|
Hypen of Uitmelken?
Na enkele malen geluisterd te hebben naar Just Be van Tiesto, vergelijk ik de cd met zijn vorige album In My Memory (IMM).
Wat me opvalt is dat er van IMM, van de 11 tracks, 3 uit zijn gekomen op cd-single, inclusief clip. Flight 643 was net uit op CDS, daarna kwam het album, en vervolgens werd het album uitgemolken door Suburban Train en Lethal Industry op CDS uit te brengen.
Voordat Just Be in de winkels ligt, zijn Traffic en Love Comes Again al helemaal grijs gedraaid. Voorlopig dus meer hypen dan uitmelken. (maar wie weet komen er nog meer tracks uit als single)
Wat vinden jullie "erger" en waar zijn jullie meer op tegen?
Het uitbrengen van een CD en dan alle tracks nog eens op cds gooien of eerst wat singles uitbrengen en en daarna een album uitbrengen inclusief wat niet gereleasde tracks?
(De vergelijk met Tiesto is alleen als voorbeeld, dit gaat ook op voor andere artiesten )
|