zajebisty kawalek ale nie mam pojecia co to
tak na przyszlosc to pakuj te mp3 w 64bity nie 192 bo to ma prawie 3mb
im sie nie chce tyle sciagac jednego kawalka
ja np wrzucilem dzisiaj 19 kawalkow i zajmuje mi to 4,5mb
pozdro
GREAT TRACK!
BUT SORRY DONT KNOW :-)
ANYONE?
Oct-10-2005 21:06
increase
tranceaddict in training
Registered: Aug 2005
Location: poznan
nie mialem czasu zmienic jakosci pliku ;d
Oct-11-2005 19:51
merkinmix
you want me to go where?
Registered: Jul 2002
Location: Sydney, Australia
Sounds a bit like a Svenson & Gielen production but I really got no idea.