|
tips ivm alcoholgebruik
laten we een lijst opstellen met tips om een kater tegen te gaan of te voorkomen (als dit laatste iets of wat mogelijk is).. op die manier kunnen we heel wat 'ochtendlijke miserie' uit de wereld helpen, denk ik.. liefst dingen die getest zijn en effectief ook werken, dat spreekt vanzelf..
uit ervaring kan ik alvast een aantal goeie tips geven:
- vooraleer je vertrekt, eet een banaan! dat vult de maag goed en daardoor kun je een glaasje of twee meer drinken of voel je je minder ziek na wat je normaal nodig hebt om te kotsen.. 
- slaap niet met je voeten onder je deken! de uitdrukking "met een stuk in mijn voeten" komt niet nergens vandaan.. dat stuk moet er dus uit en daarom is het goed met je voeten bloot te slapen, zodat het eruit kan..
- als je opstaat, hou je voeten warm! voeten op een koude vloer versterken het misselijkheidsgevoel en daarom kun je beter sokken of pantoffels aantrekken voor je in huis begint te wandelen.. dus: in bed voeten bloot, uit bed voete warm!
- als je bent opgestaan, drink een glas (of meer) melk! op zich klinkt dit misschien wat vies na een avond in het bier, maar dit helpt effectief om je maag opnieuw op zijn krachten te brengen.. ga misschien ook eerst plassen, zodat de resterende alcohol uit het lichaam verdwenen is..
tested & approved by tor8024! 
tegen hoofdpijn kan ik alleen sedergine aanraden, maar misselijkheid kunnen bovenstaande tips allemaal verhelpen!
kent iemand anders nog goeie 'middeltjes' tegen katers?
___________________
| quote: | Originally texted by Jakhira
Out with the dog at the moment. Chicks love him, and I love chicks... The world is in harmony  |
Last edited by TOR on Jul-24-2003 at 14:31
|