bobikkonin
Junior tranceaddict

Registered: Dec 2004
Location: Konin, Poland
|
|
|
zajebisty kawalek ale nie mam pojecia co to
tak na przyszlosc to pakuj te mp3 w 64bity nie 192 bo to ma prawie 3mb
im sie nie chce tyle sciagac jednego kawalka
ja np wrzucilem dzisiaj 19 kawalkow i zajmuje mi to 4,5mb
pozdro
GREAT TRACK!
BUT SORRY DONT KNOW :-)
ANYONE?
|
|