Registered: Jul 2004
Location: Warsaw, Earth, 1 AU
Euro 2012 Poland Ukraine w00t!
wypas, juz nie moge sie doczekac
___________________
insignificant cor member alliance
Apr-18-2007 11:55
Stereoid
tranceaddict
Registered: Nov 2006
Location:
a jakże. chętnie zobaczę sobię jaki meczyk, np. anglia - holandia.
żeby tylko im się udało zrealizować te swoje plany, bo złożenie oferty to jedno, a wprowadzenie jej w życie to już druga rzecz... ale oczywicie jestem optymistycznie nastawiony
Apr-18-2007 14:47
Hanki
... Timewritin'
Registered: May 2004
Location: Plastic City
Niesamowita szansa dla nas! Trzeba to wykorzystac najlepiej, jak tylko sie da!
No i co cieszy chyba jeszcze bardziej - na pewno zagramy na ME!
___________________
There's nothing better than the music in your soul ...
Apr-18-2007 18:12
Mentol
Suspended User
Registered: Apr 2007
Location:
JEDDDDZZZZZIEEEEEEMMMYYYYY!,
Oczekuje was wszyskich, abys cie byli.
Apr-18-2007 20:47
dee_yee_cool
How Do I Know?
Registered: Dec 2005
Location: Gorzow Wlkp., PL
dokladnie to najwieksza szansa na szybkie wrecz ekspresowe dogonienie zachodniej europy w rozwoju infrastruktury pod kazdym wzgledem. nie mozna tego zaprzepascic bo pewnie przez najblizsze 15-20 lat takiej szansy nie bedzie.
jak tylko to sie wszystko skonczy i zacznie sprzedaz biletow kupuje sobie conajmniej cos na dwa mecze oczywiscie jak mi sie uda
Brawo Polacy wkoncu sie cos sie bedzie u nas pozytywnego dzialo
Apr-18-2007 22:28
Mentol
Suspended User
Registered: Apr 2007
Location:
^ Dee yee cool , ja tez chce na kilka meczy, ale tixy beda zajebescie ciezko dostac. Bede w Wrocku na 100 procent.
Apr-19-2007 09:05
dee_yee_cool
How Do I Know?
Registered: Dec 2005
Location: Gorzow Wlkp., PL
quote:
Originally posted by Mentol
^ Dee yee cool , ja tez chce na kilka meczy, ale tixy beda zajebescie ciezko dostac. Bede w Wrocku na 100 procent.
no dokladnie tak jak podczas kazdej wielkiej imprezy bilety beda losowane wiec szansa jest ale dosyc mala, stadion srednio kolo 40 tys a chetnych pewnie ze 400tys na kazdy mecz ale zawsze warto probowac.
nawet jesli nie uda mi sie kupic biletow zadnych to i tak pojade do warszawy na mecz otwarcia, bo tam przeciez prawie na pewno przed stadionem beda telebimy, no i wogole to 100% lepiej niz siedzenie w domu bedzie czuc tam przynajmniej atmosfere mistrzostw
Apr-25-2007 23:09
maxstradamus
Supreme tranceaddict
Registered: Nov 2003
Location: Mississauga
stren mam nadzieje ze wygonisz gdzies rodzicow na ten okres
___________________
Apr-27-2007 01:17
maxstradamus
Supreme tranceaddict
Registered: Nov 2003
Location: Mississauga
quote:
Originally posted by Stereoid
a jakże. chętnie zobaczę sobię jaki meczyk, np. anglia - holandia.
żeby tylko im się udało zrealizować te swoje plany, bo złożenie oferty to jedno, a wprowadzenie jej w życie to już druga rzecz... ale oczywicie jestem optymistycznie nastawiony
no juz wszystko ruszylo
plany autostrad zostaly juz zatwierdzone
___________________
Apr-27-2007 01:19
stren
Strenowski
Registered: Jul 2004
Location: Warsaw, Earth, 1 AU
quote:
Originally posted by maxstradamus
stren mam nadzieje ze wygonisz gdzies rodzicow na ten okres
fuck off, nie mam zamaru z nimi mieszkac jeszcze wtedy
___________________
insignificant cor member alliance
Apr-27-2007 07:45
Sunclyder
Suspended User
Registered: Jul 2004
Location: 7th cloud near sun
jest tylko jedno zasadnicze pytanie. Czy zdążą zbudować stadion narodowy w wawie.
Slaba infrastruktura komunikacyjna wawki moze nie dac rady