 |
|
|
|
 |
MaGiK54
Happy Skippy

Registered: Apr 2002
Location: The Hague
|
|
|
Jan-25-2005 16:41
|
|
|
 |
 |
Passiva
Ava Mea / Syndique
Registered: Jan 2002
Location: Rotterdam, The Netherlands
|
|
|
Jan-25-2005 16:59
|
|
|
 |
 |
SnuggLe
drs. Betweter

Registered: Mar 2001
Location: Den Haag, Hakkuh!
|
|
|
| quote: | Originally posted by Passiva
Och och och.. Meneer voelt zich weer te groot.
1 ding ben ik het echter wel met je eens: ONTOPIC |
Nee hoor, voel me helemaal niet te groot, ik heb er alleen genoeg van om overal op in te gaan, vooral op zo'n kansloos persoon zoals jij in dit geval die ook nog even wil kijken 'of hij Bram op de kast krijgt'. Maarja, dat is toch allang bekend dat ik makkelijk op de kast te krijgen ben, so what else is new? Ik voel me helemaal niet te groot, ik hou alleen niet van onechte / oneerlijke mensen. Kijk, een groot deel van de mensen komt hier voor het forum voor de informatie, voor de muziek. Niet om posts te lezen die nergens over gaan, zoals bv dat gespam. Kan je zo 6 man opnoemen die daarom heel weinig hier nog posten. Dus vandaar dat ik zeg: laat die "kindertjes" fijn de thread vernaaien, back ontopic! Wat jij allemaal wil en doet moet je zelf weten, maar het zal mij weinig interesseren wat je post, vandaar. Dat jij dat grootheidswaanzin of weet ik veel wat noemt moet je zelf weten, maar dat zegt meer over jou dan over mij denk ik. Wat jij wil Galen.
En nu echt weer ontopic:
Waarom komt PvD niet joh????
___________________
"Life is all about choices & respect"
|
|
Jan-25-2005 17:21
|
|
|
 |
 |
Passiva
Ava Mea / Syndique
Registered: Jan 2002
Location: Rotterdam, The Netherlands
|
|
|
| quote: | Originally posted by SnuggLe
snip |
Het is ook nooit goed hè? Dan is er weer te weinig humor op het forum, dan weer teveel spammende mensen. Maak ik eens een geintje, is het ook niet goed. Ik vind het jammer dat je overal hapt. Had wel een geintje van jouw kant terug verwacht. Maar goed, wat jij wil Bram!
Galen out.
___________________
www.galenbehr.com / www.myspace.com/galenbehr
|
|
Jan-25-2005 17:40
|
|
|
 |
 |
SnuggLe
drs. Betweter

Registered: Mar 2001
Location: Den Haag, Hakkuh!
|
|
|
| quote: | Originally posted by Passiva
Het is ook nooit goed hè? Dan is er weer te weinig humor op het forum, dan weer teveel spammende mensen. Maak ik eens een geintje, is het ook niet goed. Ik vind het jammer dat je overal hapt. Had wel een geintje van jouw kant terug verwacht. Maar goed, wat jij wil Bram!
Galen out. |
You know me, SnuggLe de happer.
Maar vandaag geen gein, heb een beetje een pishumeur, mijn excuses. Onzekerheid ivm scriptie en een baan zoeken, dat knaagt aan je, en dan reageer ik het hier af 
Kusje hoor Galen 
| quote: | Originally posted by jp
Het zou kunnen zijn dat ze hem niet meer kunnen betalen of dat PvD niet tevreden is over het concept. Het wordt namelijk niet meer live uitgezonden dus je mist een hoop exposure. Misschien dat ze eens wat nieuw talent een kans willen geven? Westbam draait overigens altijd want die co-organiseert het. Maar goed misschien wordt ie nog toegevoegd omdat ze nu in onderhandeling zijn?
Dit is overigens de 20e Mayday. Welk ander feest heeft zo'n historie? |
Geen enkel ander feest volgensmij, uniek in zijn soort.
Maar kijk, netzoals Westbam bij Mayday hoort, vind ik Paul van Dijk ook wel bij Mayday horen. Vorig jaar was de kaartverkoop al minder, als PvD echt niet komt kan hij dit jaar nog wel eens meer gaan tegenvallen ben ik bang.
Moet nog zien of ik er dit jaar overigens bij ben. Twee keer Mayday is leuk, maar een derde keer: tjsa, weet het niet. Heb zo'n gevoel van "been there, done that", hoe stom dat ook klinkt. Kijken of er leuke kleine feestjes zijn in NL rond die tijd. Vast wel.
___________________
"Life is all about choices & respect"
|
|
Jan-25-2005 17:42
|
|
|
 |
All times are GMT. The time now is 20:05.
Forum Rules:
You may not post new threads
You may not post replies
You may not edit your posts
|
HTML code is ON
vB code is ON
[IMG] code is ON
|
|
|
|
|
|
Contact Us - return to tranceaddict
Powered by: Trance Music & vBulletin Forums
Copyright ©2000-2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Privacy Statement / DMCA
|