Become a part of the TranceAddict community!Frequently Asked Questions - Please read this if you haven'tSearch the forums
TranceAddict Forums > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Belgium > BETA Dj Contest #2
Pages (53): « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »   Last Thread   Next Thread
Share
Author
Thread    Post A Reply
Bertn
aka B!rD



Registered: Jan 2004
Location: Koekelare/Leuven, Belgium

wat moet ik nu naar luc sturen? enkel de afvallers en hun punten en comments?


___________________

Old Post Oct-22-2006 15:43  Belgium
Click Here to See the Profile for Bertn Click here to Send Bertn a Private Message Visit Bertn's homepage! Add Bertn to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
RadiantB
Supreme tranceaddict



Registered: Apr 2006
Location: Wetteren

Dat doet me eraan denken dat ik nog altijd geen link naar de ftp heb gekregen.

Old Post Oct-22-2006 15:43  Belgium
Click Here to See the Profile for RadiantB Click here to Send RadiantB a Private Message Add RadiantB to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Push2005
Sidechain'd



Registered: Oct 2004
Location: Belgium

quote:
Originally posted by RadiantB
Dat doet me eraan denken dat ik nog altijd geen link naar de ftp heb gekregen.


Khad je PM daarnet verstuurd

@ Bert: Je moet de nrs van de 2 winnaars posten en je moet gewoon de 2 afvallers hun nr + punten + feedback hier plakken. Later op de avond plak ik dan namen op de nummers zodat alles bekend geraakt.

Old Post Oct-22-2006 15:46  Belgium
Click Here to See the Profile for Push2005 Click here to Send Push2005 a Private Message Add Push2005 to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Bertn
aka B!rD



Registered: Jan 2004
Location: Koekelare/Leuven, Belgium

okay.

POULE 1 RESULTATEN!


Winnaars: set 2 en set 3

Verliezers: set 1 en 4


Alle resultaten van set 1:

Beoordeeld door: The Freezzz
Set 01

Techniek : 18 /25
Flow : 11 /15
Concept : 8 /10
Totaal : 37 /50

Comments:
Techniek: De technische kant van deze set is goed verzorgd. Doordat op een aantal plaatsen het volgende nummer vroeg en vrij stevig wordt ingebracht, wil het af en toe nog wel eens clashen (concreet voorbeeld: de overgangen aan beide kanten van Luminary – Amsterdam), maar echt heftige trainwrecks heb ik niet gehoord.
Flow: De set begint met de klassieker Kamaya Painters - Endless Waves om vervolgens steeds meer uplifting te worden. Tot de Alex Morph remix van Helsinki Scorchin’ is de flow zeer goed, dan wordt ineens Divini & Warning – 4LB ingebracht om vervolgens af te sluiten met een aantal wat stevigere en techy tracks. Deze keuze vond ik nogal teleurstellend, want ik raakte daardoor helemaal uit de set. De set bestaat hierdoor als het ware uit twee delen: een (uplifting) trance deel en een duister techy deel, waar 4LB in mijn ogen een beetje misplaatst tussen hangt. Misschien was de keuze voor een stevige tech-trancer, type Sander van Doorn, een betere verbinding geweest tussen de beide delen.
Concept: De maker van deze set heeft duidelijk gekozen om het energieniveau gedurende set telkens te verhogen door van zweeftrance via uplifting naar wat stevigere werk te bouwen. De tracks die daarbij gebruikt worden zijn over het algemeen hitjes en veel gebruikte tracks, maar dat heb ik niet als storend ervaren. Kamaya Painters – Endless Wave is een perfecte openingstrack voor deze set, omdat het een herkenbare track voor veel tranceliefhebbers is, zorgt het ervoor dat je meteen goed in de set zit.



Beoordeeld door bertn

Set 01

Techniek : 18 /25
Flow : 9 /15
Concept : 7 /10
Totaal : 34 /50

Techniek:
Over het algemeen niet slecht, maar sommige platen worden er ietsje te vroeg ingebracht, zodat bepaalde melodieën door elkaar beginnen te lopen. Hier en daar wordt ook ietsje te ruw met 2 bassen door elkaar gemixt. Af en toe zit je ook lichtjes naast de beat bij een overgang (zoals wanneer je die tiesto track erin gooit). Maar het is best degelijk mixwerk, geen trainwrecks en zo.

Flow:
De mix begint met een classic, om dan meteen over te gaan naar een paar bekende trancehitjes van de laatste maanden. Dat vind ik wat vreemd: worden classics nooit ergens meer op het einde gedraaid?:-) Nu, dat is zo erg nog niet in vergelijking met wat er op het einde van de set gebeurt. Plots gaat het trance gedeelte helemaal over in een soort gebeuk, de plattere techtrance van het moment. Ik ga niet op de platen zelf beoordelen, maar ik vond die overgang véél te bruusk. Op het einde ga je wel erg hard door - zoals die plaat rond de 61ste minuut, wat is dat man

Concept:
Dit is een set die op een groot commercieel event zou knn gedraaid worden op een later uur: meteen erin vliegen met een trance classic, wat bekende trance hitjes spelen en op het einde nog wat gebeuk. Ideaal voor België waarschijnlijk:-)



Judge: TOR

Set # 1

Final Score 70/ 100
Set voor een clubby environment en in dat opzicht goed uitgewerkt. Alleen een vreemde start met een te sterk opgepitchte klassieker. In het begin is het ook niet zo duidelijk wat de bedoeling van de
set moet worden, maar dat is mooi hersteld in het laatste driekwart. Mixtechnisch niet altijd even zuiver, zowel op het vlak van beatmatchen als harmonics, maar globaal genomen kan het ermee door.
Details:

Concept 16/20
Techniek 32/50
Structuur 22/30



SET 4 COMMENTS


THE FREEZZ
Set 04

Techniek : 5 /25
Flow : 10 /15
Concept : 8 /10
Totaal : 23 /50

Comments:
Techniek: De technische kant van deze set is minstens zeer teleurstellend te noemen. Het aantal goede overgangen is gering en in een aantal gevallen blijven de nummers nog geen 10 seconden samenlopen. In de overgang tussen Ferry Corsten – Fire en Tracking Tressure Down blijven de beats dan wel enigszins samenlopen, maar loopt het inkomende nummer een beat voor, waardoor de phrase-matching niet goed is. Ik kan daardoor niet veel punten geven voor de techniek. Dat is allemaal erg jammer, want als je de tracklist bekijkt ziet de set er opbouwend toch redelijk uit. Verder viel de grote hoeveelheden skipjes in de set op. Dat is natuurlijk een probleem van het opname- of afspeel apparatuur, maar dat kan wel de oorzaak zijn van dat een aantal overgangen niet goed gaan.
Ik zou de maker van deze set willen adviseren om goed de sets van andere dj’s (zowel amateur als professionele) te beluisteren, hoe zij de overgangen maken. Probeer deze overgangen na te doen en neem zoveel mogelijk van je eigen setjes op en beluister en analyseer wat je gemaakt hebt. Blijf vooral oefenen, dan gaat het met de technische kant ook zeker goed komen, daar ben ik van overtuigd.
Flow: De set is redelijk goed opgebouwd. De openingstrack is mijns inziens niet helemaal goed gekozen. Shipwrecked is natuurlijk zeer geschikt als een openingstrack, maar op Shipwrecked volgt een Markus Schulz-achtige electro prog track, waardoor de openingstrack los komt te staan van de rest van de set. Verder loopt de opbouw goed: van Markus Schulz prog via poppy vocal trance tot een uplifting slot. Dit is wel allemaal bepaald aan de hand van de tracklist, omdat het door de mindere overgangen moeilijk te bepalen is of de tracks wel echt achter elkaar passen.
Concept: De maker van de set heeft gekozen voor een opbouwende set van Markus Schulz prog in het begin om zo op te bouwen tot uplifting tracks op het eind. Hiervoor zijn in het midden van de set vrij veel vocal tracks en hitjes gebruikt. Wat meer afwisseling was hierin misschien wat meer op zijn plaats geweest, maar de opbouwende lijn was gedurende de hele set wel duidelijk.


BERTN

Set 04

Techniek : 2 /25
Flow : 10 /15
Concept : 7 /10
Totaal : 19 /50

Techniek
Ik heb op het TA forum reeds mijn ongenoegen geuit over deze set. Dat had ik misschien niet moeten doen, maar ik was gewoon wat gefrustreerd omdat de jury tenslotte zijn tijd steekt in het beluisteren van sets, en als het niveau dan zo laag is als dit heb ik gewoon het gevoel dat ik mijn tijd zit te verdoen.
In deze set is gewoon NIET gemixt. Het lijkt alsof de dj gewoon op goed geluk de volgende plaat klaarzet en die er dan gewoon – als we geluk hebben, 10 seconden lang – ingooit zonder voor te beluisteren. Zelfs als de plaat gewoon flagrant naast de beat zit, wordt nog niet de minste moeite gedaan om ook maar enigszins te corrigeren. Overgangen zoals op het einde van de 22ste minuut, of de 38ste minuut zijn afgrijselijk om aan te horen.
Ik kan begrip opbrengen voor beginnende DJ’s die de techniek nog moeten aanleren en zo: respect, want in het begin kan dat weleens moeilijk zijn. Maar doe dan toch niet mee aan een DJ-contest! Daar is het – in dit geval – nog véél te vroeg voor. Je zou best eerst nog eens wat thuis oefenen, zodat je in het vervolg kan uitpakken met een set die veel beter is:-)

Flow:
Over de flow valt niet zoveel op te merken: er valt ergens wel een opbouwende lijn in de set te bespeuren. De DJ heeft gekozen voor een markus schulz-achtige set, en de volgorde van de platen stoort mij niet. Ik vind het gewoon wat raar dat de eerste plaat shipwrecked is, die past IMO niet echt in de set. Op het einde wordt plots ook trance gespeeld, dat past ook niet in de rest van de set want die overgang van genre verloopt veel te bruusk.

Concept:
Zoals ik hierboven al zei: een markus schulz-achtige mcprog set, die in het begin en op het einde wat uit de toon valt. Je hebt voor de mcprog hitjes gekozen, wat misschien goed kan zijn voor de mensen die willen kennismaken met dit genre.



TOR

Set # 4

Final Score 45/100
Comments
Deze set behoeft weinig commentaar, de deelnemer zal zelf wel beseffen dat er nog heel wat werk is aan de winkel. Trackselectie en -plaatsing zitten wel relatief goed, al was de progressie niet altijd even logisch (1 > 2 > 3 bijvoorbeeld, of 8 > 9). Het spreekt voor zich dat het avontuur voor deze deelnemer ophoudt bij de eerste ronde.
Details:

Concept 16/20
Techniek 10/50
Structuur 19/30


___________________

Old Post Oct-22-2006 15:51  Belgium
Click Here to See the Profile for Bertn Click here to Send Bertn a Private Message Visit Bertn's homepage! Add Bertn to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Push2005
Sidechain'd



Registered: Oct 2004
Location: Belgium

Ok... Das al 1 report.

Voor de rest wachten we nog tot vanavond (of je mag het al posten als je wil) en als alles erstaat worden de nrs bekendgemaakt.

Old Post Oct-22-2006 16:11  Belgium
Click Here to See the Profile for Push2005 Click here to Send Push2005 a Private Message Add Push2005 to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
MikeVee
THUNDERDOME



Registered: Mar 2004
Location: Leuven

Nog minder dan een uur, en ik wacht nog steeds op de beoordeling van het 3de jurylid. Die van Magistrate heb ik.


___________________
www.wielerprono.be => Team BeTA code: 2d7c7d767d74c1

Old Post Oct-22-2006 17:14  Belgium
Click Here to See the Profile for MikeVee Click here to Send MikeVee a Private Message Visit MikeVee's homepage! Add MikeVee to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Jasperovitsj
Zehra roxorzz my boxorzz



Registered: Apr 2004
Location: Hoboken, Belgium

quote:
Originally posted by MikeVee
Nog minder dan een uur, en ik wacht nog steeds op de beoordeling van het 3de jurylid. Die van Config heb ik.


___________________
www.dj-vega.net

Old Post Oct-22-2006 17:18  Belgium
Click Here to See the Profile for Jasperovitsj Click here to Send Jasperovitsj a Private Message Visit Jasperovitsj's homepage! Add Jasperovitsj to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Push2005
Sidechain'd



Registered: Oct 2004
Location: Belgium

Ik had de jury nooit verteld wie bij wie zit om contacten te vermijden. Anyway nu de ronde voorbij is:

Poule 1: Bertn, TOR, Freezzz
Poule 2: MikeVee, Magistrate, Speentje
Poule 3: Jasper, Cresto, Config
Poule 4: Phortastic, Domi, BZRK

Old Post Oct-22-2006 17:42  Belgium
Click Here to See the Profile for Push2005 Click here to Send Push2005 a Private Message Add Push2005 to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
domineesje
Con amor todo se puede!



Registered: Feb 2005
Location: Drongen - Baarle

^echt wel op "geen politiekspelletjes" gelet

Old Post Oct-22-2006 17:49  Belgium
Click Here to See the Profile for domineesje Click here to Send domineesje a Private Message Visit domineesje's homepage! Add domineesje to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Gevork
Supreme tranceaddict



Registered: Dec 2005
Location: Antwerp,Belgium

Komen er nog uitslagen vandaag?
Hoop van wel


___________________

Old Post Oct-22-2006 17:57  Armenia
Click Here to See the Profile for Gevork Click here to Send Gevork a Private Message Add Gevork to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
MikeVee
THUNDERDOME



Registered: Mar 2004
Location: Leuven

Bon, 20u voorbij, geen 3de beoordeling ontvangen.
Zal binnen een paar minuten de uitslag posten


___________________
www.wielerprono.be => Team BeTA code: 2d7c7d767d74c1

Old Post Oct-22-2006 18:07  Belgium
Click Here to See the Profile for MikeVee Click here to Send MikeVee a Private Message Visit MikeVee's homepage! Add MikeVee to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
domineesje
Con amor todo se puede!



Registered: Feb 2005
Location: Drongen - Baarle

mike zou je dat doen
phor heeft ook nog niks gepost

Old Post Oct-22-2006 18:12  Belgium
Click Here to See the Profile for domineesje Click here to Send domineesje a Private Message Visit domineesje's homepage! Add domineesje to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message

TranceAddict Forums > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Belgium > BETA Dj Contest #2
Post New Thread    Post A Reply

Pages (53): « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »  
Last Thread   Next Thread
Click here to listen to the sample!Pause playbackUnknown Artist from DJ EION - Erotical Trance CD [2003] [0]

Click here to listen to the sample!Pause playbackSpeedy J - Bugmod [2002]

Show Printable Version | Subscribe to this Thread
Forum Jump:

All times are GMT. The time now is 16:12.

Forum Rules:
You may not post new threads
You may not post replies
You may not edit your posts
HTML code is ON
vB code is ON
[IMG] code is ON
 
Search this Thread:

 
Contact Us - return to tranceaddict

Powered by: Trance Music & vBulletin Forums
Copyright ©2000-2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Privacy Statement / DMCA
Support TA!