|
| quote: | | Fan, jag är ju hundrädd, kommer bli fett nojjig när hundarna ska nosa på mig och skit. Hoppas inte hundarna nosar på Dj:s, för annars kommer ni se mig stå där och kallsvettas och ha ett allmänt livrädd blick. |
ajajaj.. det är de som ser rädda ut de plockar in på nakenstripp i ett skabbigt rum med trasiga hängande blinkande lysrör och droppande vatten samt kackerlackor på väggarna..Om de inte hittar nåt på dig så slår de ner dig i desperation över sin misslyckade insats. 
Nej men ta med en saftig salami bara så ger du den till hunden och säger "Goddag konstapeln! Såja.. fin vovve"
ärligt, det e lungt. om du inte har något illegalt på dig som hundarna är tränade att sniffa (cannabis,amfetamin,kokain,heroin) <-- det är såna hundar den svenska tullen har tydligen..
kan bara tycka synd i förväg om dem som missar kryssen pga att de har lite weed på sig.. fascistland. och weed luktar för en hund som rutten hundskit i en ren matsal luktar för människor.. så tydligt alltså.
FRÅGA: gör jag rätt i att "rätta till" det personnr som blev 1 vecka under 20?
|