TranceAddict Forums

TranceAddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Holland
-- Trade mp3


Posted by brunobrussels on Mar-03-2002 19:34:

Trade mp3

Hallo,
Ik zoek mensen om mp3 live sets te traden via de post. Ik heb een trage internet verbinding en kan daarom weinig downloaden. Zoek vooral achter Dj Ti�sto, Paul Van Dyk, Digweed,... . Heb vele cd"s en mp3 sets om te traden.
Peace out
Bruno ( [email protected] )


Posted by eXos on Mar-03-2002 20:35:

Laat ik dan maar ff reageren.

Ik denk niet dat je veel animo krijgt hiero. Tis klote voor jouw dat je zo weinig kan downen. Een snellere verbinding is het enige dat helpt. En ruilen heeft niet zo veel zin omdat de meesten hier toch alles (en zelfs meer) hebben.


Posted by Little Theseus on Mar-03-2002 21:07:

Je kan ook doen net als ik; livesets pas downloaden na 12 's nachts. Duurt soms 5 uur voor je er 1 binnen hebt, maar dat is bij elkaar opgeteld niet eens zo duur. Pas wel op want als je dit TE vaak doet kan het behoorlijk oplopen ben ik ook wel achtergekomen


Posted by zarch on Mar-03-2002 21:43:

Mijn verbinding is nou ook niet wat je zegt "snel" (casema, hooguit 10kb/s dus) maar ik moet zeggen dat ik toch redelijk wat trance/livesets binnen kan krijgen En dan zet ik hem meestal nog niet eens 's nachts aan. Je moet gewoon laten downloaden en beginnen met de leukste sets. Zorg dat je wat mensen kent die het ook waar vinden om te downen, komen ze het nog brengen ook (of pa ofzo die ergens werkt en het met zo'n 400 kb/s kan downen en branden).
Mmm, wat misschen ook werkt, naar Tu gaan (Tu delft voor mij) je 6gig mp3 speler mee (hopen at ze USB hebben) en ff je spelertej erin pluggen en overpompen.


Posted by Trunks on Mar-04-2002 08:53:

Hello! Of gewoon..

Of gewoon van T3 en T1 ftp/fxp sites downen met 130 kb/s want dan neem je hun speed over en niet je eigen dus dan komt het wel ok niet dan?

Ik heb ook maar chello (kots kots) maar downen van T3's gaat me altijd goed af... downen van internet sites gaat altijd slecht, soms met DAP wil het nog wel eens maar das dan ook alles.

Succes en Grz trunks...


Posted by DjRV on Mar-04-2002 10:34:

Sja live sux,chello sux,etc etc,weet je wat jij mot doen,goeie vriendjes maken,dan kom jer wel,zow doen wij dat ook
Dussuh,beter begin je petrus en glaniskan en nog een paar van die GEWELDIGE mannen hier om te beginnen een jaartje hun kont te likken,sja t is lang een jaar kontlikken maar na dat jaar.....dan heb je ook wat tuurlijk!


Posted by eXos on Mar-04-2002 10:38:

quote:
Originally posted by DjRV

Dussuh,beter begin je petrus en glaniskan en nog een paar van die GEWELDIGE mannen hier om te beginnen een jaartje hun kont te likken,sja t is lang een jaar kontlikken maar na dat jaar.....dan heb je ook wat tuurlijk!


Mja, geen probleem hoor. Als je maar sensueel te werk gaat


Posted by Marco Harleman on Mar-04-2002 12:24:

Re: Of gewoon..

quote:
Originally posted by Trunks
Of gewoon van T3 en T1 ftp/fxp sites downen met 130 kb/s want dan neem je hun speed over en niet je eigen dus dan komt het wel ok niet dan?

Ik heb ook maar chello (kots kots) maar downen van T3's gaat me altijd goed af... downen van internet sites gaat altijd slecht, soms met DAP wil het nog wel eens maar das dan ook alles.

Succes en Grz trunks...


Wat ik me dan ff afvraag, ik heb al vaker de kreten T3 of T1 gezien, maar wat is het nou eigenlijk. Kan iemand me dat uitleggen. En hoe kom je daaraan???? Alvast bedankt


Posted by stampertje on Mar-04-2002 13:01:

Re: Re: Of gewoon..

quote:
Originally posted by Marco Harleman


Wat ik me dan ff afvraag, ik heb al vaker de kreten T3 of T1 gezien, maar wat is het nou eigenlijk. Kan iemand me dat uitleggen. En hoe kom je daaraan???? Alvast bedankt



dat zijn hele snelle internet verbindingen. hoe kom je eraan... door dus zon abonnement te nemen--> errug duur


Posted by Trunks on Mar-04-2002 13:09:

Hello! wat is het..

Tja, ik liet het me laatst ook ff uitleggen enne, eigenlijk hebben we in NED geen T1 en T3 dat hebben ze alleen in Amerika. Hier in ned hebben we 10 tot 100 mbit verbindingen (glasvezel)en hoe hoger ze zijn des te sneller. Ik geloof dat chello onder de 10 zit en T3 40 mbit is ofzo, maar dat weet ik niet zeker. Als je het zeker wilt weten moet je AXIMUS ff een pm sturen die is erg slim daarin. In ieder geval T1 is meestal alleen overheid en T3 alleen dure bedrijven en Ut's want het is echt TE duur en bijna niet mogelijk voor particulieren... DAMN !!! maar ze testen nu het 220 net <<-- en schijnt redelijk goed te gaan en SNEL ! dus hopelijk met een paar jaar internet uit het stopcontact en meg speedy .... hehe

Grz Trunks..


Posted by Dj Lex on Mar-04-2002 13:15:

Re: wat is het..

quote:
Originally posted by Trunks
Tja, ik liet het me laatst ook ff uitleggen enne, eigenlijk hebben we in NED geen T1 en T3 dat hebben ze alleen in Amerika.


Dit klopt niet helemaal. In Scandinavie daar sponsoren ze snelle verbindingen en hebben errug veel mensen een T! of T# verbinding hoor, dus niet alleen in Amerika


Posted by Trunks on Mar-04-2002 13:17:

Hello! Re: Re: wat is het..

quote:
Originally posted by Dj Lex


Dit klopt niet helemaal. In Scandinavie daar sponsoren ze snelle verbindingen en hebben errug veel mensen een T! of T# verbinding hoor, dus niet alleen in Amerika


klopt... als je voor de technologie gaat MOET je in scandinavie zijn daar is het veel eerder en sneller en beter.. geen gezeik gewoon in 1x goed en snel... maareh sorry voor het gemak zeg ik altijd maar Amerika als voor beeld.

mijn excuses voor het gebrekkige verhaaltje..

Grz Trunks..


Posted by Gurian on Mar-04-2002 13:21:

damn waarom lopen wij altijd achter met dit soort dingen hier in
Nederland. Alles is hier altijd zo f*cking duur.

Ma ik mag niet klagen met mijn Chello verbinding. 1 x in de maand
(tis net alsof de lijn ongestelt is) is de verbinding klote maar voor
de rest is het altijd goed bij mij. En downen gaat ook perfect meestal
met 50 kb/s tot 100 kb/s dus das snel genoeg voor mij


Posted by eXos on Mar-04-2002 13:50:

OK

T1 is a term coined by AT&T for a system that transfers digital signals at 1.544 megabits per second (as opposed to ISDN's mere 64 kilobits per second).

T3 is not just three times the capacity of T1, as the name suggests--it's almost 30 times the capacity. It can handle 44.736 megabits of digital data per second.

Zegt genoeg dacht ik

ik quote:

quote:
T-x en E-x zijn respectievelijk Amerikaanse en Europese verbindingsstandaarden. Er zijn ook n�g snellere varianten, die universteiten vaak hebben. De snelheden:

Amerikaanse standaarden
T1: 1.544 Mbps
T2: 6.312 Mbps
T3: 44.736 Mbps

Europese standaarden
E1: 2.048 Mpbs
E2: 8.448Mpbs
E3: 34.368 Mbps

Universiteiten e.a.
OC-3: 155 Mbit/s (in principe STM-1 = OC-3)
STM-1: 155 Mbit/s (STM-x staat voor Synchronous Transport Module)
STM-4: 622 Mbit/s
STM-16: 2488 Mbit/s

De prijzen van E-verbindingen zijn gigantisch en onbereikbaar voor normale stervelingen.
Indicatie: een E1 lijn aanleggen in NL kost 10.000 piek en de maandelijkse vaste kosten bedragen dan 5.000 piek.

FF wat prijsjes:

T-1 - 1.544 megabits per second (24 DS0 lines) Ave. cost $1,200./mo.
T-3 - 43.232 megabits per second (28 T1s) Ave. cost $28,000./mo.
OC-3 - 155 megabits per second (100 T1s) Ave. cost $49,000./mo.
OC-12 - 622 megabits per second (4 OC3s) no est. price available
OC-48 - 2.5 gigabits per seconds (4 OC12s) no est. price available
OC-192 - 9.6 gigabits per second (4 OC48s) no est. price available



T-1 = 1.544 Mbps (Twisted-pair, coax kabel, of optical fiber)
T-2 = 6.312 Mbps (Twisted-pair, coax kabel, of optical fiber)

T-3 = 44.736 Mbps (Coax kabel)

T-carrier systeem (waar T-x deel van is)

T1 lijntjes gebruiken koper draad en kunnen over grote afstanden dragen.

T-3 is nog kleiner dan OC-1 (51.84 Mbps) die optical fibre is.
=================

Cable: 500-1000 Kbit/s
T1 - 1.544 Mbit/s (24 DS0 lines)
T3 - 43.232 Mbit/s (28 T1s)
OC3 - 155 Mbit/s (100 T1s)
OC12 - 622 Mbit/s (4 OC3s)
OC48 - 2.5 Gbit/s (4 OC12s)
OC192 - 9.6 Gbit/s (4 OC48s)

En voor alle duidelijkheid nog ff: 500 kbit/s is 500/8=62,5 KBYTE/s... Alles dus door 8 delen voor het aantal kb/s, mb/s of gb/s
================

Universiteiten fungeren als een backbone voor het internet van Nederland. Als bv de verbinding eruit gaat bij de universiteit in Eindhoven dan ligt dus heel Brabant e.o. plat! Buiten de universieteit wordt deze backbone afgesplitst en verspreid over de stad etc etc...
Waar het op neer komt is dat buiten de universiteit dus geen T* lijnen liggen, laat staan dat je er als particulier op aangesloten kan worden.

Pak ff je schop, graaf bij een universiteit in de buurt een gat in de grond en 'tap' ff stiekem een lijntje af
=================


Wil jezelf een keer je snelheid testen:
http://www.mordax.nl/

Hopelijk genoeg info


Posted by Marco Harleman on Mar-04-2002 15:03:

Evil1

Dit is dus voor de gewone sterveling niet te betalen. Zal toch maar met mijn ISDN verder moeten. Maar in ieder geval toch bedankt voor de duidelijke uitleg.


Posted by eXos on Mar-04-2002 20:27:

quote:
Originally posted by Marco Harleman
Dit is dus voor de gewone sterveling niet te betalen. Zal toch maar met mijn ISDN verder moeten. Maar in ieder geval toch bedankt voor de duidelijke uitleg.


Mja, zo was het wel duidelijk dacht ik


Posted by Dr. Kuipers on Mar-04-2002 22:14:

Dus weer lekker offtopic geneuzel dat.
Ik heb ook geen snelle inet verbinding, maar dankzij wat goeie adresjes kom ik toch wel aan wat livesets.
Met dank aan RubDub
Het is een kwestie van de juiste mensen leren kennen als je geen snelle verbinding hebt


Posted by eXos on Mar-04-2002 23:21:

quote:
Originally posted by Dr. Kuipers
Dus weer lekker offtopic geneuzel dat.
Ik heb ook geen snelle inet verbinding, maar dankzij wat goeie adresjes kom ik toch wel aan wat livesets.
Met dank aan RubDub
Het is een kwestie van de juiste mensen leren kennen als je geen snelle verbinding hebt


Deze thread had na de eerste post al dicht gekunt was het niet voor de vraag van Marco. Maar dat terzijde....

En de juiste mensen kennen... mhoah, opzich wel, maar er hangt ook veel van jezelf af. Er komt mer bij kijken dan alleen maar leechen.

Tis geven en nemen en dan vooral geven (prioriteit nr.1) wil je wat ervoor terug krijgen.

Het vervelende is eigenlijk dat iedereen 10 sec na de rel al die sets moeten hebben en das nu eenmaal niet voor iedereen weggelegd. Ik ken er ook maar en paar die ze meteen hebben.



Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2021, Jelsoft Enterprises Ltd.