|
| quote: | Originally posted by Phortastic
das wel een luxe dat je kan kiezen 
je gaat in sweden wonen dan neem ik aan ? |
yes dat klopt.
| quote: | Originally posted by Dark Apostle
Ik steun u mijn broeder, alleen moet ik wel toegeven dat Hardstyle er zwaar op achteruit is gegaan en dat het met momenten wel heel dicht dicht bij Jump begint te komen |
ben ik wel met je eens, in het begin 2001/2002 lag het ook dichter bij de (hard)trance. het zoekt steeds meer hardcore op en van de laatste producties is er weinig originaliteit te vinden.
maar .. wie goed zoekt zal goeds vinden. 
er is nog steeds wel goed materiaal, alleen lastig te vinden in het bos der kaasproducties 
| quote: | Originally posted by TOR
Scul: de opmerking van Freezel niet al te serieus nemen, er staan immers " " smileys... |
ik weet maar al te goed dat ze het afdoen als grapjes maar stiekem menen ze het toch. ze bleven het op NLTA net zolang herhalen totdat ik opgehoepeld was.. jammer dan. binnen SWETA heerst er veel meer eenheidsgevoel, zelfs mensen die meer van chilltrance houden hebben respect voor mijn werk, en ik andersom. kan ik van NLTA niet echt zeggen.
___________________
GHF Community - for all your EDM needs!
|