|
Mieszac temu widzialem ich w paryzu, oni sa zajebisci, barzdo open mind people, bylo mozna gadac znimi, zdjecie zrobic, jak grali to chcialem zeby puscili cosmic gate - analog feel i 2 minuty potem puscili ten kawalek, naprawde super te djie, grali super trance i naprawde nienudzilem sie, ci ktorze moga ich zobaczyc, niech ida
___________________
Open your mind, enjoy music
|