 |
|
|
|
 |
Nyah
******

Registered: Dec 2003
Location: Antwerp, Belgium
|
|
|
Plannen voor dit weekend...
Gister geluierd, in bed gelegen en wat afleveringen van Stargate gezien.
Vandaag, aan thesis werken, wat interessante lectuur van ondernemingstrategie doornemen en rond 8u naar Monika thuis, avondje Risk
Morgen, lang slapen en dan werken... En das dan mijn weekend zowat.
Ow ja, btw, Gert
| quote: | | Kwou zelfs terug gaan werken, zo ziek was ik |
Ziek gaan werken is levensgevaarlijk (De Morgen; 30/11/2004)
Werknemers die ondanks ziekte toch gaan werken, riskeren minder lang te leven. Dit blijkt volgens de Britse openbare omroep BBC uit nieuw wetenschappelijk onderzoek.
Het University College in Londen stelde in een studie bij 10.000 ambtenaren vast dat werknemers die toch bleven werken als ze ziek waren dubbel zo vaak een hartziekte hadden. Zelfs werken met een verkoudheid kan schadelijk zijn, zo stelden de onderzoekers vast. Verantwoordelijk voor het hoger risico op hartziekten is de stress op het werk terwijl je ziek bent. De projectleider Michael Marmot benadrukte dat werknemers zich niet bewust zijn van de schade die zij zichzelf toebrengen. "Vele mensen dwingen zichzelf te gaan werken wanneer ze zich niet goed voelen en hebben weinig inzicht in de gevolgen. Zij kunnen hun eigen dood bespoedigen"
___________________
|
|
Dec-04-2004 15:47
|
|
|
 |
 |
|
 |
 |
|
 |
 |
kirstolas
Supreme tranceaddict
Registered: Dec 2001
Location: Kampenhout/Vilvoorde
|
|
|
| quote: | Originally posted by pooley
Vroeg thuis maar twas weer super goed. Morgen foto's + veeeel fimpkes online zetten ;x |
Hebt gij op een bepaald moment ne foto getrokken van een meisje die aan het dansen was op één van de podiums? Ik stond er juist achter dus misschien staat mijne lelijke kop nog op de foto. Mmm, i'm excited now to see those pics.
Ik moet trouwens zeggen dat illusion verassend goed was. Degelijke muziek, veel trance soms wel beetje typische illusion-boenk maar ne zeer geslaagde avond voor de rest. Ah ben toch blij dat het terug open is, na 1,5 jaar enkel the room gedaan te hebben.
|
|
Dec-05-2004 23:11
|
|
|
 |
All times are GMT. The time now is 13:07.
Forum Rules:
You may not post new threads
You may not post replies
You may not edit your posts
|
HTML code is ON
vB code is ON
[IMG] code is ON
|
|
|
|
|
|
Contact Us - return to tranceaddict
Powered by: Trance Music & vBulletin Forums
Copyright ©2000-2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Privacy Statement / DMCA
|