Become a part of the TranceAddict community!Frequently Asked Questions - Please read this if you haven'tSearch the forums
TranceAddict Forums > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Holland > Dancepop (o.a. Tiesto, Armin van Buuren, Johan Gielen en Michel de Heij)
Pages (4): « 1 2 [3] 4 »   Last Thread   Next Thread
Share
Author
Thread    Post A Reply
Flipper01
Addicted dolphin



Registered: Mar 2001
Location: Groningen

JEAN DRAAIDE HARDSTYLE!! Echt ongelooflijk, misschien z'n nieuwe stijl?? Hij was trouwens te laat omdat hij z'n petje was vergeten
Relexed reportje DC!! Ik heb die van mij bijna af en zal 'em ook wel ff posten!


___________________

Old Post Sep-09-2002 16:09  Netherlands
Click Here to See the Profile for Flipper01 Click here to Send Flipper01 a Private Message Visit Flipper01's homepage! Add Flipper01 to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Flipper01
Addicted dolphin



Registered: Mar 2001
Location: Groningen

Dancepop 2002 Rijkerswoerdse Plassen

Zaterdag 7 september:
Met een kaartje voor twee dagen op zak zou het feest zaterdag 7 september beginnen. Hoewel de Rijkerswoerdse plassen voor mij niet ver weg liggen zat ik toch nog fftjes te twijfelen of ik met de bus of op de fiets zou gaan. Ik heb uiteindelijk voor de fiets gekozen, maar was wat te lang bezig met keuzes maken dat ik nog flink door moest trappen om op tijd bij Mara te zijn waar ik met de rest had afgesproken.
De programmering van zaterdag zou van 17:00 tot 23:00 uur duren. Johan Gielen zou het feest openen om 17:00 uur, we waren al wat eerder op het terrein en moesten nog ff wachten tot we naar binnen konden. Ondertussen stroomden er al wat basslines uit de tent ons tegemoet. Na het controleren van m'n kaartje kon ik zo doorlopen, blijkbaar zie ik er zo betrouwbaar uit dat fouilleren niet nodig was.
Eenmaal binnen zijn we meteen doorgelopen naar de 4000m² grote dancetent. De muziek was alweer gestopt en toen we binnen stonden kwamen we erachter dat Meneer Gielen er nog niet was. Na een tijdje werd er wat muziek opgezet, namelijk Michael Jackson, Madonna en nog meer vage zwijmelliedjes Dit werkte niet echt sfeerbevorderlijk..
Om 17:45 werd omgeroepen dat Johan Gielen om 18:00 uur zou komen. Gelukkig was ie 'op tijd' en toen kon het feest dus beginnen! De tent was ondertussen al wat gevuld toen Johan aan zijn set begon. Na een onbekend plaatje kwam Energy 52 - Cafe del Mar (Marco V mix) langs en daarna Jurgen Vries - The theme Een heerlijk begin naar mijn mening!!
Zijn set was met vrij commerciėle trance nummertjes, wat electro en zelfs techno lekker om mee te beginnen. Hij draaide oa het oude en nieuwe Trance Energy Theme van 2002, Kai Tracid - Trance and Acid (Derb mix) maar zijn hoogtepunt vond ik toch wel Underworld - Born Slippy, echt een heerlijk nummer wat me weer deed terugdenken aan Mysteryland!! Alleen een beetje jammer dat Johan wat Dj Jean trekjes vertoont door te gaan scratchen en spelen met de volumeknopjes Afgezien van dat een lekkere set!! Johan Gielen is duidelijk iemand die voor een groot publiek kan draaien, hij weet iedereen lekker op te zwepen alleen jammer dat een paar mensen dan weer heehoo willen gaan roepen
Johan Gielen draaide wat langer door totdat rond 19:30 Ferry Corsten het overnam. Ferry draaide zoals te verwachten is, een technisch goeie set met heerlijke trancenummers. Met een lekker lange remix van Punk kreeg hij de hele zaal enthousiast mee, verder draaide hij het heerlijke nummer Gouryella - Ligaya, Euphonic - Sahara en Mauro Picotto - Back to Cali (Push remix) HEERLIJK
Vanwege de vertraging van Johan Gielen kreeg Ferry niet de 2 uur zoals bedoelt was, want om 21:00 uur nam Remy het van hem over. Remy draaide een lekkere progressive set. Op zich niet echt mijn stijl, maar ik heb me perfect vermaakt! Het grootste deel van het publiek vond er weinig aan en zeker toen Brainpower begon op het pop-podium werd het een stuk rustiger. Om 22:00 ben ik ff wat gaan eten, heb nog een paar minuutjes bij Brainpower gekeken, maar was toch snel weer terug om de rest van Remy's set mee te pakken.
Na drie erg verschillende sets te hebben gehoord was het om 23:00 uur afgelopen, m'n benen waren ondertussen behoorlijk vermoeid en na even gezeten te hebben zijn we naar de stad gefietst om daar verder te gaan in de <>. We zijn tot 2 uur in de <> gebleven, want Dj Spider kon ons en onze vermoeide beentjes weinig boeien met zijn clubplaatjes.


Ik en mijn grote held


Dj Remy






Odyne, Mr.Marcello, GUUS, Robin en Flipper


Zondag 8 september:
Om 13:00 uur begon de tweede Dancepop dag alweer, we waren vandaag met de auto gekomen en hebben onderweg alvast genoten van ISOS3. Om 13:30 uur stonden we alweer in de Dance-tent waar Promiss bezig was met een lekker Club-Trance setje. Erg lekker om mee te beginnen, lekker rustige nummertjes om lekker op te zweven. Onder andere Underworld - Two months off en het Dance Valley theme gehoord. Na Promiss draaide Mark van Dale erg clubby, het wachten was dan ook op Michel de Heij die om 16:00 uur zou beginnen. Ondertussen hebben we nog een kijkje genomen bij Di-Rect, een paar gastjes die op het podium heen een weer stonden te springnichten met een gitaar en een hoop geschreeuw. Na twee minuten waren we niet echt geboeid meer en zijn we naast de Dance-tent in het gras gaan zitten, genietend van het zonnetje en het geluid van Mark van Dale.
Om 16:00 uur zagen we nog geen Michel de Heij, Mr.Marcello was al bang dat hij niet meer zou komen omdat Dancepop niet tussen zijn gigs stond op z'n site, maar hij was het niet vergeten en kwam iets na vieren om het over te nemen van Mark van Dale. Hij begon meteen met een stuk diepere en zwaardere bassen, maar bleef toch nog een tijdje doorgaan op de clubby set van zijn voorganger. Het tweede deel van zijn set was echter helemaal geweldig Hij draaide een hoop onbekende nummers, maar bracht het publiek met zijn technieken toch iedere keer weer tot een hoogtepunt. Hij draaide onder andere Ferry Corsten - Punk, Marco Carola - Avalanche, DHS - House of God en het Dance Valley theme van 2002. Tegen het einde van z'n set begon hij wat rustiger te draaien voor de overgang naar Jean. We zaten te wachten tot Dj Jean zou beginnen zodat we wat konden gaan eten, maar omdat Jean wel erg lang op zich liet wachten zijn we maar alvast een broodje hamburger en gezond gaan halen. Deze hebben we onder het genot van Michel's laatste plaatjes opgegeten. We zaten nog lekker buiten de tent van onze broodjes en het zonnetje te genieten toen we de aankondiging voor Dj Jean hoorden, hij begon met een hoop gescratch dus wij bleven nog maar even rustig zitten. Toen we net weer naar binnen wilden gaan draaide Jean: Dj Zany - Ardesso, het was binnen al een stuk drukker dan bij Michel en met nog meer hardstyle plaatjes kreeg Jean het publiek lekker aan het stampen. Helaas kon hij het niet laten om te scratchen wat zijn set toch weer verpestte.
Om 20:30 uur nam Tiėsto het over van Jean wat resulteerde in een hoop gejuich. Het was duidelijk dat een hoop mensen voor hem waren gekomen en het was voorin de zaal dan ook erg druk. Hij begon met Magik Journey en even daarna van mijn favorieten: Andain - Summer Calling, echt helemaal geweldig!! Een heerlijke set met veel bekende gouwe oude nummers, Flight 643, Southern Sun, Lethal Industry en Mindcircus. De hele zaal ging los en Tiėsto zelf vermaakte zich ook prima achter de draaitafels. Op een gegeven moment begonnen een heleboel mensen heehoo te roepen, maar dit werd snel gesmoord door de MC, echt een meesterlijke actie!!
Qua sfeer, geluid en plaatkeuze een heerlijke set die ik niet snel zal vergeten!


Qua organisatie zat het feest goed in elkaar, alleen jammer dat de Dj's later en sommige dus korter draaiden dan gepland. Het geluid was erg goed, er was genoeg ruimte in de tent en de sfeer was ook super!

Er komen nog wel meer foto's, die van mij moeten nog ontwikkeld worden. Mr.Marcello heeft nog voor 80mb aan foto's en filmpjes waarvan ik nog wel wat online zal zetten


___________________

Last edited by Flipper01 on Sep-09-2002 at 17:48

Old Post Sep-09-2002 17:35  Netherlands
Click Here to See the Profile for Flipper01 Click here to Send Flipper01 a Private Message Visit Flipper01's homepage! Add Flipper01 to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
tijs08
a.k.a Dj Teagle



Registered: Feb 2001
Location: Rotterdam (Posse), Holland

Vette reports jongens!!!

fijn om te lezen dat het toch een gaaf feestje was.. had zelf de twijfels omdat je natuurlijk niet de ECHTE dance liefhebbers binnen krijgt, maar zowieso ook de helft di-rect/brainpower.. enz. lovers


___________________

Old Post Sep-09-2002 20:15  Netherlands
Click Here to See the Profile for tijs08 Click here to Send tijs08 a Private Message Add tijs08 to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
eieregooie
Perceptions



Registered: Jan 2002
Location:

Mooie fotows mensen... (y)

Old Post Sep-10-2002 00:29 
Click Here to See the Profile for eieregooie Click here to Send eieregooie a Private Message Add eieregooie to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
eXos
The Delight



Registered: Jan 2001
Location: Breathtaking!

HAHA

Hier dat ik moeten staan! Hadden we ff kenne lullen over IRC


___________________
..:: Walking The Eternal Path Of Euphoria ::..

Old Post Sep-10-2002 11:10 
Click Here to See the Profile for eXos Click here to Send eXos a Private Message Visit eXos's homepage! Add eXos to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Siesta
In praise of the sun



Registered: Jun 2001
Location: CapeTown

relaxte reports hhoor, kep ze allemaal ff gelezen, ik had er ook nog heengekunt, maja kmoest zelf draaien enzo


groetjes


___________________
I hate the global warming hoax

Old Post Sep-10-2002 16:49 
Click Here to See the Profile for Siesta Click here to Send Siesta a Private Message Visit Siesta's homepage! Add Siesta to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Flipper01
Addicted dolphin



Registered: Mar 2001
Location: Groningen

quote:
Originally posted by !_PeTrUs_!
HAHA

Hier dat ik moeten staan! Hadden we ff kenne lullen over IRC

ja, ik wist wel dat ik een grote Gielen fan als jij hier wel jalours mee kon maken
Ik ga hem binnenkort maar uit laten printen op posterformaat voor boven m'n bed


___________________

Old Post Sep-10-2002 17:03  Netherlands
Click Here to See the Profile for Flipper01 Click here to Send Flipper01 a Private Message Visit Flipper01's homepage! Add Flipper01 to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
ChooChoo
Junktion



Registered: May 2001
Location: Nijmegen, Netherlands

Nou, ik ben d'r zondag dus ook geweest en ik heb het erg naar mn zin gehad daar. Promiss draaide lekkere plaatjes, alleen gingen de mixen niet echt perfect. Ik vond haar stijl best lekker. Mark van Dale heb ik ff bekeken, maar toen hij echt een mix zo zwaar verneukte, ben ik toch echt ff maar ergens anders heen gegaan. Ik moet wel zeggen dat z'n platenkeus in het begin wel lekker was (de rest heb ik niet meegemaakt). Michel de Hey draaide echt een topset, echt lekkere technoplaatjes (nog spacecruisin gehoord ook ). Alleen ging ik toch denken dat de monitor daar niet zo fijn was...het mixen ging bij allemaal niet helemaal lekker..
Tiesto weer als vanouds lekker..
Ik heb het er geweldig naar mn zin gehad

greetz


___________________
Productions:
Junktion - It Never Ends/Shine/Like Of Mind/Wintershowers/Good Memories/Occam's Razor/Money Shot/Way Back
3 Colours vs. Junktion - Spring Of Day / Shimmer // Junktion - Altered Perceptions (Motion Recordings)
3 Colours vs Junktion present The Syndicate - Deception Point

Old Post Sep-10-2002 18:00  Netherlands
Click Here to See the Profile for ChooChoo Click here to Send ChooChoo a Private Message Visit ChooChoo's homepage! Add ChooChoo to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Chicane
Toilet Duck®



Registered: Nov 2001
Location: Dordrecht

quote:
Originally posted by Flipper01


[b]Odyne[b], Mr.Marcello, GUUS, Robin en Flipper


WWWWWAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


___________________
We from Toilet Duck® recommend Toilet Duck®.

Old Post Sep-24-2002 08:20  Netherlands
Click Here to See the Profile for Chicane Click here to Send Chicane a Private Message Add Chicane to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Flipper01
Addicted dolphin



Registered: Mar 2001
Location: Groningen

quote:
Originally posted by Chicane
WWWWWAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Eindelijk..
Ben je nu gelukkig Chicane??


___________________

Old Post Sep-24-2002 09:38  Netherlands
Click Here to See the Profile for Flipper01 Click here to Send Flipper01 a Private Message Visit Flipper01's homepage! Add Flipper01 to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Chicane
Toilet Duck®



Registered: Nov 2001
Location: Dordrecht

check me smile:



___________________
We from Toilet Duck® recommend Toilet Duck®.

Old Post Sep-24-2002 09:49  Netherlands
Click Here to See the Profile for Chicane Click here to Send Chicane a Private Message Add Chicane to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
eieregooie
Perceptions



Registered: Jan 2002
Location:

Owww... verdomd... die had ik al eens gezien...

Old Post Sep-24-2002 11:53 
Click Here to See the Profile for eieregooie Click here to Send eieregooie a Private Message Add eieregooie to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message

TranceAddict Forums > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Holland > Dancepop (o.a. Tiesto, Armin van Buuren, Johan Gielen en Michel de Heij)
Post New Thread    Post A Reply

Pages (4): « 1 2 [3] 4 »  
Last Thread   Next Thread
Click here to listen to the sample!Pause playbackEyes Of Tanatloc - Dreams Are Forever (Lonely Club Mix) [2007] [1]

Click here to listen to the sample!Pause playbackShine - "Feelings" (DJ Tandu Remix) [2002]

Show Printable Version | Subscribe to this Thread
Forum Jump:

All times are GMT. The time now is 22:23.

Forum Rules:
You may not post new threads
You may not post replies
You may not edit your posts
HTML code is ON
vB code is ON
[IMG] code is ON
 
Search this Thread:

 
Contact Us - return to tranceaddict

Powered by: Trance Music & vBulletin Forums
Copyright ©2000-2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Privacy Statement / DMCA
Support TA!