|
| quote: | Originally posted by !_PeTrUs_!
Jullie lopen te veel te zeiken over die commercie. Trance is nu eenmaal commercieel op het moment en dat zal ook nog wel zo blijven. Wees blij dat het naar zo'n hoogtepunt stijgt, anders had je nu niet de mogelijk gehad om verscheidende house soorten te beluisteren.
TNX anyway |
Dit vind ik echt onzin.... ten eerste Trance hoeft helemaal niet per definitie commercieel te zijn, er is namelijk genoeg niet-commerciele trance. Waarschijnlijk luister jij dan alleen naar van die uplifting-trance, ja dat is inderdaad wel heel erg commercieel geworden de laatste tijd ja. Zou je daarentegen wat meer richting progressive of richting techno gaan, dan heb je toch echt wel met niet-commerciele "trance" te maken.
En zo'n hoogtepunt vind ik het niet dat trance commercieel wordt, ik zou het eerder een dieptepunt willen noemen. Voorbeeld: Trance Energy, door dat commerciele publiek wat er nu komt is het gewoon een of ander concert geworden... iedereen staat daar maar te kijken of anders "Heeeeeeeee Hoooooooooo" te roepen. Daar schaam je je toch voor als je dat ziet!!
En waarom trance commercieel moet worden om naar andere house-soorten te kunnen luisteren, zoals jij dat zegt, daar snap ik de logica al helemaal niet van!
ps. vat dit niet persoonlijk op! 
LATER!
___________________
|