TranceAddict Forums

TranceAddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Poland
-- mp3 w polsce


Posted by maxstradamus on Mar-21-2006 01:06:

mp3 w polsce

ostatnio zastanawialem sie gdzie polscy dj'e kupuja empetrojki...
sa jakies polskie sklepy internetowe czy tez uzywaja popularnych miejsc, takich jak beatport albo juno?


Posted by arek on Mar-21-2006 01:24:

z uczelni sciagaja.


Posted by maxstradamus on Mar-21-2006 01:27:

lol takich to nawet na sprzet nie stac
mialem na mysli profesjonalnych dj'ow


Posted by Adamo on Mar-21-2006 01:55:

duzo ludzie w polsce uzywajon DC++ zeby dostac trance/edm mp3's


Posted by Outsider on Mar-21-2006 07:05:

Re: mp3 w polsce

quote:
Originally posted by maxstradamus
ostatnio zastanawialem sie gdzie polscy dj'e kupuja empetrojki...
sa jakies polskie sklepy internetowe czy tez uzywaja popularnych miejsc, takich jak beatport albo juno?

Tak jak mowisz, Ci co znam wlasnie kupuja przez internet. polskich sklepow raczej nie ma co szukac.


Posted by marcooz on Mar-21-2006 17:32:

ja glownie zaopatruje sie w beatport, audiojelly, resonantvibes ale co prawda to prawda bo nie mam kasy na skompletowanie calego sprzetu


Posted by StereoPrincess on Mar-21-2006 18:33:

przemek, oni maja tam internet. moga kupowac tak samo jak ty. z beatport albo djdownload.


Posted by stren on Mar-21-2006 19:03:

quote:
Originally posted by StereoPrincess
przemek, oni maja tam internet. moga kupowac tak samo jak ty. z beatport albo djdownload.


tak wlasnie robia


Posted by maxstradamus on Mar-21-2006 23:56:

quote:
Originally posted by StereoPrincess
przemek, oni maja tam internet. moga kupowac tak samo jak ty. z beatport albo djdownload.


hehe no wiem, ale kupowanie w zlotowkach pewnie ich drozej wychodzi...

ile wychodzi jeden kawalek z beatport? Po uwzglednieniu wszystkich oplat, typu przeliczania zl. na $


Posted by marcooz on Mar-22-2006 09:25:

~6,5 zl za 2$


Posted by maxstradamus on Mar-23-2006 19:44:

no to tyle co paczka fajek

wyobraz sobie gosia placic 9 dolarow za kawalek


Posted by INTRANCE on Mar-24-2006 04:51:

Haha dla tych z Wawy, to ja pamietam jak Stadjon Dziesieciolecia byl najlepszym miejscem zeby plyty kupowac, Club Rotation, Dream Dance, ahhh the good old days!


Posted by Hanki on Mar-24-2006 15:25:

quote:
Originally posted by INTRANCE
Haha dla tych z Wawy, to ja pamietam jak Stadjon Dziesieciolecia byl najlepszym miejscem zeby plyty kupowac, Club Rotation, Dream Dance, ahhh the good old days!


Ja w Szczecinie mam maly odpowiednik Stadionu X-lecia, czyli Turzyn!


Posted by maxstradamus on Mar-29-2006 18:12:

a to sprzedaja jeszcze muze na stadionach??
po co placic za pirata komus skoro mozna sciagnac i nagrac...jezeli juz musicie okradac artystow to po co dac zarabiac sprzedawcom ktorzy wlasnie to robia, sciagaja z netu i wypalaja plytke...



Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2021, Jelsoft Enterprises Ltd.