|
| quote: | Originally posted by Nucleonyx

Glumesti,aici este locul Trance,nu DEEP HOUSE!
Daca in 1998 in Ro se mixa Deep House poate ca acum eram un fan al genului,dar din fericire am prins perioada HOUSENATION cu DJ ALLEN |
Ma frate, eu sunt regular aici, si iti zic ca aici nu prea se mai discuta trance, SI DACA se discuta, se discuta numa chestii mai undeground gen John '00' Flemming. Daca cauti in forum Van Buuren sau Tiesto, aici nu este locul.
Nu fac misto de tine, sunt serios.
|