|
| quote: | Originally posted by Mentol
^ Dee yee cool , ja tez chce na kilka meczy, ale tixy beda zajebescie ciezko dostac. Bede w Wrocku na 100 procent. |
no dokladnie tak jak podczas kazdej wielkiej imprezy bilety beda losowane wiec szansa jest ale dosyc mala, stadion srednio kolo 40 tys a chetnych pewnie ze 400tys na kazdy mecz ale zawsze warto probowac.
nawet jesli nie uda mi sie kupic biletow zadnych to i tak pojade do warszawy na mecz otwarcia, bo tam przeciez prawie na pewno przed stadionem beda telebimy, no i wogole to 100% lepiej niz siedzenie w domu bedzie czuc tam przynajmniej atmosfere mistrzostw 
|