazen! Altijd maar grote mond: Ik som op:

*id-t eigen evenementen hal
*id-t eigen tv station
*id-t eigen party eiland

laatst was er ook weer z�n persbericht. weet niet meer precies waar het over ging. Maar ze hebben een grote bek van we gaan dit en dat doen maar ondertussen gebeurt daar niks mee.

Ook van die onderschriften als: the worlds leading dance event, het bij pleasure dome nou al zeggen dat het heeel speciaal en om nooit te vergeten wordt. kijk dat maakt het publiek zelf wel uit. ga van te voren niet lopen blaten.ook Van die IC 2003 opmerkingen dit is het moooooooooiste decor ooit, terwijl ik daar dus heel veel mensen negatief over heb gehoord.

kijk dat vind ik nou het mooie van UDC meer een no nonsense organisator. Je mag je cameratje gewoon lekker meenaar binnen nemen. Geen bla bla, en ok soms moet je wat langer wachten. De feestjes zijn uiterst relaxt!!!

De ultieme organisatie is natuurlijk de no nonsense van udc en het organisatie talent van id-t

en oh jah eigenlijk zijn wij gewoon veels te veel verwend en moeten we neit zeiken!!


Posted by moogwai on Feb-06-2004 22:50:

Klagen over monopolisten vinden mensen nu eenmaal leuk en terecht!
ID&T is dan ook onderhand de Microsoft van de nederlandse dance industrie Produceren voor de massa en het verkoopt goed, wat wil je nog meer als bedrijf??

Ben het hier zeker eens met de posts van bovenstaande... organisatorisch goed geregeld, maar teveel bedrijf en te weinig mens.

Wij "tranceaddicters" behoren eigenlijk ook niet tot hun primaire doelgroep. Ik bedoel wie koopt er hier nou een ID&T cd? Wie gaat er vooral voor de show naar een feest?, etc?


Posted by New Wave on Feb-06-2004 23:21:

Re: Re: Re: De ideale party-organisator

quote:
Originally posted by basd
kutveerponten


Daar ben ik het niet mee eens, het is juist service.
Want stel nou dat Monumental niet had gezorgt voor een pont dan zat je wel te zeiken dat je zo'n tyfus omweg moest maken met het openbaar vervoer. En inderdaad, op zondag 7 uur rijden geen bussen naar CS dus had je heerlijk met je partygangers 10 kilometer om kunnen lopen.


Posted by Opti on Feb-06-2004 23:35:

tis idd gewoon ervice maar in de kou is het geen pretje In april weer op dat koude tochtje terug:P


Posted by Opti on Feb-07-2004 00:23:

Re: Re: De ideale party-organisator

quote:
Originally posted by SnuggLe
1. Omdat ze geen visie hebben, niet tegen kritiek kunnen en geld hun grootste drijfveer is , waardoor ze geen ethiek hebben en zaken in het belang van de scene regelen.


De belangenvereniging voor danceorganisaties was toch o.a. een initiatief van ID&T....?

quote:
Originally posted by SnuggLe
Dit is dikke bullshit allemaal Sjinees. Je hebt gelijk wat er gebeurt is, maar ik kan ook TIENTALLEN van dit soort dingen over ID&T opnoemen, wat ik niet zal doen overigens (behalve 1: het tekort aan water op Mysteryland 2002....!!!). Heb op genoeg ID&T feesten gewerkt om te zien wat voor een dingen ook DAAR misgaan.


Wat is hier dikke bullshit aan? Het zijn dingen die gewoon bekend zijn hoor. Ik zeg trouwnes ni�t dat er dingen niet misgaan bij ID&T. Het is w�l algemeen bekend dat het gewoon strak georganiseerde feesten zijn, daarmee is iedereen het toch wel over eens, lijkt me.

Wat voor dingen? Ik heb het nu over dingen die �cht misgaan en het publiek er direct wat van merkt (water op, geen eten meer op feest). Dus niet over de koffie die niet op tijd voor de dj kwam Het lijkt me dat als er dingen zijn die �cht misgingen, dit al lang en breed bekend was geraakt...


Posted by SnuggLe on Feb-08-2004 19:19:

Re: Re: Re: De ideale party-organisator

quote:
Originally posted by Optimus
De belangenvereniging voor danceorganisaties was toch o.a. een initiatief van ID&T....?



Nee...dat was niet speciaal van hen. Plus het was MOEILIJK om al die lui aan 1 tafel te krijgen. UDC en ID&T wilden niet eens met elkaar om de tafel :S en met alleen dit punt doe je niet af aan het feit dat ze niet tegen kritiek kunnen. Forum sluiten is bv nog een voorbeeld.

quote:


Wat is hier dikke bullshit aan? Het zijn dingen die gewoon bekend zijn hoor. Ik zeg trouwnes ni�t dat er dingen niet misgaan bij ID&T. Het is w�l algemeen bekend dat het gewoon strak georganiseerde feesten zijn, daarmee is iedereen het toch wel over eens, lijkt me.

Wat voor dingen? Ik heb het nu over dingen die �cht misgaan en het publiek er direct wat van merkt (water op, geen eten meer op feest). Dus niet over de koffie die niet op tijd voor de dj kwam Het lijkt me dat als er dingen zijn die �cht misgingen, dit al lang en breed bekend was geraakt...


Water was op tijdens Mysteryland.
Joh, er gaan overal dingen mis, niet allen bij ID&T.
Maar ik wil het er nie eens meer over hebben, ID&T en de rest.
Feesten organiseren het top, maar niet volgens 'mijn visie'.


Posted by magrec on Feb-08-2004 19:46:

De beste party organisator is de organisator die danny tenaglia naar nederland haalt voor een 12 uurs set in de heineken music hall

____

ff ontopic

ID&T straalt gewoon een bepaalde arrogantie uit (wel/niet verdiend) goed dat kunnen ze ook maken blijkbaar het wordt gepikt door de massa. Ze moeten winst halen en dan zul je ze niet snel met een wat ander concept komen wat ik in mijn ogen jammer vind en wat dat betreft heb ik niet zoveel met id&t.

Ik had een mail gestuurd waarin ik mij dingen afvroeg en als reactie kreeg ik o.a. dat id&t deep dish wilde boeken voor innericity maar dat deep dish voor een club in japan koos (ze kozen voor het grote geld volgens grote vriend irfan) dikke bull natuurlijk want id&t dacht lekker ver onder de vraagprijs te zitten en dan kiest deep dish zelfs voor minder geld (kleinere locatie, minder geld) helaas nooit meer een reactie daarop gekregen

Maar ja ze doen het blijkbaar wel goed bij de mensen, de muziek is minder belangrijk geworden en het gevoel is belangrijker geworden.

Als id&t weer iets leuks doet met leuke dj's ben ik vast wel weer van de partij zo niet dan kom ik ook niet simpel toch.


Posted by basvh on Feb-08-2004 21:48:

Re: Re: Re: Re: De ideale party-organisator

quote:
Originally posted by SnuggLe
Plus het was MOEILIJK om al die lui aan 1 tafel te krijgen. UDC en ID&T wilden niet eens met elkaar om de tafel :S


jah ze hebben nogal een onstuimig verleden. Heeft alles te maken met ID-T<->TNT<->DANCEVALLEY en D Stutterheim<->B Bout. Ze schijnen het elkaar nogal moeilijk te maken qua blokken van boekingen en dat soort geintjes. Maar goed dat ze toch inzien dat BVD alleen maar in hun voordeel kan werken.


Posted by Eye-Riz on Feb-09-2004 21:09:

tja, en om nou te laten zien dat het anders kan zijn er de kleintjes....


Posted by fred kruger on Feb-10-2004 21:50:

quote:
Originally posted by basvh


kijk dat vind ik nou het mooie van UDC meer een no nonsense organisator. Je mag je cameratje gewoon lekker meenaar binnen nemen. Geen bla bla, en ok soms moet je wat langer wachten. De feestjes zijn uiterst relaxt!!!

De ultieme organisatie is natuurlijk de no nonsense van udc en het organisatie talent van id-t

en oh jah eigenlijk zijn wij gewoon veels te veel verwend en moeten we neit zeiken!!


de mensen achter udc zijn zijn er ook verantwoordelijk voor geweest dat id&t zo groot geworden is, eigenlijk is de udc wat id&t vroeger was. totdat arcade zich inkocht in id&t. het beleid binnen id&t ging om en werd zakkelijker, hierin konden bepaalde mensen zich niet vinden en hebben zich toen afgesplitst en de udc gevormd. zakkelijk gezien heeft id&T het natuurlijk super voor elkaar maar de betrokkenheid en dat close gevoel met de bezoekers zijn ze helemaal kwijt geraakt. das erg jammer want dat was vroeger juist het sterke punt van hun. maar dat is ook een trend die je tegenwoordig overal terug ziet. waar house is is geld..
wat betreft deep dish die koos voor een optreden in japan, kan ik zelf alleen maar zeggen dat ze de juiste keuze hebben gemaakt, nederland mag dan wel een super reputatie hebben maar de feesten en de sfeer in het oosten zijn zwaar beter dan hier. zeker voor acts als deep dish is daar zoveel respect en gaan de mensen compleet los.
ik heb zelf pas in de grootste club van jakarta gedraaid en ook op bali wat sets gedaan, ik kreeg gewoon kippevel van het publiek.
in april ga ik voor het eerst draaien in mexico en naar wat ik van horen zeggen heb is de sfeer daar ook super net zoals het hier vroeger was, kan me nog wel avonden herinneren is de gashouder....



Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2021, Jelsoft Enterprises Ltd.