Mjah, met Jump als foorjohnnencultuur heeft dit niks meer te maken hé? In tegendeel zelfs. Door jumpen als dans an sich zo te ridiculiseren en uit het discotheekcircuit te trekken gaat het nog meer aan street credibility verliezen. Want wie gaat nog opscheppen over iets wat 8-jarige koters tijdens het sinterklaasfeest doen?
zoals gewoonlijk stond ketnet hier thuis op en het ging in karrewiet over het kampioenschap jumpen; ze volgden de 11-jarige halve finaliste. ik heb er maar een flits van gezien, maar was dat nu yves deruyter die in de jury zat?
Nov-26-2007 17:36
Push2005
Sidechain'd
Registered: Oct 2004
Location: Belgium
\o/
YDR
Nov-26-2007 18:49
FenixStyle
Supreme tranceaddict
Registered: Feb 2006
Location: Opoeteren
Nu het jumpen stilaan over haar echte hoogtepunt heen lijkt te geraken, staat de opvolger al klaar:
___________________
.:: Trance is a natural drug that will heal us all ::.
Dec-03-2007 11:08
Jasperovitsj
Zehra roxorzz my boxorzz
Registered: Apr 2004
Location: Hoboken, Belgium
Wel grappig dat de frenchies denken dat ze iets nieuws uitgevonden hebben. Ik zie niet veel verschil met gewone hiphop/r&b/80's/videoclip danskes, alleen dan dat ze op een ander muziek gezet zijn zodat ze iets sneller uitgevoerd worden.