TranceAddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Holland
-- KAPPEN met oude threads omhoog halen!
KAPPEN met oude threads omhoog halen!
Sjezus, het lijkt wel MODE te worden! Tin tin doet het een paar keer met een paar wel aardige threads, waar het nog wel enig raakvlak heeft met dingen die nu gebeuren, maar nu gaan er allemaal mongolen hem imiteren. Kreischer2000, KAPPEN! Die van jou zijn 1) niet leuk 2) slaan nergens op 3) je doet er 5 tegelijk.
Jongens, zo gaat het forum alleen achteruit! Die oude dingen zijn meestal nutteloos! Het lijkt alleen of mensen zo hun postcount omhoog willen doen!
Het zorgt ook totaal niet voor overzicht. Ik ben dan echt wel de draad kwijt welke nieuw en welke oud zijn, plus het is nie leuk voor mods en newbies.
Dus echt KAPPEN gvd!
Greetz,
SnuggLe
wtd, alst maar goeie threads zijn
Ja, en wie zegt dat? Die van Kreischer waren dus echt nutteloze dingen. Check die myplaylocker thread.
En dan kunnen Petrus, Blik en ik zeker alles gaan bekijken en doen. No way, wordt zo een zootje.
Ophoeren met die ouwe threads, serieus!!!
We mooeten up to date blijven.
Op die manier krijg je een interresant forum, niet meyt dei ouwe meuk......
Ja idd.. btje nutteloos dit allemaal! Op zich is graven nie verkeerd, als het maar enig raakvlak heeft met de huidige situatie ofzo whehe
Nie doen dus als t nergens op slaat 
lollllllll
Kreischer2000 heeft volgens mij last van een ernistige vorm van de post pleuris 
Re: KAPPEN met oude threads omhoog halen!
| quote: |
| Originally posted by SnuggLe Sjezus, het lijkt wel MODE te worden! Tin tin doet het een paar keer met een paar wel aardige threads, waar het nog wel enig raakvlak heeft met dingen die nu gebeuren, maar nu gaan er allemaal mongolen hem imiteren. |


Ik vond ze wel grappig!
NOT!!!
Beetje kansloos imo. Puberaal gedrag en gebrek aan creativiteit zijn hier snel te vinden, maar zo erg hoeft nou ook weer niet!
He he, er zijn mensen het met me eens 
Mooi! Dan kan deze nu ook gesloten worden!
goeie thread Snuggle, het werd inderdaad beetje irritant de laatste tijd, de threads die Opti naar boven haalt zijnsoms ook totaal irrelevant (RMF back online ???
)
maargoed, als je een ouwe thread naar boven wilt halen, doe dan een nuttige thread (zoals die van de 11/9 aanvallen)
Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2021, Jelsoft Enterprises Ltd.