|
Mido, ik vind 5 op 70 laten bij Midtown een goeie score! Ik krijg er met moeite 1 of 2 platen vandaan na een middag luisteren! Knap dus van je 
Ik heb echt geen geld om 4 platen in de week te halen! Maar ja, ik ben dan ook zielig (hebben we het al eens eerder over gehad: ik ben een vrouw, en ik heb een winkelmania, een schoenentic, en een badkamerprulletjesneurose die ik ook allemaal verzorgen moet! )
Ik koop echt niet gericht op stijl. Ik vraag me bij een middagje platenluisteren WEL af welke ik liever heb: plaatje A of plaatje B. Aangezien je ze niet allemaal kunt kopen. (niet dat ik dat ooit heb gewild, aangezien er meestal ontzettend veel meuk tussenzit, dat je nog niet eens als onderzetter in je huis wil hebben!)
|