Hm, kun je mij bij het volgende feest niet een paar van die bandjes die je om je rechterpols hebt opsturen?
Tja... Ik snap niet waarom er altijd op feesten zo'n jacht is voor die bandjes.. De hele nacht lopen mensen aan m'n kop te zeiken of ik niet een vip-bandje voor ze heb.. Hebben ze al een vip-bandje, dan zeuren ze om een backstagebandje.. Hebben ze een backstage bandje, dan gaan ze om een All Area bandje zeuren.. Ik begrijp het niet.... Het feest is toch écht altijd op het veld/ in de hal. De vip-rooms zijn meestal bepakt met mensen die daar de hele nacht rondhangen oplettend of 'ze wel gezien worden in de VIP'... Backstage is al helemaal niets te beleven, en als er een beetje goede stagemanager bezig is kom je het podium tóch niet op als je daar niets te zoeken hebt.
quote:
Effe serieus, wat is je job eigenlijk bij id&t?
grtz,
TNG
Op kantoor maak ik (samen met iemand anders) de websites van ID&T. Dus ID-T.com en alle event-sites (zoals sensation.nl, mysteryland.nl enz).
Op de evenementen maak ik foto's en daarbuiten nog wat algehele coordinatie. Op Sensation bijvoorbeeld heb ik de Special Treament gasten opgevangen 's middags en op Mystery Land heb ik het personeel van de internetstream begeleid.
Op Trance Energy ben ik foto coördinator, dwz dat ik de fotografen instrueer. Ook zal ik de fotodames van 538 begeleiden .
Ook houdt je de boel natuurlijk altijd een beetje in de gaten, bijvoorbeeld of bardames (als Miss Proximus bijvoorbeeld ) niet gratis drankjes aan het weggeven zijn -> op staande voet ontslag betekend dat . En je bent natuurlijk altijd een aanspreekpunt van ID&T voor personeel en bezoekers.
Registered: Jan 2001
Location: Hapert near by Eindhoven, The Netherlands
quote:
Originally posted by Henkie_henk whahah raoel.. misschien kunne new wave en ik die wel gebruike voor onze site "verknaakt" hehe
K zou der maar een niet rechtsklikken scriptej ingooie (kan je ook omheenkome)
Rlxt werk heb je wel hey obi.. ik zou die oordoppies maar inlijme..
Hey Raoel.. die fckng Raay heeft een fckngigerere bak zeg.. dikke patserbak! Da wil ik ook!
DOet ie et of doet ie et niet?
heh heh FUN
Ik zal um vertellen dat er mensen zijn die dit geloven.
Hij heeft BTW vandaag zijn eerste autorijles. Dus dat duurt nog wel even voordat ie er zelfs in zou mogen rijden al was die vette mercedes van hem.
Het is wel een brute bak ja. Hij zou wilen dat ie die had.
Ik moet trouwens volgende week dinsdag afrijden. Hoop echt wel dat ik het haal, lijkt me vet relaxed als je je rijbewijs hebt.
En er zullen heel wat vernaakte pics op komen, believe me!!! Ook van mij, maar gebruik die maar niet
Ik moe volgende week dinsdag ook afrijen man WHAHHA..... Wel om 8uur sochtends man,,,,das minder
Ik had vandaag een proef examen.....GESLAGD WOOHOO
CUm Laude... De meeste slagen ni op proefexamen bij me instructeur. Dus het zit gebakken....Ik weet nog vorige week zat ik nog te kloten met die fukkin borden en kijk techniek...nu is het gewoon natuurlijk man hehe
nog 4 dagen les en dan ben ik er woohoo...
ken ni w8en
___________________
Only The Nutted Remain
Aug-14-2001 13:12
Ding Chavez
drs. progger
Registered: Jan 2001
Location: Holland
Och man, een rijbewijs hebben is zo lekker Gister de bandjes van een leenauto bijna helemaal opgerookt, maar da moet je natuurlijk niet in de auto van je pa doen!
btw die leenauto was een citroën BX uit '88... ziet er niet uit maar de wieletjes blokkeren gaat errug makkelijk