|
Illies; 1 keer gedaan, toffe ervaring, maar doe t nooit meer omdat ik al zoveel dingen doe die slecht voor me zijn.
Blowen doe ik soms als t me aangeboden wordt, en van de zomer ga ik zeker wel weer blowen omdat ik dan elke avond met vrienden zit te drinken op een bankje bij een meertje.
Paddo's ook een keer gedaan. Geweldige ervaringen mee gehad, ik ga het deze zomer weer doen. Ik zat tv te kijken toen het werkte. Ik zag een auto op tv. Ik d8: WAAAUUWWW EEN AUTO!!!
Je ziet een vliegtuig op tv. Ik dacht W000000T een Vliegtuig!!!! Man wat vet was dat 
proppers ook gedaan ja. En nee niet omdat ik p00t ben, het verslapt namelijk niet alleen maar je spieren, je kunt er ook enorme lachkicks van krijgen.
iig, de grens leg ik bij coke en heroine. Zo simpel als wat: da's pure harddrugs. De andere dingen zijn leuk voor een keertje, maar ook niet meer dan dat.
___________________
www.balticbastian.com/
|