|
no ludzi byla masa, ciezko bylo tanczyc... co chwila ktos przechodzil, caly czas czulem sie jakbym stal w jakims przejsciu, albo jacys nacpani kolesie co chwila sie obijali o mnie...
generalnie impreza baaardzo fajna, oprocz pierwszej godziny... Warren gral takie... leniwe dzwieki, nie chcialo mi sie bawic, ale pozniej jak zaczal grac to ooo jaaa.... kozak... niezle napierdalal 
tyle ludzi bylo (+stren w tle):
tak warren wygladal
a tak wygladalem ja 

bauns, bauns
zdjecia sa z serwisu www.cyfrogaleria.pl tam jest ich wiecej, swoich fotek jeszcze nie wrzucilem na serwer
___________________
|