Registered: Jul 2001
Location: The Netherlands in "Limburg City" Maastricht <Attention!!> 3000 posts REACHED
absoluut nie relaxed!! en het rare en het meest enge eigenlijk is dat die vent dus nie in het begin wegrende maar haar dus echt iets aan had kunnen doen!! zo iets is echt nie relaxed, ben trouwens laatste tijd nie meer zo veel op irc maar hier moe je echt geen grapjes over maken, beetje respect mensen!!
Zuigt echt man dat zoiets is gebeurd. Hoop dat ze em pakken...
Deze actie zal denk ik ook wel ten koste gaan van de slaap van een aantal bewoners van t flatcomplex...
May-24-2002 16:16
Donna
Elitist
Registered: Dec 2000
Location: Zaanstad (Holland)
quote:
Originally posted by SnuggLe
Volgensmij nie, want die was er toen ook zelf al.
Greetz,
SnuggLe
[02:21] wie was aardbei?
[02:21] ?
[02:21] LOL
[02:21] Sexxxy..
[02:21] Hou je bek man
[02:21] kankerleijer
[02:21] is niet leuk
[02:21] *** AardBeI was kicked by Snug|ZzZ (Snug|ZzZ)
[02:21] *** Snug|ZzZ sets mode: +b *!*@d156072.upc-d.chello.nl
[02:21] ik zag t staan ja
[02:22] k zat ook nog gewoon in chat namelijk
k had t ookal gezien jah,en idd aardbei is gewoon henk die je ff lekker in de zeik zat te nemen,magoed,das typical henk toch?
___________________
*Mirrors are more fun then noisiveleT* My Hyves
May-24-2002 16:41
basvh
Bert says: Hatseflats!
Registered: Oct 2000
Location: Amsterdam + Ammerzoden
quote:
Originally posted by Flipper01
Echt schandalig dit. En het erge is dat wanneer je die gast kapotslaat je waarschijnlijk ook nog eens aangeklaagd wordt wegens mishandeling
me pa heeft dit een keer met een paar agenten besproken. die zeiden dit: als je een inbreker te grazen neemt. goed in elkaar meppen, en dan in auto gooien en dan paar kilometer verder eruit gooien. moet die inbreker maar bewijzen dat jij het gedaan hebt.
maar tis gewoon kut dat zoiets gebeurd
___________________
May-24-2002 17:49
TimeportE
... Addicted Yet ?
Registered: Jul 2001
Location: The Netherlands in "Limburg City" Maastricht <Attention!!> 3000 posts REACHED
quote:
Originally posted by Donna
k had t ookal gezien jah,en idd aardbei is gewoon henk die je ff lekker in de zeik zat te nemen,magoed,das typical henk toch?
volgens mij kan dat nie, want zo te zien bande snuggle em en ook al log je 2x in je ip blijft hetzelfde dus dan zou henkie nie meer op irc kunne op dat moment met die andere nick..
damn echt vet klote, ik weet hoe het is. een stel vrienden van mij hadden het een tijdje terug meegemaakt in de slaaptrein naar Rome, allemaal van die italianen 's ochtends om ongeveer 5 uur langs je coupédeur, de hele tijd aan de deur trekken. die ons was gelukkig goed dicht, maar die van mijn vrienden dus niet. kwam er ook een gast in de coupé van hen, allemaal geld gejat. we stonden op een station dus die vent er snel uit en we konden er niet meer achteraan gegaan.
May-24-2002 19:38
Joost008
...Walking on Clouds...
Registered: Sep 2001
Location: Raalte, the Netherlands
quote:
Originally posted by New Wave
Maar idd, dik scary.....hoop dat ze hem pakken....en als hij idd uit dat asielzoekerscentrum komt....hup, hij en zijn familie opgekankerd!!
Vinnik nou ook!!
Maaruh het schijn ook zo te wezen dat ze daar in het buitenland gewoon lui uit de gevangenis hale en die lui wat geld mee geven en dan zeggen ga maar naar Nederland ofzow...
Da vinnik dus echt f*cking verrot belachelijk he, want zo denken die lui daaro van dan zijn we van die criminelen af en kosten ze verder ook geen geld meer met voeding enzo....
Kheb in principe niks tegen buitenlandse vluchtelingen, maar lui die hier komen voor een uitkering en die nog nie eens de moeite nemen om Nederlands te leren en die hier de crimineel gaan uithange mogen van mij dus direct Oprotten
___________________
Some dance to Remember, Some dance to Forget....
My Songs of the Moment:
Madonna - Die Another Day (DJ Tiesto Remix)
DJ Danjo & Rob Styles - Duende (Signum Remix)
Hertz - Recreate (Montana Re-Edit)
May-24-2002 20:53
Opti
tranceaddict in jail
Registered: Mar 2001
Location:
Kut voor je Bram
Wens je huisgenote veel sterkte!(Y)
May-24-2002 21:16
Blik
The Almighty Blik
Registered: Jan 2001
Location: Rosmalen, Holland
idd zeer klote als dat je overkomt, heb het gelukkig nog nooit mee gemaakt
volgens mij kan dat nie, want zo te zien bande snuggle em en ook al log je 2x in je ip blijft hetzelfde dus dan zou henkie nie meer op irc kunne op dat moment met die andere nick..
Ach als henkie geleerd heeft met een bouncer om te gaan,wat ik zeer zeker niet betwijfel,dan is alles mogelijk hoor time
___________________
*Mirrors are more fun then noisiveleT* My Hyves
May-25-2002 14:42
Siesta
In praise of the sun
Registered: Jun 2001
Location: CapeTown
quote:
Originally posted by Donna
Ach als henkie geleerd heeft met een bouncer om te gaan,wat ik zeer zeker niet betwijfel,dan is alles mogelijk hoor time
tante donna spreekt
___________________
I hate the global warming hoax