TranceAddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Belgium
-- 29/4 Matthew Dekay @ Pulse Factory
Pages (2): [1] 2 »
29/4 Matthew Dekay @ Pulse Factory
Samen met George's en CP uiteraard.
Zal dik feestje worden, wel jammer dat er rond die tijd zo veel te doen is.
nice
wordt kiezen tss dit en Armada Night..
Anyone up for this?
Waar is dit ergens te doen?
Damn eigenlijk wel, de volgende dag draait Eelke Kleijn al in Leuven 
Vlakbij Doornik dacht ik, dus wel een fameus eind rijden 
lol das 200km van men thuis. Altijd zelfde, dan is er eens iets zeer leuks, is het meer dan 2 uur rijden 
Zie dit wel zitten, eens kijken hoe ver dit is ...
edit: 42 min
, valt verdomme goe mee, dacht dat het verder was, nu nog mensen meekrijgen
| quote: |
| Originally posted by Jasperovitsj Vlakbij Doornik dacht ik, dus wel een fameus eind rijden |
dat weekend word nice, met dag er na Illusion met M.I.K.E. en Markus Schulz 
| quote: |
Originally posted by TOR nicewordt kiezen tss dit en Armada Night.. |
ik snap totaal niet wat iedereen zo WAUW doet over matthew dekay.
Nice heel nice
. Dries , zijn set op TE niet gehoord ?
jij was er toch op TE? zo'n vette set
+ check z'n Trousy CD
simply love it 
^mja kwas daar wel ma
1. ik was een beetje dronken
2. kvond er echt niet aan
kheb em al meer aan het werk gehoord ze. kvind em echt crappy 
Ik vind hem echt geweldig alleszins! Technisch heel sterk, goeie trackkeuze, extreem dansbaar, alles wat ik in een dj zoek. 
Ej zotte mannen, maakt maar dage allemaal naar Illusion gaat 
Maar op TE was hij idd wel sterk!
^
illusion
Ja maar naar Dries moet ge nie luisteren want die vind Perry O'Neil ook een janet

Wat betreft producties vind ik Dekay zeer goed. Perry de zijne zijn nog ietske beter, en vooral zijn remixes van sommige platen zijn zo goe, da vind ik zo sterk aan hem. Hij kan van een plaat die op zijn eigen al heel goe is de melodie totaal veranderen naar een andere melodie die veel dieper klinkt en zo een speciale sfeer opwekken.
Wat betreft draaien vind ik Dekay goed, maar Perry vind ik toch nog een stuk beter, hij heeft toch nog een veel betere platenkeuze dan Dekay. Dekay doet mij soms wat aan Perry denken. Zijn Trousy cd vond ik eigenlijk maar matig. Helft goeie nummers, helft slechte.
Dekay > Perry
Zeker op productiegebied. Check maar eens zijn platen uit de periode 2001 tot 2004, daar zitten geniale dingen tussen waar Perry van zijn leven nooit aan zal komen. 
Wat niet wegneemt dat ik Perry ook een goeie producer en dj vind 
| quote: |
| Originally posted by mrcanon Wat betreft producties vind ik Dekay zeer goed. Perry de zijne zijn nog ietske beter, en vooral zijn remixes van sommige platen zijn zo goe, da vind ik zo sterk aan hem, hij kan van een plaat die op zijn eigen al heel goe is de melodie totaal veranderen naar een andere melodie die veel dieper klinkt en zo een speciale sfeer opwekt. |
Ja Jasper, van die periode kan ik niet veel zeggen, ken eigenlijk maar alleen veel werk van 2004 - nu, omdat ik maar rond die periode er in ge�nteresseerd ben geraakt. Maar ik krijg van Perry zijn producties echt een aangenaam gevoel, echt een goede sfeer. Daarom vind ik hem zo goe. Bij Dekay is dat gevoel er ook, maar in mindere mate.
Idd Zehra en zijn remixes van deze platen:
Super8 - First Aid
Tilt - New Day
Hydroid - Greek Trick
Rio Addicts - Crossroads 
Erro V & Essex - The Second Day
Interstate - I Found You
...
en natuurlijk Who's Watching

st john vs locust - mind circles
katana - tribal shock
en nog veel meer
perry <3
Ridgewalkers & El - Find (Perry O Neil Remix)
Carry on ... 
| quote: |
| Originally posted by Push2005 Ridgewalkers & El - Find (Perry O Neil Remix) Carry on ... |
| quote: |
| Originally posted by Push2005 Ridgewalkers & El - Find (Perry O Neil Remix) Carry on ... |
Sorry ma ik hoor diene zijn werk graag, ma ksnap u wel ze Luc, nu ge naar prog luistert verdiept ge u meer in andere dingen
Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2021, Jelsoft Enterprises Ltd.