9 czerwca na stadionie legii w warszawie koncert zagra depeche mode ceny biletów: 150, 198, 275 i 660 vip support: pati yang, timo maas wiecej info na www.odyssey.pl chyba muszę zacz±ć kase odkładać...
czesto graja u nas ostatnio w czerwcu bede mial lepszy koncert
___________________ insignificant cor member alliance
quote:Originally posted by stren w czerwcu bede mial lepszy koncert rolling stones?
quote:Originally posted by Fearless One rolling stones? to bylby gorszy ja jade na tool
Powered by: Trance Music & vBulletin Forums Copyright ©2000-2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Privacy Statement / DMCA