|
| quote: | Originally posted by FenixStyle
Ik blijf bij Hugo z'n uitspraken: Indien we 6/6 halen, zijn we kampioen.. |
hij kan moeilijk gaan zeggen dat ze geen kans meer maken hé . Ik denk dat Broos ook wel realistisch genoeg is om te beseffen dat het bijna niet meer mogelijk is, maar als trainer van Genk kan hij zoiets absoluut niet zeggen natuurlijk.
In deze fase van de competitie zie ik het niet meer gebeuren dat Anderlecht nog een misstap maakt. Ze hebben al een heel aantal matchen onverdiend gewonnen, maar nu beginnen ze zelfs terug beter te spelen (welliswaar 'maar' tegen beveren en roeselare), dus zie ik ze het niet meer uit handen geven. T is in tegenstelling genk dat nu de laatste twee weken met de hakken over de sloot wint. Het zou mij dus niet verwonderen dat Genk nog een misstap maakt, ik zie het voor de moment toch eerder gebeuren dan dat anderlecht die maakt.
Volgens mij wordt de titelstrijd dit weekend beslist
P.S.: persoonlijk hoop ik dat Genk wint tegen Charleroi, dan maakt Club nog steeds een waterkansje op die 5de plaats (als ze zelf toch kunnen winnen)
|