 |
|
|
|
 |
Miss Proximus
titelloos

Registered: Mar 2001
Location: Block II, Cell 13
|
|
|
Aug-17-2001 19:39
|
|
|
 |
 |
Miss Proximus
titelloos

Registered: Mar 2001
Location: Block II, Cell 13
|
|
|
Dit was dus mijn thread haha :
| quote: | Originally posted by Miss Proximus
Voor de pillenfreaks:
Levensgevaarlijke drug duikt op in Antwerpen
RIJSWIJK - In het Antwerpse uitgaansleven, waar ieder weekend veel Nederlanders dancings bezoeken, is een nieuwe levensgevaarlijke drug ontdekt: PMA (parametoxy amfetamine). De pillen met deze stof hebben in Antwerpen al twee slachtoffers geëist.
In Nederland is de synthetische drug met de PMA-stof, die verkocht wordt als een gewone xtc-pil, twee keer aangetroffen, aldus een woordvoerder van het onderzoekscentrum Trimbos Instituut in Utrecht. Het centrum waarschuwt voor de nieuwe ontdekking in België. Minister Aelvoet van Volksgezondheid in België heeft naar aanleiding van de problemen een brief naar alle spoedafdelingen van de ziekenhuizen gestuurd, waarin ze de artsen wijst op de gevaren van PMA.
Langzame werking
Het gevaar van de pil zit volgens de woordvoerder bij het Trimbos Instituut in de langzame werking. Werkt een xtc-pil vaak al na 15 á 20 minuten, de PMA-pil werkt na ongeveer een uur. "Dat vergroot het risico dat de gebruiker al een nieuwe pil inneemt, voordat de eerste zijn uitwerking heeft. Dat kan leiden tot een overdosis."
Dat de pil op de Nederlandse markt nog geen trend is, komt volgens de zegsman van het Trimbos Instituut door de drugsmonitor in Nederland. Drugsgebruikers kunnen hun drugs laten testen. Bovendien zijn Nederlanders over het algemeen wat voorzichtiger met het gebruik van nieuwe drugs, aldus de woordvoerder. Het Trimbos Instituut kent ongeveer 60 procent van de drugsmarkt. Dat zal in de toekomst alleen maar meer worden omdat het weer drugs wil gaan testen op feesten.
De PMA-pil is rond, 8 millimeter doorsnee en 4 millimeter dik. Het pilletje heeft een beige kleur met lichtbruine stippen en draagt het logo xTc (met hoofdletter T).
De inname van meerdere PMA-tabletten kan gevaarlijke gevolgen hebben, uiteenlopend van een drastische verhoging van de lichaamstemperatuur, een verhoging van de bloeddruk, onregelmatige hartslag, hartaanval en ademhalingsmoeilijkheden. In extreme gevallen kan het zelfs leiden tot een coma of de dood.
NOTE: Ik hoorde op t nieuws dat t een grijs pilletje was met een NIKE logo!! |
Cheerz Proxi
___________________
Mayibuye Africa! Viva Mexico - Hasta la Chingada! Malaysia I will be there
|
|
Aug-17-2001 19:44
|
|
|
 |
 |
Miss Proximus
titelloos

Registered: Mar 2001
Location: Block II, Cell 13
|
|
|
Aug-18-2001 09:20
|
|
|
 |
 |
Dago "B" Duck
Senior tranceaddict

Registered: Jun 2001
Location: Utreg
|
|
|
Aug-18-2001 09:48
|
|
|
 |
 |
Miss Proximus
titelloos

Registered: Mar 2001
Location: Block II, Cell 13
|
|
|
Aug-18-2001 09:53
|
|
|
 |
All times are GMT. The time now is 12:23.
Forum Rules:
You may not post new threads
You may not post replies
You may not edit your posts
|
HTML code is ON
vB code is ON
[IMG] code is ON
|
|
|
|
|
|
Contact Us - return to tranceaddict
Powered by: Trance Music & vBulletin Forums
Copyright ©2000-2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Privacy Statement / DMCA
|