TranceAddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Holland
-- Frequence outdoor #4 // E3 Strand Eersel // 5 juni
Frequence outdoor #4 // E3 Strand Eersel // 5 juni
Vorig jaar werd Frequence voor het eerst nabij het E3 strand op het evenemententerrein in Eersel gehouden, dit jaar schijnt het op het strand zelf gehouden te worden.
Waar het vorig jaar nog ergens in Augustus was is het dit jaar al op 5 juni en daarmee is het het eerste festival van Nederland.
Vorig jaar ben ik er geweest en was het erg goed bevallen.
Dit jaar wil ik best gaan, maar het zit er waarschijnlijk niet in omdat enkele maten van me tentamens hebben. Ik was echter graag gegaan. 5 km fietsen, veel bekenden en een goede line-up, maar ja, helaas.
Voor de meeste van jullie is het ver reizen en daarom niet aantrekkelijk als er genoeg festivals bij jullie in de buurt zijn.
Line-up: zie partyflock
Website: www.frequence.nl
Op de website is de line-up niet zo overzichtelijk.
Line-up is best wel goed vin ik.
Benjamin Bates
Cor Fijneman
Kai Tracid
Lacroix
Marcel Woods
Scott Bond
Yves de Ruyter
M.I.K.E. (Push)
M.I.K.E. staat in de bonzai tent tussen een hoop hardstylers...
Nog mensen die erheen gaan?
line up ziet er wel apart uit! nice hoor!
alleen idd te ver weg...
Wat ik nou echt niet snap, is dat dat soort feesten 40 euro kosten. Dit gaat echt helemaal nergens meer over. B-feesten vragen tegenwoordig gewoon altijd de volle mep. Mensen met verstand geven hier hun geld niet meer naar uit, met als gevolg dat er vaak alleen een handje vol tuiglijers afkomt op bijvoorbeeld Loena. 
Met de Line-up is inderdaad niks mis mee, alleen net als wat Ultravibe! ook zegt, je betaald overal de volle mep voor 
Ik ben er in ieder geval niet te vinden, want ik heb dat weekend een uitstapje met mijn voetbalteam.. altijd gezellig 
Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2021, Jelsoft Enterprises Ltd.