Polska--->Warszawa--->Chlodna--->Klatka
start o 22:00
DJ:
Nick Warren (Wielka Brytania, Way Out West, Global Underground),
Mark Holmes (Wielka Brytania, Nascent)
Leon,
Easy
Koszt 25 (z ulotką i do 23:30), 35 pozostali
___________________
Jan-09-2005 20:03
stren
Strenowski
Registered: Jul 2004
Location: Warsaw, Earth, 1 AU
ale Warren to staroc, tak zreszta myslalem zreszta. To co robimy roll call ? kto idzie ? ja raczej napewno
___________________
insignificant cor member alliance
Jan-09-2005 21:31
maxstradamus
Supreme tranceaddict
Registered: Nov 2003
Location: Mississauga
Shiiiit, nie przegapcie tego. Warren was znisczy tak, ze na chwile nawet nie usiadziecie. On gra zajebiste kawalki klubowe. Cos w stylu sashy tylko moze troche mniej wyszukane i bardziej znane. Mimo wszystko ipreza warta pojscia i nawet 35 zlotych. Aha zapomnialem wspomniec ze jego mixowaniu praktycznie nie da sie nic zarzucic. Jak najbardziej polecam
___________________
Jan-09-2005 23:53
Outsider
Supreme tranceaddict
Registered: Nov 2003
Location: Warsaw (PLTA #69)
quote:
Originally posted by maxstradamus
Shiiiit, nie przegapcie tego. Warren was znisczy tak, ze na chwile nawet nie usiadziecie. On gra zajebiste kawalki klubowe. Cos w stylu sashy tylko moze troche mniej wyszukane i bardziej znane. Mimo wszystko ipreza warta pojscia i nawet 35 zlotych. Aha zapomnialem wspomniec ze jego mixowaniu praktycznie nie da sie nic zarzucic. Jak najbardziej polecam
thx dude!
ja znam Warrena z GU i Revelation + mam kilka setow.
Obecnosc Obowiazkowa!!!
___________________
Jan-09-2005 23:57
marcooz
...
Registered: Mar 2004
Location: Bydgoszcz, PL
widze ze Klatka sie rozwija jak bede kiedys w okolicy to wpadne
Jan-10-2005 17:21
Outsider
Supreme tranceaddict
Registered: Nov 2003
Location: Warsaw (PLTA #69)
quote:
Originally posted by marcooz
widze ze Klatka sie rozwija jak bede kiedys w okolicy to wpadne
true, do tej pory w Piekarni byly lepsze imprezy, lepsi dje. A tu widze ze klatka rozpoczela nowy rok z niezlym rozmachem. Oby tak dalej bo lubie ten klub. Marcooz -wpadaj koniecznie
___________________
Jan-11-2005 00:02
stren
Strenowski
Registered: Jul 2004
Location: Warsaw, Earth, 1 AU
quote:
Originally posted by Outsider
true, do tej pory w Piekarni byly lepsze imprezy, lepsi dje. A tu widze ze klatka rozpoczela nowy rok z niezlym rozmachem. Oby tak dalej bo lubie ten klub. Marcooz -wpadaj koniecznie
Rzeczywiscie bardzo fajny, maly klub z mila atmosfera, no i zero buractwa
___________________
insignificant cor member alliance
Jan-11-2005 07:30
StereoPrincess
sassy one-piece
Registered: May 2001
Location: SPFRI
quote:
Originally posted by Outsider
true, do tej pory w Piekarni byly lepsze imprezy, lepsi dje. A tu widze ze klatka rozpoczela nowy rok z niezlym rozmachem. Oby tak dalej bo lubie ten klub. Marcooz -wpadaj koniecznie
a czy w piekarni tez so jeszcze imprezy?
Jan-12-2005 13:50
stren
Strenowski
Registered: Jul 2004
Location: Warsaw, Earth, 1 AU
quote:
Originally posted by StereoPrincess
a czy w piekarni tez so jeszcze imprezy?
no sa, zawsze sa, tylko od czasu lawlera 3 miesiace temu nic ciekawego nie zanotowalem
___________________
insignificant cor member alliance
Jan-12-2005 17:58
StereoPrincess
sassy one-piece
Registered: May 2001
Location: SPFRI
quote:
Originally posted by stren
no sa, zawsze sa, tylko od czasu lawlera 3 miesiace temu nic ciekawego nie zanotowalem
hmm...interesting.
Jan-13-2005 15:27
maxstradamus
Supreme tranceaddict
Registered: Nov 2003
Location: Mississauga
zdjecia, dawac jakies zdjecia!
___________________
Jan-13-2005 15:45
Outsider
Supreme tranceaddict
Registered: Nov 2003
Location: Warsaw (PLTA #69)
quote:
Originally posted by maxstradamus
zdjecia, dawac jakies zdjecia!
lol, poczekaj chwilke stary, impreza sie jeszcze nie odbyla!