nee, mijn ma is gewoon met iemand in een discussie verwikkeld geraakt omdat ze tijdens het uitstappen met de deur te dicht in de buurt van de wagen ernaast was gekomen.. er was totaal niets aan de hand, maar mevrouw uit de wagen ernaast kreeg het bijna aan haar hart. "oh nee, stel je voor, bijna een paar millimetertjes van mijn waardevolle lak eraf!"
___________________
quote:
Originally texted by Jakhira
Out with the dog at the moment. Chicks love him, and I love chicks... The world is in harmony
Jan-19-2005 20:00
Phortastic
It's Majik !
Registered: Jun 2004
Location: Limburg, Belgium
^ das idd zielig, krijg ik ook schijt van
___________________
Albums of the year: 1. Hybrid - I Choose Noise 2. Liberto - Lullaby 3. Immer 2 (Mixed By Michael Mayer) 4. Peter Gun - Friendly Fire 5. Thomas Schumacher - Home 6. Recorded In Rotterdam (Mixed By Michel De Hey) 7. Boogybytes Vol. 01 (Mixed By Kiki) 8. Addicted 1 (Mixed By Kosmas Epsilon)
Jan-19-2005 20:02
The_G0dfather
faisant cagnard
Registered: Sep 2004
Location: Corleone, Sicilia
Jah, ze moeten idd niet beginnen zagen als het er niet eens tegen was
___________________
Jan-19-2005 22:07
Tiger777
Pensionable tranceaddict
Registered: Dec 2002
Location: Ternat
Om dan nog te zwijgen over de mensen die teken doen da ze u voorlaten ma hun dan halverwege bedenken
___________________
quote:
Originally posted by Push2005
Ik ben net terug begonnen met cassettes op te kopen... Die pitchcontrol is echt ongelofelijk !
Jan-19-2005 23:49
Buoyant
Mahna Mahna
Registered: Feb 2003
Location: In mijn woning
Juist mijn mp3 speler moeten formateren, was niet veel beweging meer in te krijgen, hij doet het nu gelukkig weer, maar ben nu ongeveer een 17 Gb aan mp3 en bestanden kwijt,is dat het einde van de wereld niet en heb ik nog het een en ander op cd staan, maar toch, tis flink frustrerend,
dus voorlopig raad ik mensen af om geen Creative Zen Touch mp3 speler te kopen , nee shit happens, heb er al veel plezier van gehad.
___________________
quote:
da's eigenlijk de Katana Remix van Frans Bauer zijn schijf
Jan-20-2005 12:50
Lady_LizzY
Supreme tranceaddict
Registered: Dec 2004
Location: Hasselt, Belgium
K*T
net een trojaans paard ontdekt op laptop.
Enneuh, die staat nu ook op t netwerk
En ja, t is mijn fout! Komt ervan als ge meer ligt te surfen als te werken he