TranceAddict Forums

TranceAddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Poland
-- Z czego gracie i dlaczego?


Posted by beatrate on Sep-21-2009 17:11:

Z czego gracie i dlaczego?

Topic dla wszystkich ,ktorzy graja muzyke.

1. Na czym tworzycie swoje sety? Hardware, software itd. Chodzi o to by sprawdzic co w danym momencie jest na Topie...

2. Jaka przyszlosc czeka DJa, a raczej forme mixowania? Czy uwazacie ze czasy swietnosci Vinyli oraz Cd juz przeminely?

Ja ogolnie zaczynalem od winyli, w chwili obecnej cd ale juz powoli przechodze na software i sterowniki.

Pozdrawiam rodakow w kraju i poza granicami.



Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2021, Jelsoft Enterprises Ltd.