|
Ik ben t hoofdzakelijk,ff ontopic dan,met chic eens.
Het dj gemeuk wat jullie daarna krgen ff daargelaten,anders zit ik r ook zometeen midden in!;p
Mijn partyplace zou 1 vette loods zijn,delen van t dak zijn doorzichtig zodat je sterren kunt zien,de dj's gaak me hoofd nog ff niet over breken want daar zijn der zat van,dat komt later wel.
In mijn party-palace zit een lekker vloertje,niet glad of ongelijk(vet irri) en er zijn coole chill-outs in oosterse tinten met zupah-higly-relaxte hangmatten/kussens/banken kaarsenkandelaars aan de muren(1 van de weinige pluspunten aan de hemkade,kaarslicht overal)
Deze chillouts zitten op "verhoogde" vloeren,tegen de muren hier en daar rondom de loods,in het midden een leuk podium waar maar een vast aantal ppl opmogen,en daar staan 2a3 palen zodat je kan paaldansen
Hoe de dj geinstalleerd staat bij XL vind ik geweldig,en eerlijk waar,het is er nooit druk achter die gasten,zit een fikse ruimte achter en je kan er nog naar boven naar een chill-outje ook,er staan vet chille banken achter de booth,met een tussenruimte van ong....4 a 5 meter,waar je nog lekker uit je dak kan gaan.
1 gang met de dingen die je nodig hebt,wc's,sigaretten,thee/koffie(een must),garderobe,oja sorry voor de antidudes maar ik wil ook een vergunning voor verkoop van hasj/weed en stiekem onder de toonbank...poppertjes!
Er moet 1 ruimte ergens zijn met een deur naar buiten waar ppl opgevangen kunnen worden die weer s teveel aan de ghb hebben gelurkt,paar bedjes,wat dekens,wat medisch materiaal etc.
De dj's laat ik aan t andere team over,al gaat ie niet zonder goedkeuring van moi de deur uit ofcuz
En on top of all.....t geluid moet ub3rl33t zijn,dus zuiver,en snoeihard,ook achterin de toko!
Wat lichteffectjes,wat "vage" deco's voor de wausjes onder ons,pipi langkous wassenbeeld ergens,een tv die t niet doet in een chillout etc etc als t maar gekkigheid is.
naah dat wasset wel zo'n beetje,maarre ik ga met smirnoff al een afterchill-plaza openen,dus dat gaat me al rijk genoeg maken

___________________
*Mirrors are more fun then noisiveleT*
My Hyves
|