|
| quote: | Originally posted by basd
Sodemieter toch op man..
Hoeveel platen heeft die vent voor zijn kop?
Heeft ie Awakenings gezien? Awa Outdoor? ILT (okee da's dan Belgie maar dat zou in Nederland net zo goed bezocht worden)? |
My thoughts exactly.
Bovendien is ID-T een bedrijf van dergelijke omvang dat ze makkelijk een feest kunnen organiseren alla TeQnology, maar dan met grotere namen. Ze hebben er de cash voor maarja, het zal wel niet "ID-Tish" genoeg zijn. Misschien levert het te weinig op, ik weet het niet. Als bovendien die hardstyle zalen te klein zijn, kan je die toch groter maken? Dat zou waarschijnlijk het Shockers concept zodanig veranderen dat je het dan beter Qlimax kan noemen.
Ben 2 jaar geleden naar Shockers geweest en heb me erg vermaakt. Laat die hardstyle zalen maar lekker uitpuilen, ik vermaakte me prima in de technozaal. 
___________________
A DJ Can Make A Whole Room Move,
A Good DJ Can Make A Whole Room Fall In Love, Even For A Second....
|