|
Zo, ben weer helemaal op de hoogte van deze thread ... Idd, k vin Gigi, Milc Inc etc ook nie in t rytje thuishoren. Bedoel, als k die groepen denk, denk k ook aan acts als Vengaboys of zow en die horen al HELEMAAL niet in t rijtje thuis!
| quote: | Originally posted by Optimus
Dus jij houdt er nie van als er mensen trance goed gaan vinden...
Hoe ben jij dan tranceliefhebber geworden.... we zijn allemaal via 538, tmf of wat dan ook trance lief hebber geworden hoor... of was jij toen je geboren was meteen een trance liefhebber...?
|
neej... k heb r wel problemen mee dat al die vette nummers ontzettend gehyped worden door toedoen vd radio etc.
en nee, ben niet via de radio tranceliefhebber geworden. heb een keer een reclame gezien van een cd (Trance The Future geloof k), heb die cd toen maar gekocht en vond em errg lekkerrr. Daarna heb k in de winkel een keer voor de grap zo'n "vage" cd geluisterd (een Forbidden Paradise) en toen was k verkocht !!
ltr 
___________________
Keaton always said, 'I don't believe in God, but I'm afraid of him.' Well I believe in God. And the only thing that scares me is Keyser Soze.
|