|
Under to po prostu moj koles, wiec go wspieram. 
A co do gustow, to raczej siedze w progach i prog-trensach, ale o korzeniach trensowych nie zapomnialem. :P
A ze Peres i Petersky to nasi rodacy, to chyba wiadomo, ze trzeba ich wspierac na arenie miedzynarodowej!
Pozdro! 
___________________
There's nothing better than the music in your soul ...
|